Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné truhly

Je libo truhlu?

Dřevěné truhly mohou sloužit více účelům, především jsou bez investice vašeho drahocenného času. Díky jedinečnosti a originalitě tohoto nábytku jsou vhodné pro každý interiér i místnost. Dříve byly dřevěné truhly a přepravky typické pro každou domácnost. Avšak ten, kdo vlastnil vyřezávanou truhlu, řadil se mezi prosperující a bohatší lidé. Po spoustě let ztratily truhle svůj drahocenný význam nezbytnosti, ale v dnešní době je tomu opakem. Tento druh nábytku se opět vrací a plní svoji funkci jednoduchého ukládání potřeb. Ať už se truhlu rozhodnete použít jako prostor pro hračky, ložní prádlo nebo jiné, vždy doplníte prostoru funkci a dekorativní prvek celé místnosti.

Truhla není jenom záležitost historie.

Mnoho lidí se truhlám vyhýbá a to především kvůli strachu z nemoderního vzhledu, ale opak je pravdou. Truhle v novodobém designu jsou stále více poptávané. Zejména kvůli jednoduchému ukládání například ložního prádla v ložnici a doplnění krásného a útulného tradičně - rustikálního stylu, který pomocí masivní truhly zvládnete levou zadní. Pokud máte malou ložnici, ale přece jen byste si přáli mít ve svém domově jednu z těchto krásným truhel, které dokáží z místnosti vytvořit idilicky klidné prostředí, doporučujeme tento kus nábytku umístit do vstupní místnosti, kde může být využita k sezení místo lavice. Podle velikosti vstupní místnosti můžete truhlu doplnit buď o jednu komodu nebo dokonce celou věšákovou stěnu. Vše záleží na vašem stylu a podmínkách.

Kam truhlu případně umístit?

Existuje více možností, kde využít tento nádherný interiérový nábytek. Nechejte se inspirovat v našem článku “Opomíjené dřevěné truhly”, který vám prozradí, jak a kde truhle využít.

 
 
Nabízíme masivní dřevěné truhly, které jsou ideální pro odkládání ložního prádla, dětských hraček nebo jiných drobností. Truhla ze dřeva lze také použít jako sezení do předsíně, chodby nebo obývacího pokoje.
1

DŘEVĚNÉ TRUHLY - PRAKTICKÉ A STYLOVÉ?

Dřevěné truhly jsou tradičním nábytkem, který se v současnosti vrací do módy. Naše nabídka zahrnuje masivní dřevěné truhly, které lze využít v různých typech interiérů. Nejčastěji se truhly používají pro ukládání ložního prádla v ložnici. Je to vynikající alternativa k dřevěným skříním a šuplíkům pod postelí. Pevná, prostorná dřevěná truhla pojme polštáře, deky a povlečení. Kromě praktické funkce dodává truhla interiéru idylický, rustikální charakter. Dřevěnou truhlu lze použít i na chodbě nebo v obývacím pokoji, kde bude sloužit k ukládání hraček. 

DŘEVĚNÁ TRUHLA - Z BOROVICE, SMRKU NEBO BUKU?

Truhla je praktickým, stylovým a originálním řešením, které jistě zapůsobí na vaše hosty. Naše nabídka zahrnuje truhly z různých druhů dřeva. Máme truhly z borovice, smrku, buku a mahagonu. Můžete si také vybrat z různých povrchových úprav: voskované, naolejované a lakované povrchy. Všechny truhly jsou vyrobeny s velkou pozorností ke každému detailu. Speciálně vybrané dřevo a pečlivé zpracování dělají z dřevěných truhel z naší nabídky velmi estetické, ale také odolné kusy nábytku.

DŘEVĚNÉ TRUHLY - BÍLÉ A RUSTIKÁLNÍ

Nádherné truhly s ručním vyřezáváním vypadají krásně. Pro milovníky rustikálního stylu budou ideální masivní, pevné truhly s ručním kováním. Ručně broušené povrchy a krásná hnědá barva z našich truhel činí originální kusy nábytku. Ve světlejším interiéru bude vhodná bílá dřevěná truhla s jemným vyřezáváním.