Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Světelné cedule

Vyjdou někdy světelné cedule z módy?

Pravděpodobně ne! Z trendu se stal vintage trend a teď se vracíme zpět a světelné cedule najdete v moderně zařízených bytech po rekonstrukci i vintage interiérech, kde nové věci nemají místo. Nebojte se tedy pořídit dekorační ceduli s LED světly podle svého vkusu. 

Kam umístit světelnou ceduli?

Naše světelná LED cedule bude skvěle vypadat v kuchyni, jídelně či v jídelním koutě. Na e-shopu SEART.cz najdete mnoho designů spojených s jídlem a bistry. To je první místo, které se nabízí k umístění dekorační světelné cedule. Jistě ale najdete i jiná místa. Hodí se i jako dekorace do chodby či obývacího pokoje. A pokud pracujete v přátelském uvolněném prostředí, můžete si jí vyzdobit kancelář či zasedací místnost. Vyberte si výraznou dekoraci a pokud ji umístíte na místo, kde si ji každý všimne, máte vyhráno. Světelná cedule je napájena bateriemi, a tak nemusíte mít strach z natahování drátů. Jen pověsíte ceduli a na boku zapnete vypínačem. 

Je LED světelná cedule dobrý dárek? 

Ano! Pro milovníky vintage stylu a ty, kteří se neradi nudí a jejich domov podle toho taky vypadá. Pro tyto přátele a rodinu budou světelné cedule skvělým dárkem. Vybírat můžete z mnoha designů a jistě zvolíte ten vhodný do jejich kuchyně nebo obývacího pokoje. Barevné tabulky a LED diody s nádechem amerického bistra jistě potěší také každého cestovatele, který si atmosféru zažil na vlastní kůži a rád se vrací alespoň ve vzpomínkách. LED cedule také může být neobvyklý dárek novomaželům nebo párům, kteří spolu právě začali bydlet. Okořeňte jejich domov něčím jiným, než broušeným sklem či poukázkou na nábytek.

 

 
 
1

Vintage poklad – světelné cedule

Milujete staré časy? Rádi si připomínáte dětství nebo předchozí etapy života a z každé máte nějakou vzpomínku? Znáte všechny americké sitcomy? Pak pro vás máme něco, co jednoduše musíte mít doma! Světelné cedule s nápisy budou to pravé pro váš domov. Místo, kam se rádi vrátíte a pravidelně rozsvítíte ceduli ukazující na místo, kde vzniká hotové kulinářské kouzlo. 

Vyberte si z mnoha variant, tvarů i nápisů. Nejčastěji zvou světelné cedule na výborné jídlo, kávu a skvělé pohoštění. A věříme, že se nenecháte přemlouvat. Barevné cedule s LED světly budou to pravé do vašeho interiéru. Ať už je zařízený moderně nebo jste milovníci kombinování mnoha vintage stylů dohromady ve svůj vlastní styl. 

Montáž světelné cedule a její napájení

Montáž světelné cedule je úplně jednoduchá a nemusíte z toho mít strach. Kovový rám a nápis snadno umístíte na stěnu pomocí připravených otvorů. Rozhodně vás nečeká žádné tahání kabelů k nejbližší zásuvce. Všechny světelné cedule jsou na tužkové baterie AA a ovládají se pomocí vypínače na boku cedule. 

Umístěte si neokoukanou dekoraci a uvidíte, že její rozsvícení vás po příchodu domů bude bavit dlouho. Stejně tak, pokud ji budete zapínat ve chvílích vaší symfonie v kuchyni. Dejte všem v domácnosti vědět, že skvělé jídlo bude už brzy na stole. 

Náš široký výběr však nekončí kuchyní. Motoristé jistě ocení také auto-moto světelné cedule ukazující Ameriku a její slavné silnice tak, jak je známe z filmů a starých pohledů. Díky tomu si můžete touto unikátní dekorací vyzdobit i chodbu, obývací pokoj nebo kancelář či pracovnu. 

Rozzařte den sobě nebo blízkým světelnou cedulí

Hledáte do bytu něco, co vás potěší pokaždé, kdy projdete kolem? Takový účinek může mít správně zvolená světelná cedule! Pokud rádi vaříte nebo jste vděční strávníci, pak vás potěší mnoho designů dekoračních cedulí s tématem jídla. Každý, kdo přijde do vaší kuchyně či jídelny hned zjistí, že je u vás správně. Asociace s americkými bistry je zcela na místě a vás i hosty snadno přenese přes oceán. 

Světelná cedule je také originálním dárkem pro přátele s novým bytem, novomanžele nebo mladší rodinné příslušníky, kteří ocení vtip a lehkost takového doplňku. Jasné barvy a světla rozzáří i malou kuchyňku. 

SEART: Kvalitní doplňky ke kvalitnímu nábytku

V e-shopu SEART.cz nenajdete pouze světelné cedule a další neobyčejné dekorace. Jako výrobce nábytku z masivu zde objevíte krásné stoly, skříně i veškerý další nábytek z masivního dřeva a kovu. Nejčastější styly, které na e-shopu potkáte jsou rustikální, provance, ale i moderní minimalistický nebo loftový. Právě do těch posledních se světelné cedule skvěle hodí a pokud ještě nemáte zcela vybavený byt, prohlédněte si i naši další nabídku. U nás získáte dopravu zdarma na vše a záruku kvalitního zpracování, jsme totiž především truhláři a kováři.

 

-->