Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Robustní a stabilní dřevěné stoly

Je potřeba jídelní stůl?

Stoly jsou zřejmě nejpoužívanějším nábytkem v domě, a proto by měl být jídelní stůl velmi odolný a především funkční. Prohlédněte si naši nabídku stolů, které u nás najdete z různých materiálů, stylů a velikostí, které budou ideální pro každodenní použití. Na své si přijdou milovníci retra, rustiku, tradice, ale i industriálního stylu. Důležité bude, dívat se i na estetickou stránku stolu, protože tento kus nábytku budete využívat každý den, proto by měl být pohodlný a také hezký.    

Jídelní stůl z masivního dřeva?

Kuchyně a jídelny jsou srdcem domova. Je to místo, které sdílíte se svou rodinou a přáteli. To je taky jeden z hlavních důvodů, proč je stůl ze dřeva nejoblíbenějším nábytkem vůbec. Jedině masivní stůl dokáže navodit příjemný a teplý pocit. Tápete v myšlenkách, jaký jídelní stůl pro vás bude ten pravý, protože upřednostňujete moderní i tradiční vybavení? Nedělejte si vrásky. Při navrhování našich kolekcí jsme mysleli i na tuto podmínku a vytvořili jsme také stoly, které jednoduše spojíte s moderním a tradičním stylem. Například dřevěný stůl se světlou povrchovou úpravou a ocelovými nohami z kolekce Industrial bude pro tohle interiérové téma jako dělaný. Pokud ani tento stůl nevyhovuje vašim kritériím, můžeme nabídnout stůl z kolekce Rustik, jenž můžete použít s polstrovanými židlemi v černé barvě, ideální pro rodiny s dětmi.

V jakém stylu si stůl vybrat?

Pro podporu čistě tradičního stylu doporučujeme kolekce Rustik, Jagna a Vintage. Jakýkoliv stůl z naší nabídky podpoří harmonii a kouzlo rodinné atmosféry. Nezapomínejte, že stůl je hlavním bodem celé domácnosti, kde trávíte mnoho času se svými blízkými a užíváte si volného času, tudíž vám doporučujeme držet se zbytku vybavení ze stejného materiálu, jako bude mít váš zvolený jídelní stůl. Velmi oblíbené vybavení pro moderní jídelny se staly kredence i vitríny, které dokáží bez zbytečností vyjádřit váš oblíbený styl a zajistit harmonii a teplo místnosti. 

 
 
Stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku, proto nabízíme masivní dřevěné stoly v mnoha stylech, rozměrech a tvarech. Máme také malé kuchyňské stoly i velké rozkládací stoly do jídelny. V naší nabídce naleznete stoly rustikální, v provensálském stylu..
1

STŮL Z MASIVNÍHO DŘEVA

Stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v domácnosti. Stojí tedy za to vybrat praktický, odolný a estetický stůl. Naše nabídka zahrnuje stoly z nejkvalitnějšího masivního dřeva. 

DŘEVĚNÝ ROZKLÁDACÍ STŮL - OBDÉLNÍKOVÝ NEBO KULATÝ?

Pokud máte rádi praktická řešení, zvolte rozkládací dřevěný stůl. Ten vám umožní během několika okamžiků proměnit standardní stůl na stůl vhodný pro rodinné oslavy. V závislosti na  prostorových možnostech si můžete vybrat obdélníkový nebo kulatý stůl. Pokud rádi zvete hosty na návštěvu, bude nejlepší rozkládací dubový stůl, který zajistí nejvyšší odolnost proti poškození. Kromě praktických aspektů je také důležitý vzhled stolu. V závislosti na stylu, kterému dáváte přednost, zvolte moderní stůl, rustikální stůl nebo industriální stůl. Pro milovníky venkova doporučujeme masivní, pevné rustikální stoly. Jejich silné nohy a desky z masivního dřeva vytvářejí v interiéru idylickou atmosféru. Stoly ze dřeva a kovu jsou skvělým řešením pro moderní interiéry. 

STŮL DO JÍDELNY - JAKÝ VYBRAT?

V naší nabídce najdete stoly v různých barvách a s různými povrchy: olejované, voskované a lakované. Máme velké stoly, malé stoly do malých jídelen a praktické kulaté stoly. Stoly ve spojení se židlemi z naší nabídky se dokonale doplňují a vytváří tak krásný celek.

Jsou dřevěné stoly funkční?

Dřevěný stůl by měl vynikat svou funkčností. Musí to být kus nábytku, který dokáže uspokojit a splnit očekávání každého člena domácnosti. Jen tak se stane místem, kde se celá rodina ráda sejde a stráví spolu čas u snídaně, oběda i večeře. Tohoto efektu lze dosáhnout volbou dřevěného stolu. Jedná se o mimořádně praktický kus nábytku, který se vyznačuje trvanlivostí a odolností vůči různým druhům poškození. Jeho nespornou výhodou je, že se dokáže přizpůsobit změnám, které v místnosti nastanou. Povrch dřevěného stolu se snadno udržuje v čistotě a je odolný vůči nepříznivým vnějším a mechanickým vlivům. To vše znamená, že když se rozhodnete koupit nábytek z přírodního dřeva, můžete si být jisti, že vám vydrží mnoho let a během této doby se jeho kvalita a vzhled nezmění.

Všestrannost a rozmanitost dřevěných stolů

Přírodní dřevo je velmi originální materiál, který se liší mnoha barvami, vzory a kresbou. Neexistuje jediný stejný kus dřeva, a proto je stůl z přírodního dřeva neobvyklý a jedinečný. Stane se originálním kusem nábytku, který nikdo jiný nemá. Neměli bychom také zapomínat, že dřevěný nábytek je velmi univerzální. Díky své konstrukci a barvám se snadno přizpůsobí klasickým, moderním, elegantním, extravagantním i skandinávským místnostem. Lze je snadno kombinovat s dalším nábytkem a vytvořit tak stylovou místnost, která nikdy nevyjde z módy.

Pohodlné dřevěné stoly

Díky mnoha výhodám jsou dřevěné domácí stoly jednoduše pohodlné. Jejich používání je jednoduché a příjemné. Kromě toho dodávají místnosti spoustu pozitivní energie a pozitivně ovlivňují atmosféru uvnitř domu. Dodávají interiérům teplo a jas a vytvářejí z nich místnosti spojené s láskou a radostí. Pokud bylo vždy vaším snem vybudovat místo, kde budete cítit lásku a rodinné teplo, pak vám dřevěný stůl jistě pomůže tohoto efektu dosáhnout. Jedná se o nadčasový dřevěný nábytek, který se těší velké úctě a oblibě již po staletí.

Jak vybíráte dřevěné stoly?

V dnešní době se mnoho lidí rozhoduje pro použití pečlivě vyrobeného a vysoce kvalitního dřevěného nábytku ve svém prostoru. V mnoha situacích se totiž může ukázat jako velmi zajímavá možnost jak z užitného, tak z vizuálního hlediska. Určitě je dobré se na rozhodovací proces v této oblasti připravit. Výběr nábytku je přece velmi individuální záležitostí. Pro místnosti, jako je kuchyň, obývací pokoj nebo jídelna, mohou být zajímavým řešením dřevěné stoly. Doporučujeme seznámit se s možnostmi, které jsou v této oblasti k dispozici. Vhled do této oblasti se může ukázat jako velmi užitečný nástroj. Současně je třeba mít na paměti, že je třeba vzít v úvahu svá osobní očekávání. Pokud vám chybí nápady, vyplatí se hledat inspiraci. Nábytkové kování by rozhodně nemělo být vybíráno ve spěchu nebo náhodně. Důležitá jsou zde informovaná a promyšlená rozhodnutí, proto je dobré dát si čas na provedení potřebné analytické práce. To může být velmi užitečné.