Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Robustní a stabilní dřevěné stoly

Stoly jsou zřejmě nejpoužívanějším nábytkem v domě, a proto by měl být jídelní stůl velmi odolný a především funkční. Prohlédněte si naši nabídku stolů, které u nás najdete z různých materiálů, stylů a velikostí, které budou ideální pro každodenní použití. Na své si přijdou milovníci retra, rustiku, tradice, ale i industriálního stylu. Důležité bude, dívat se i na estetickou stránku stolu, protože tento kus nábytku budete využívat každý den, proto by měl být pohodlný a také hezký.    

Kuchyně a jídelny jsou srdcem domova. Je to místo, které sdílíte se svou rodinou a přáteli. To je taky jeden z hlavních důvodů, proč je stůl ze dřeva nejoblíbenějším nábytkem vůbec. Jedině masivní stůl dokáže navodit příjemný a teplý pocit. Tápete v myšlenkách, jaký jídelní stůl pro vás bude ten pravý, protože upřednostňujete moderní i tradiční vybavení? Nedělejte si vrásky. Při navrhování našich kolekcí jsme mysleli i na tuto podmínku a vytvořili jsme také stoly, které jednoduše spojíte s moderním a tradičním stylem. Například dřevěný stůl se světlou povrchovou úpravou a ocelovými nohami z kolekce Industrial bude pro tohle interiérové téma jako dělaný. Pokud ani tento stůl nevyhovuje vašim kritériím, můžeme nabídnout stůl z kolekce Rustik, jenž můžete použít s polstrovanými židlemi v černé barvě, ideální pro rodiny s dětmi. Pro podporu čistě tradičního stylu doporučujeme kolekce Rustik, Jagna a Vintage. Jakýkoliv stůl z naší nabídky podpoří harmonii a kouzlo rodinné atmosféry. Nezapomínejte, že stůl je hlavním bodem celé domácnosti, kde trávíte mnoho času se svými blízkými a užíváte si volného času, tudíž vám doporučujeme držet se zbytku vybavení ze stejného materiálu, jako bude mít váš zvolený jídelní stůl. Velmi oblíbené vybavení pro moderní jídelny se staly kredence i vitríny, které dokáží bez zbytečností vyjádřit váš oblíbený styl a zajistit harmonii a teplo místnosti. 

 
 
Stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku, proto nabízíme masivní dřevěné stoly v mnoha stylech, rozměrech a tvarech. Máme také malé kuchyňské stoly i velké rozkládací stoly do jídelny. V naší nabídce naleznete stoly rustikální, v provensálském stylu..
1

STŮL Z MASIVNÍHO DŘEVA

Stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v domácnosti. Stojí tedy za to vybrat praktický, odolný a estetický stůl. Naše nabídka zahrnuje stoly z nejkvalitnějšího masivního dřeva. 

DŘEVĚNÝ ROZKLÁDACÍ STŮL - OBDÉLNÍKOVÝ NEBO KULATÝ?

Pokud máte rádi praktická řešení, zvolte rozkládací dřevěný stůl. Ten vám umožní během několika okamžiků proměnit standardní stůl na stůl vhodný pro rodinné oslavy. V závislosti na  prostorových možnostech si můžete vybrat obdélníkový nebo kulatý stůl. Pokud rádi zvete hosty na návštěvu, bude nejlepší rozkládací dubový stůl, který zajistí nejvyšší odolnost proti poškození. Kromě praktických aspektů je také důležitý vzhled stolu. V závislosti na stylu, kterému dáváte přednost, zvolte moderní stůl, rustikální stůl nebo industriální stůl. Pro milovníky venkova doporučujeme masivní, pevné rustikální stoly. Jejich silné nohy a desky z masivního dřeva vytvářejí v interiéru idylickou atmosféru. Stoly ze dřeva a kovu jsou skvělým řešením pro moderní interiéry. 

STŮL DO JÍDELNY - JAKÝ VYBRAT?

V naší nabídce najdete stoly v různých barvách a s různými povrchy: olejované, voskované a lakované. Máme velké stoly, malé stoly do malých jídelen a praktické kulaté stoly. Stoly ve spojení se židlemi z naší nabídky se dokonale doplňují a vytváří tak krásný celek.