Robustní a stabilní dřevěné stoly

 
 
1

STŮL Z MASIVNÍHO DŘEVA

Stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v domácnosti. Stojí tedy za to vybrat praktický, odolný a estetický stůl. Naše nabídka zahrnuje stoly z nejkvalitnějšího masivního dřeva. 

DŘEVĚNÝ ROZKLÁDACÍ STŮL - OBDÉLNÍKOVÝ NEBO KULATÝ?

Pokud máte rádi praktická řešení, zvolte rozkládací dřevěný stůl. Ten vám umožní během několika okamžiků proměnit standardní stůl na stůl vhodný pro rodinné oslavy. V závislosti na  prostorových možnostech si můžete vybrat obdélníkový nebo kulatý stůl. Pokud rádi zvete hosty na návštěvu, bude nejlepší rozkládací dubový stůl, který zajistí nejvyšší odolnost proti poškození. Kromě praktických aspektů je také důležitý vzhled stolu. V závislosti na stylu, kterému dáváte přednost, zvolte moderní stůl, rustikální stůl nebo industriální stůl. Pro milovníky venkova doporučujeme masivní, pevné rustikální stoly. Jejich silné nohy a desky z masivního dřeva vytvářejí v interiéru idylickou atmosféru. Stoly ze dřeva a kovu jsou skvělým řešením pro moderní interiéry. 

STŮL DO JÍDELNY - JAKÝ VYBRAT?

V naší nabídce najdete stoly v různých barvách a s různými povrchy: olejované, voskované a lakované. Máme velké stoly, malé stoly do malých jídelen a praktické kulaté stoly. Stoly ve spojení se židlemi z naší nabídky se dokonale doplňují a vytváří tak krásný celek.