Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrkový stůl Country New 32

16 790 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: v demontu

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 140 cm
Výška  78 cm
Hloubka 90 cm
16 790 Kč

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrkový stůl Country New 32

Jídelní stůl se stává středobodem celé domácnosti. Proto bychom nad jeho výběrem měli strávit určitý čas. Stále myslete na to, že u jídelního stolu se každý den scházíte se svojí milovanou rodinou, diskutujete a vychutnáváte si oblíbené jídlo. U jídelního stolu trávíte příjemné chvíle, nebo dokonce se svými dětmi zde píšete domácí úkoly či se učíte. Ať už je váš záměr jakýkoliv, jídelní stůl by měl kvalitní, dostatečně velký a především odolný. Jestliže potřebujete velký stůl, ale máte malou kuchyni nebo jídelní prostor, máme pro vás praktické řešení.

Jídelní stůl Country New je možné doplnit o jednu nebo dvě přídavné desky o délce 40 centimetrů. Přídavné desky se jednoduše zasunou do dvou otvorů po bocích stolu, které jsou k tomuto kroku určené. Podle potřeby jej můžete odejmout a kdykoliv opět připojit. Tento způsob vám ušetří mnoho prostoru a vy tak nemusíte svým přátelům či rodině kvůli nedostatku prostoru vyhledávat alternativní místo, ale můžete všichni sedět u společného stolu. Na výrobu tohoto kusu nábytku bylo použito prvotřídní, masivní smrkové dřevo, které bylo ošetřeno pomocí světle šedé barvy, která podtrhuje překrásnou malbu a strukturu dřeva. Robustní nohy a silná vrchní deska zajistí vysokou stabilitu celého stolu.

Jídelní stůl, ale i další nábytek z kolekce Country New budou k sobě dokonale pasovat. S touto kolekcí vytvoříte nádherný a nadčasový industriální či rustikální styl. Záleží na vašich prioritách či představách. K vybavení v industriálním stylu přidejte kovové dekorace, kovové lampičky a jiné. Naopak k rustikálnímu stylu přidejte co nejvíce přírodních prvků, jako jsou vlněné textilie, keramika a živé rostliny.

Další informace

Kolekce Country
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 140 cm
Hloubka 90 cm
Styl Rustikální nábytek
Výška 78 cm
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Jídelna
ID PRODUKTU 3520
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

Recenze

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Veroniica25.11.2019

    Je nás v rodině hodně, tak jsem si pořídila tu větší variantu. A od teď je u nás místo pro všechny z rodiny :)

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha

-->