Rustykalny stół drewniany

Více pohledů

Smrkový stůl Country New 32

14 090 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 140 cm
Výška 78 cm
Hloubka 90 cm
14 090 Kč
Popis

Smrkový stůl Country New 32

Jídelní stůl se stává středobodem celé domácnosti. Proto bychom nad jeho výběrem měli strávit určitý čas. Stále myslete na to, že u jídelního stolu se každý den scházíte se svojí milovanou rodinou, diskutujete a vychutnáváte si oblíbené jídlo. U jídelního stolu trávíte příjemné chvíle, nebo dokonce se svými dětmi zde píšete domácí úkoly či se učíte. Ať už je váš záměr jakýkoliv, jídelní stůl by měl kvalitní, dostatečně velký a především odolný. Jestliže potřebujete velký stůl, ale máte malou kuchyni nebo jídelní prostor, máme pro vás praktické řešení.

Jídelní stůl Country New je možné doplnit o jednu nebo dvě přídavné desky o délce 40 centimetrů. Přídavné desky se jednoduše zasunou do dvou otvorů po bocích stolu, které jsou k tomuto kroku určené. Podle potřeby jej můžete odejmout a kdykoliv opět připojit. Tento způsob vám ušetří mnoho prostoru a vy tak nemusíte svým přátelům či rodině kvůli nedostatku prostoru vyhledávat alternativní místo, ale můžete všichni sedět u společného stolu. Na výrobu tohoto kusu nábytku bylo použito prvotřídní, masivní smrkové dřevo, které bylo ošetřeno pomocí světle šedé barvy, která podtrhuje překrásnou malbu a strukturu dřeva. Robustní nohy a silná vrchní deska zajistí vysokou stabilitu celého stolu.

Jídelní stůl, ale i další nábytek z kolekce Country New budou k sobě dokonale pasovat. S touto kolekcí vytvoříte nádherný a nadčasový industriální či rustikální styl. Záleží na vašich prioritách či představách. K vybavení v industriálním stylu přidejte kovové dekorace, kovové lampičky a jiné. Naopak k rustikálnímu stylu přidejte co nejvíce přírodních prvků, jako jsou vlněné textilie, keramika a živé rostliny.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Borové dřevo
Šířka 140 cm
Hloubka 90 cm
Styl rustikální nábytek
Výška 78 cm
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Jídelna
ID PRODUKTU 3520
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

Recenzje

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Veroniica25.11.2019

    Je nás v rodině hodně, tak jsem si pořídila tu větší variantu. A od teď je u nás místo pro všechny z rodiny :)

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha