Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrkový příborník Country New 31

35 390 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: sestaven

Doprava zdarma

Termín dodání:
8-10 týdnů
Šířka 120 cm
Výška  190 cm
Hloubka 48 cm

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrkový příborník Country New 31

Máte krásnou jídelnu, kterou byste chtěli řádně vybavit a zkrášlit? Také máte spoustu porcelánových sad, jenž byste chtěli efektivně vystavit? Jestliže ano, máme pro vás příborník Country New 31 v zajímavém a originálním řešení. Spojte funkční, estetické a praktické dohromady a pořiďte si jeden z našich dokonale propracovaných příborníků, který bude krášlit váš prostor v kuchyni či jídelně.

Tradičně konstruovaný příborník v rustikálním či retro stylu vyrobený z masivního smrkového dřeva, uloží vaše oblíbené sady talířů a ostatní předměty na dlouhou řadu let. Jak jistě víte, smrkové dřevo patří k dřevinám, které jsou velmi krásné díky své přírodní kresbě. Aby byla naplno využita krása dřeva, nábytek je jemně vyfrézovaný, a jako konečný nátěr je použitá lehká šedá barva, která nábytku prodlouží životnost a chrání jej před nepříznivými vlivy, jako jsou drobné oděrky a škrábance. Příborník se skládá ze dvou částí, které se dají pro pohodlné přenášení oddělit. Vrchní část příborníku obsahuje skříňku s nádherným litinovým kováním a třemi zásuvkami. Spodní část je skříň jednou s policí.

 Jste nadšení z příborníku Country New stejně jako my? Není divu, protože tento příborník dokáže v interiéru nevídané. 190 centimetrů vysoký příborník vyzdobí interiér v moderním rustikálním, ale i retro stylu, kde stačí pouze přidat nádhernou zelenou rostlinku a nádherný obraz se zobrazenou přírodou. 

Další informace

Kolekce Country
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 120 cm
Hloubka 48 cm
Styl Rustikální nábytek
Výška 190 cm
Hloubka dolů 48 cm
Hloubka nahoře 38 cm
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Jídelna
ID PRODUKTU 3507
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

Recenze

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Lenka25.11.2019

    Takovou podobnou kredenc měla moje babička když jsem byla malá. Teď ji mám já a vždy když kolem ní projdu vzpomenu si na babičku.

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha

-->