Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrková konzole Country new 08

13 890 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: sestaven

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 120 cm
Výška  77 cm
Hloubka 48 cm

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrková konzole Country new 08

Už máte svůj konzolový stůl? Že ne? Tak to je tedy velká chyba, protože konzolový odkládací stolek je velmi všestranným a funkčním vybavením, jak pro obývací pokoj, ložnici, tak i předsíň. Kam stolek umístíte je jen na vás, ale zajisté s ním vytvoříte plnohodnotný a osobitý prostor. 

Tento zajímavý a především stylový stolek na jehož výrobu bylo použité masivní smrkové dřevo, je zpracovaný v té nejvyšší kvalitě, což z něj dělá nábytek pro náročné zákazníky. Pod masivní vrchní deskou jsou vložené dvě prostorné zásuvky a ve spodní části jedna odkládací police. Věnujte velkou pozornost robustním nohám, které dělají z celku robustní a stabilní nábytek. Jestliže vás ale spíše zaujala krásná šedá barva, jistě jste člověk, který obdivuje krásu a originalitu dřeva. Tato šedá barva byla míchaná a zkoušená dlouhé roky, než se našel požadovaný tón, který by přírodní strukturu dřeva nezakryl, ale naopak ji zvýraznil a k tomu, aby celý nábytek ochránil. Odkládací stolek je široký 120 centimetrů, tudíž ideální i do menších prostorů. Jestliže se jej rozhodnete umístit do předsíně na klíče nebo do jídelny na vystavení krásné keramické míse s ovocem, jistě neuděláte chybu.

Konzole s nádechem osobitého rustiku udělá z vašeho interiéru zajímavé, klidné a moderní prostředí. Úplně nejlépe uděláte, když nábytek spárujete s ostatním nábytkem z kolekce Country New. Nezapomínejte, že tento nábytek a jeho barevné provedení je originální, tudíž nenajdete totožný kus nábytku, ke kterému byste konzoly mohli kombinovat.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 120 cm
Hloubka 48 cm
Styl Rustikální nábytek
Výška 77 cm
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Chodba
ID PRODUKTU 3508
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

Recenze

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Klára03.07.2019

    Delší doručovací doba mě ze začátku otrávila ale nakonec veliká spokojenost! Dřevěný povrch je velmi příjemný na dotek, skříňku mám v koupelně a je krásná.

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha