Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrkový noční stolek Country 01

6 390 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: sestaven

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 54 cm
Výška  67 cm
Hloubka 42 cm

* Povinné pole

6 390 Kč

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrkový noční stolek Country 01

Noční stolek je dalším důležitým vybavením pro ložnice. Nejenže noční stolek dokáže zajistit další úložný prostor, ale také zajistí estetiku a pohodlí. Nikomu z nás se uprostřed noci nechce vstávat pro sklenici vody, proto je velmi nepostradatelné mít u svého lůžka takový stolek.

Konstrukce nočního stolku je celá vyrobená z masivního smrkového dřeva, ošetřena krásnou barvou v šedém odstínu, která zajistí vaší ložnici nevšední vzhled. Použitý šedý tón není ledajaký. Aby byl nábytek z kolekce Country New dokonalý, jeho barva byla míchána a zkoušena několik let. Jedná se tedy o originální nábytek, jenž stojí za to mít ve své svatyni klidu. Velmi obdivuhodné jsou detaily, které vytváří kouzlo tradičního rustiku. Noční stolek, stejně jako celá kolekce nábytku Country New byla obroušena, aby v konečném vzhledu vynikla přírodní struktura a mírné praskliny. Konstrukce a tvar stolku je velmi jednoduchá a nanejvýš funkční. Přehledně a pohodlně můžete do horní zásuvky umístit své potřeby, které potřebujete míst stále po ruce, kdežto do spodní skříňky můžete umístit potřeby, o kterých nechcete, aby byly běžně k vidění. 

Potřebujete se ujistit do jakého interiéru či stylu ložnice je možné takový noční stolek umístit? Díky jeho jednoduchosti, barvě, masivnímu dřevu a celkovému charakteru, je možné noční stolek umístit v ložnici inspirované aktuálními trendy v tradičním nebo rustikálním stylu. Jako dekoraci doporučujeme použít krásné zelené květiny, zemité barvy, jako jsou béžová a hnědá. Díky krásnému kování vyrobeného z litiny, můžete na noční stolek umístit krásnou lampičku s kovovým podstavcem a látkovým stínítkem, který dokonale padne k nočnímu stolku.

Noční stolek je možný kombinovat s masivním lůžkem, ale i s lůžkem nízkým, které je vhodné pro podkrovní ložnice.

Další informace

Kolekce Country
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 54 cm
Hloubka 42 cm
Styl Rustikální nábytek
Výška 67 cm
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Ložnice
ID PRODUKTU 3484
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

Recenze

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Malina25.11.2019

    Stoleček mám doma a nemůžu se na něj vynadívat. Naživo je stolek ještě hezčí :)

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha

-->