Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrkový noční stolek Country 03

7 390 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: sestaven

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 54 cm
Výška  67 cm
Hloubka 42 cm

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrkový noční stolek Country 03

Komfortní a pohodlnou ložnici nebudete mít nikdy bez pořádného nočního stolku. Pro mnoho lidí je noční stolek zbytečnosti, pro jiné zase neodmyslitelnou součástí ložnice, kdy veškeré své potřeby komfortně uschovají a navíc mohou noční stolek využít i k zobrazení určitých dekorativních prvků, jako jsou lampičky a fotografie, které dokonale doplní design interiéru.

Noční stolek Country New 03 z masivního smrkového dřeva, nabízí rovné linie, které jsou protkané současnými trendy. Což znamená, že tento stolek bude ideální pro moderní ložnice v rustikálním, ale i industriálním stylu. Zajisté vás jako první uchvátila barva a struktura celého stolku. Celý stolek je totiž jemně broušený a poté ošetřený šedou barvou, proto má tak krásný přirozený vzhled. Za zmínku stojí i šedá barva, která se vybírala a míchala několik let. Až po uplynulých několika letech, byla namíchána taková barva, která vyhovuje tomuto stylu nábytku a zároveň zvýrazní přírodní kresbu dřeva, jež dodá každému kusu nábytku jedinečný a originální vzhled.

Do jednoduché a masivní konstrukce byly umístěné tři dřevěné zásuvky, na kterých jsou připevněné tři ručně kované litinové úchytky v tmavě šedé barvě, které dodají kouzlo nábytku a neobvyklý charakter. Noční stolek Country New 03 kombinujte k postelím a komodám ve stejném provedení a liniích, které vytváří příjemnou atmosféru a ekologicky a zdraví nezávadnou ložnici. Jako dekoraci můžete použít zemité barvy, keramiku, zelené květiny, ale i kovové doplňky, které běžně najdete v průmyslovém stylu. 

Další informace

Kolekce Country
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 54 cm
Hloubka 42 cm
Styl Rustikální nábytek
Výška 67 cm
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Ložnice
ID PRODUKTU 3486
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

Recenze

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Jan-verk25.11.2019

    Kvalitní kus dřeva, robustní! Díky

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha

-->