Drewniana Szafka nocna Country

Více pohledů

Smrkový noční stolek Country 03

6 190 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 54 cm
Výška 67 cm
Hloubka 42 cm
Popis

Smrkový noční stolek Country 03

Komfortní a pohodlnou ložnici nebudete mít nikdy bez pořádného nočního stolku. Pro mnoho lidí je noční stolek zbytečnosti, pro jiné zase neodmyslitelnou součástí ložnice, kdy veškeré své potřeby komfortně uschovají a navíc mohou noční stolek využít i k zobrazení určitých dekorativních prvků, jako jsou lampičky a fotografie, které dokonale doplní design interiéru.

Noční stolek Country New 03 z masivního smrkového dřeva, nabízí rovné linie, které jsou protkané současnými trendy. Což znamená, že tento stolek bude ideální pro moderní ložnice v rustikálním, ale i industriálním stylu. Zajisté vás jako první uchvátila barva a struktura celého stolku. Celý stolek je totiž jemně broušený a poté ošetřený šedou barvou, proto má tak krásný přirozený vzhled. Za zmínku stojí i šedá barva, která se vybírala a míchala několik let. Až po uplynulých několika letech, byla namíchána taková barva, která vyhovuje tomuto stylu nábytku a zároveň zvýrazní přírodní kresbu dřeva, jež dodá každému kusu nábytku jedinečný a originální vzhled.

Do jednoduché a masivní konstrukce byly umístěné tři dřevěné zásuvky, na kterých jsou připevněné tři ručně kované litinové úchytky v tmavě šedé barvě, které dodají kouzlo nábytku a neobvyklý charakter. Noční stolek Country New 03 kombinujte k postelím a komodám ve stejném provedení a liniích, které vytváří příjemnou atmosféru a ekologicky a zdraví nezávadnou ložnici. Jako dekoraci můžete použít zemité barvy, keramiku, zelené květiny, ale i kovové doplňky, které běžně najdete v průmyslovém stylu. 

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 54 cm
Hloubka 42 cm
Styl rustikální nábytek
Výška 67 cm
Lhůta pro provedení Dostupné ze skladu
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Ložnice
ID PRODUKTU 3486
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha