Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrkový noční stolek Country 02

6 390 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: sestaven

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 54 cm
Výška  48 cm
Hloubka 42 cm

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrkový noční stolek Country 02

Neodpírejte si kvalitní kus nábytku, který vám pomůže k pohodlnému žití. Noční stolek by měl být samozřejmostí v každé ložnici. Nejde pouze o to, že na stolek položíte krásnou lampičku, ale jde také o to, že můžete mít krásný úložný prostor navíc. Kam uložíte svou knihu, brýle, mobil a spoustu jiných drobných věcí? Neukládejte tyto vaše potřeby na zem vedle lůžka. Je to zbytečně nepohodlné a dělá to vaši ložnici neuspořádanou.

 K výrobě nočního stolku Country New 02 bylo použité masivní smrkové dřevo, které získalo finální barvu v netradičním šedém tónu. Barva použitá na noční stolek Country New 02 si prošla dlouhým rozhodováním, mícháním a laděním, než byl namíchán správný tón, který by dokázal z celé této kolekce vytvořit jedinečný nábytek. Masivní konstrukce ze smrkového dřeva byla obohacena o dvě prostorné zásuvky, které schovají veškeré vaše potřeby. Aby bylo kouzlo přírodního materiálu ještě více podpořeno, celý kus nábytku si prošel strukturačním procesem, díky čemuž dokonale vynikne přírodní struktura dřeva a nádherné mírné praskliny.

Kam se tento stolek hodí nejvíce? Při pohledu na noční stolek nebude těžké uhodnout, do jaké ložnice či stylu zapadne. Nábytek Country New byl inspirován romancí, přírodou a idylicky klidnou vesnicí, proto dokonale zapůsobí v tradičním nebo rustikálním stylu, který samozřejmě odpovídá nejnovějším trendům v bydlení. Dokonalé propojení a dokončený vzhled vám může zajistit jedno z našich lůžek. Ať už je to lůžko s vysokým čelem, nebo lůžko vhodné do malých ložnic, vždy bude vypadat krásně. Květinové vzory, zemitá barva povlečení, společně s ručně kovanými rukojeťmi z litiny, vytvoří harmonicky dokonalou ložnici, kterou ráno budete opouštět stěží.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 54 cm
Hloubka 42 cm
Styl Rustikální nábytek
Výška 48 cm
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Ložnice
ID PRODUKTU 3485
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

Recenze

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Jana.linka. 25.11.2019

    Na stolku mám fíkus no a je to prostě nádhera! Hlavně to dřevo.

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha