Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Country New

Uchwyt rustykalny
Zawias rustykalny

Po chaotickém dni, stresové práci a města přeplněného nervózními lidmi, toužíte za sebou ve svém domově zabouchnout dveře, a cítit se jako v harmonickém ráji daleko od města? Jestliže už vás nebaví minimalistické styly, ostré hrany a vizuálně chladný prostor, dopřejte svému domovu a především sobě Country New nábytek, který vyzařuje svou krásu, charakter a především idylicky klidnou vesnici. Společnost Seart dbá na pocity a bezpečnost svých klientů, proto si dovolujeme tvrdit, že u nás nakoupíte online nejlepší vybavení pro domácnost. Pokud jste hledali nábytek s rustikálním podnětem v nevšední šedé barvě, dopřejte si jej ihned. Tato kolekce zahrnuje nábytek pro ložnice, do které vám můžeme nabídnout například noční stolky nebo lůžka pro velké prostory, ale i podkrovní pokoje, do jídelen krásné vitríny a komody, do obývacího pokoje nevšední televizní stolky a další nábytek. Nesmíme opomenout ani vstupní prostory, které prozáří například krásná Country New konzole. Zajisté si vybere každý zákazník, který sní o ekologické a vyrovnané domácnosti.

Celá kolekce nádherného nábytku Country New je zhotovena z masivního smrkového dřeva, a aby byl použitý materiál více výrazný a vynikla jeho dokonalost, bylo dřevo jemně obroušeno. Což znamená, že povrch není hladký, ale strukturovaný. Tento strukturovaný nábytek, stejně jako každý jiný od firmy Seart, je ručně vyráběný, tudíž je každý kus jedinečný. Aby celá kolekce zvýraznila svůj šarm a klidný charakter, každý kus nábytku je dokončený pomocí šedé barvy, která byla dlouhodobě míchána, než se našel správný tón, jenž byl následně obohacen o krásné litinové kování.

 
 

Kolekce nábytku Country new bude určitě po chuti lidem, snícím o útěku z přeplněného města na klidný, idylický venkov. Nábytek Country new je určen sebevědomým lidem, rozhodným a přemýšlivým. K vytvoření této kolekce nás inspirovala sama příroda, její rytmus, klid a harmonie. Kolekce rustikálního nábytku Country new se vyznačuje těžkými, masivními a stabilními částmi, všechny produkty byly vyrobeny ze smrkového dřeva. Nejvyšší kvalita nábytku uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Na zvýraznění unikátní struktury dřeva byly všechny části podrobeny procesu strukturování s cílem odstranení měkkých částí dřeva a ponechání těch tvrdých. Struktura desek proto není hladká, má četné nerovnosti a prohlubně. Strukturovaný nábytek je ručně vyráběný a vzhledem k faktu, že každé dřevo je charakteristické svou jedinečnou kresbou a strukturou, je i nábytek z něho vyráběný unikátním a jediným svého druhu. S myšlenkou na zachování klidného, ​​venkovského charakteru této kolekce byl povrch nábytku vyroben v odstínech šedi. Pro zdůraznění výjimečného designu jsou použity antické, litinové kování (panty, závěsy, úchyty). Nábytek, i když zdánlivě drsný, vnáší do interiéru teplou a útulnou atmosféru klidné, idylické vesničky. Nábytek z kolekce Country je ideálním do venkovského domu, víkendové chalupy, či chaty v horách. 

-->