Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrková vitrína Country New 30

30 890 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: sestaven

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 110 cm
Výška  195 cm
Hloubka 40 cm

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrková vitrína Country New 30

Vitríny z masivu zdobí interiéry již dlouhou řadu let. Je to kus nábytku, který je odolný, stálý a především originální. Takový nábytek, který udělá z vašeho prostoru harmonický a příjemný domov. Dříve byly tyto vitríny často vídané ve vesnických domech nebo chalupách, kde zdobily převážně kuchyň či jídelní prostory. Dnes tomu tak ale v žádném případě není. Vitríny můžete najít jak v kuchyni, tak i obývacím pokoji a ve větších domech i v ložnici. Pokud sháníte vitrínu v moderním designu, jistě máme co nabídnout.

Tato nádherná, masivní vitrína z kvalitního smrkového dřeva může krášlit jakýkoliv vámi vybraný prostor ve vaší domácnosti. Její konstrukce je velmi jednoduchá, ale přitom se může pyšnit neodolatelným charakterem, dvěma prosklenými dvířky za nimiž se ukrývají tři prostorné police a jednou zásuvkou s litinovými úchytkami. Stabilnost a masivnost zajistí široké nohy. Stejně jako ostatní nábytek z kolekce Country New, byla i tato vitrína ošetřená šedou, netradiční barvou. Použitý šedý tón není obyčejný, jedná se o barvu, která byla míchaná několik let, aby vznikl originální tón barvy, který by vypadal nadčasově, a aby použitý materiál zvýraznil.

Vitrína perfektně zapadá do retro, ale také do rustikálního - tradičního stylu. Umístit ji můžete buď v obývacím pokoji s některou z našich komod nebo konferenčního stolku či do jídelny s prostorným jídelním stolem. Jedině párováním nábytku z kolekce Country New, vytvoříte požadovaný a harmonicý vzhled. Dekorovat lze různými předměty v zemitých barvách. Například keramikou, květinami nebo přírodními textiliemi.

Další informace

Kolekce Country
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 110 cm
Hloubka 40 cm
Styl Rustikální nábytek
Výška 195 cm
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Jídelna
ID PRODUKTU 18583
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

Recenze

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Liman25.11.2019

    Skříň mám už doma, sice jsem musel čekat asi 4 týdny ale vyplatilo se.

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha

-->