Smrková komoda Country new 07

22 690 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 130 cm
Výška 77 cm
Hloubka 48 cm

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrková komoda Country New 07

Dokážete si představit domácnost bez pořádné komody? My tedy ne, protože komoda není pouze kus nábytku, který přisunete ke zdi. V některých menších prostorách je komoda hlavním úložištěm oblečení a dalších důležitých potřeb. Někde naopak krášlí obývací pokoj a jinde udržuje interiér uspořádaný a zvýrazňuje konečný design prostoru. Výběr komody pro vaši domácnost je tedy velmi důležitý. Jistě chcete vybrat takovou komodu, která bude dostatečně velká, odolná, a aby vydržela spoustu let.

Celek je vyrobený pomocí masivního smrkového dřeva a bude vám dodán v nádherném šedém odstínu. Neočekávejte obvyklý nábytek v šedé barvě. Komoda je obroušena, tudíž vynikne její nádherná přírodní struktura a společně s šedou barvou, která byla míchaná po několik let, než vznikl požadovaný tón, který by byl unikátní a jedinečný pro tento typ a celou kolekci nábytku. Design prádelníku již na první pohled působí masivně. Do masivní konstrukce byly umístěné v horní řadě tři prostorné zásuvky, uprostřed další dvě a do spodní řady byla umístěna největší zásuvka, která je po celé šíři konstrukce.

Tento kus nábytku je velmi všestranný. Hodí se jak do ložnice, obývacího pokoje, tak i do předsíně, kde může být využit jako krásná dekorace a zároveň úložný prostor pro mnoho věcí, které by běžně neměly být ve vstupní místnosti viditelné. Jestliže potřebujete komodu do obývacího pokoje, doporučujeme ji spárovat s dalším nábytkem z naší kolekce Country New. Například nádherným Tv stolkem nebo vitrínou.

Nechte se unášet pocitem klidu a harmonického domova s nábytkem od Seart v nádherném novodobém rustikálním stylu.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 130 cm
Hloubka 48 cm
Styl Rustikální nábytek
Výška 77 cm
Lhůta pro provedení 14 dní
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Obývací pokoj
ID PRODUKTU 3489
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

Recenzje

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Lukash25.11.2019

    Dovoz super, vyplatí se počkat.

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha