Když se kvalita s nádherou spojí, vznikne z toho neodolatelný kus nábytku, jenž vyzdobí interiér bez zbytečných drobností. Řeč je tedy o fantastických dekorativních konzolích, které se nejčastěji používají jako kosmetické stolky nebo jako odkládací stolky do jídelny například pro mísu s ovocem a čerstvými nádherně vonícími květinami. Nebo vás napadá jiné místo kde by se dokonale dřevěná konzole vyjímala? Ano, svou praktičnost můžete využít i ve vstupní místnosti, jako dokonalé místo pro vaše klíče a osobní věci.

Jestliže je tedy potřeba další úložný prostor na chodbě, v jídelně nebo obývacím pokoji, naše konzolové stolky s prostornými zásuvkami budou užitečným doplňkem v každé oblasti vaší domácnosti. Konzoly jsou vyrobeny pomocí prvotřídního masivního dřeva, ošetřené nezávadnými produkty. Vybírejte podle vašich možností a celému stávajícímu vybavení. Vybírejte z tmavé, medové či bílé barvy.

 
 
Toaletní stolek se zrcadlem je nezbytným kusem nábytku pro každou ženu. Nabízíme toaletní stolky ze dřeva a v různých stylech, mezi jinými krásné toaletní stolky v provensálském stylu či stylu retro. Doporučujeme také jednoduché a masivní, moderní toaletní stolky. Toaletní stolky a konzole do ložnice..
1