Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Příslušenství

Jaké kovové příslušenství u nás najdete?

Na e-shopu SEART.cz najdete pečlivě zpracované příslušenství z litiny a dalších kovů, které se skvěle hodí k nábytku a dalšímu zařízení z masivního dřeva. Věříme, že pokud máte doma kvalitní kousky z masivu, pak by levně vypadající příslušenství – jako jsou úchytky, policové konzole, věšáky či truhlářské šrouby, mohly pokazit celkový dojem z vašeho domova. Věnujte dostatečnou péči výběru a nákupu příslušenství k nábytku, posuvným dveřím či dalším domácím inovacím, které posunou vaše bydlení o třídu výš.

Bude se toto příslušenství hodit kamkoliv?

Kovové příslušenství k nábytku je na první pohled kvalitní, pečlivě zpracované a připravené sloužit mnoho let svému účelu. Takové příslušenství bude skvěle vypadat na nábytku z masivu v interiérech, které tuto poctivost propisují i ve svém stylu. Nejčastěji najdete poctivé kovové příslušenství v loftových bytech s vysokými stropy nebo v rustikálních domovech a chatách. Pokud se chcete opřít o tradici a koupit kvalitní příslušenství k nábytku, vyberte si z široké nabídky SEART.cz

V jakých případech volit příslušenství z kovu?

Kovové příslušenství můžete vybrat hned v několika případech. Pokud renovujete starší skříně či jiný nábytek, oceníte nejen kvalitní kovové úchytky ale i truhlářské šrouby, matice nebo kvalitní kovové panty či kování na truhly. Nenašli jste dokonalou skříň? Pak můžete vámi vybranou doplnit o nové úchyty a jistě se přiblíží vašemu ideálu. V nabídka najdete i kovové kliky na dveře či okna, příslušenství do koupelny a na wc či mnoho dalších drobností.

 

 
 
Nejrůznější stylové příslušenství, které se hodí k masivnímu nábytku Udělejte dojem detaily! Vyberte si k masivnímu nábytku i kovové úchytky a doplňte tak svou komodu nebo šuplíky.
10

Drobné příslušenství udělá velkou změnu

Pokud právě přemýšlíte nad renovací starší skříňky z masivu nebo zrovna plánujete ve své domácnosti velké změny celkového stylu, jistě v naší kategorii kovového příslušenství najdete, co hledáte. Ať už se jedná o propracované věšákové háky ve vintage a rustikálním stylu nebo například ventilační mřížky. Také litinové policové konzole nebo konzole k uchycení závěsné květiny na stěnu mohou v místnosti probudit zcela novou atmosféru. Zvlášť, pokud bude celkový koncept doplněn po celém domově. Od klepadla na vstupních dveřích po zdobený litinový úchyt na toaletní papír. I příslušenství se podílí na dekorativních prvcích domova, nepodceňte je.

Nábytkové úchyty a knopky z příslušenství 

První dojem nelze udělat dvakrát. Proto si dejte opravdu záležet i na maličkostech. Tak jako si totiž hosté všimnou nábytku z masivního dřeva, či nevšedních 3D obrazů, tak si také všimnou i příslušenství a doplňků. A jak udělat dojem ještě než návštěva vstoupí do domu? Litinovým stylovým klepadlem! Od zaklepání pak vede ještě pár kroků k obývacímu pokoji – hostům pověsíte kabát na věšákové háky v předsíni a cestou projdete kolem komody na chodbě s propracovanými knopkami. Věřte, že všechny tyto detaily hosté ocení.

Kovové příslušenství patří k masivnímu dřevu

Vy si však zamilujete i jiné aspekty kvalitního příslušenství z e-shopu Seart. Především to bude životnost litinových doplňků – nábytkových úchytek, držáků na toaletní papír, a také zdobení a reliéfy, které se teď v nabídce běžných obchodů špatně shání. Vždyť u kolika přátel či na rodinných návštěvách jste viděli litinové policové konzole v retro stylu? 

Do rustikálních a retro domácností, pro které je toto příslušenství skvělým doplňkem, se hodí nejen propracované a zdobené kousky, ale hlavním aspektem je i kvalitní materiál. Vybírejte s ohledem na “staré dobré časy” i takové úchytky, klepadla a věšáky, které vám budou dlouho a dobře sloužit. Kovové, litinové i keramické detaily zůstanou krásné po mnoho let.

SEART.cz vybírá 

Na e-shopu Seart najdete velký výběr nábytku z masivu, dřevěné desky i dokonale funkční pojezdové systémy posuvných dveří pouze z oceli. Máte tedy záruku, že pracujeme pouze s kvalitními materiály a tvoříme tak, aby vše vydrželo dlouho. Pokud máte nějaké otázky k jednotlivým kusům, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžete s výběrem.