Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Příslušenství

Udělejte dojem detaily! Vyberte si k masivnímu nábytku i kovové úchytky a doplňte tak svou komodu nebo šuplíky.

Detaily tvoří celkový dojem! Tak si dejte na jejich výběru záležet. V naší nabídce najdete industriální kovové úchytky i zdobené rustikální držáky z kovu a dřeva na toaletní papír. Kvalitní zpracování litiny zajišťuje výrobkům dlouhou dobu každodenního používání. Úchytky ve tvaru mušle jsou nejen pohodlné, ale i praktické na údržbu. Ať už vyberete ze zdobených rýhovaných kovových úchytek, nebo hladkých jednoduchých variant. Tyto kované litinové úchytky do dřevěného nábytku se hodí do kuchyně, ložnice i všech ostatních místností v domě nebo na chalupě.

 
 
Nejrůznější stylové příslušenství, které se hodí k masivnímu nábytku Udělejte dojem detaily! Vyberte si k masivnímu nábytku i kovové úchytky a doplňte tak svou komodu nebo šuplíky.
3

První dojem nelze udělat dvakrát. Proto si dejte opravdu záležet i na maličkostech. Tak jako si totiž hosté všimnou nábytku z masivního dřeva, či nevšedních 3D obrazů, tak si také všimnou i příslušenství a doplňků. A jak udělat dojem ještě než návštěva vstoupí do domu? Litinovým stylovým klepadlem! Od zaklepání pak vede ještě pár kroků k obývacímu pokoji – hostům pověsíte kabát na věšákové háky v předsíni a cestou projdete kolem komody na chodbě s propracovanými knopkami. Věřte, že všechny tyto detaily hosté ocení.

Vy si však zamilujete i jiné aspekty kvalitního příslušenství z e-shopu Seart. Především to bude životnost litinových doplňků – nábytkových úchytek, držáků na toaletní papír, a také zdobení a reliéfy, které se teď v nabídce běžných obchodů špatně shání. Vždyť u kolika přátel či na rodinných návštěvách jste viděli litinové policové konzole v retro stylu? 

Do rustikálních a retro domácností, pro které je toto příslušenství skvělým doplňkem, se hodí nejen propracované a zdobené kousky, ale hlavním aspektem je i kvalitní materiál. Vybírejte s ohledem na “staré dobré časy” i takové úchytky, klepadla a věšáky, které vám budou dlouho a dobře sloužit. Kovové, litinové i keramické detaily zůstanou krásné po mnoho let.

Na e-shopu Seart najdete velký výběr nábytku z masivu, dřevěné desky i dokonale funkční pojezdové systémy posuvných dveří pouze z oceli. Máte tedy záruku, že pracujeme pouze s kvalitními materiály a tvoříme tak, aby vše vydrželo dlouho. Pokud máte nějaké otázky k jednotlivým kusům, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžete s výběrem.