Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Zrcadla v masivním dřevěném rámu

Kde bude ideální zrcadlo umístit?

Každé prostředí domu potřebuje zrcadlo. Především vstupní místnost, ložnice, koupelna a někdy i obývací pokojHorizontální modely zrcadel mohou zdobit obývací pokoje nebo ložnice, kdy se jednoduše postaví na zem, zatímco menší zrcadla jsou vynikající volbou pro vstupní místnosti či koupelny. V naší kolekci zrcadel najdete kusy jak pro vertikální uložení, tak i k pověšení, tedy menší zrcadla, jež jsou vyrobené ze smrkového nebo borovicového dřeva. Materiály jsou velmi odolné a nabízí krásnou a bohatou přírodní strukturu.

Jaké druhy zrcadel nabízíme?

Zrcadla jsou sice určena k tomu, aby se každý z nás mohl pohodlně upravit či ohodnotit svůj zevnějšek. Ale víte, že takové dřevěné zrcadlo vám může posloužit jako dekorace či dokonce zvětšit váš prostor v jakékoliv místnosti? Bezpochyby zrcadla přinášejí nezapomenutelný pocit pohody a tepla. Jestliže potřebujete zvětšit menší prostor, doporučujeme zakoupit zrcadlo obdélníkového tvaru a umístit jej horizontálně. Naopak do vstupní místnosti bude ideální zrcadlo čtvercového tvaru uložené na komodě stejného materiálu, jako je sám zrcadlový rám. Zrcadla z naší nabídky jsou ideální dekorací do interiérů vybavených pomocí dřevěného nábytku v rustikálním, retro a tradičním stylu.

Jak vybrat zrcadlo?

Jaký nábytek společně s vybraným zrcadlem bude tvořit dokonalou kombinaci? Zrcadla mají jednu velkou výhodu a tou je, že se dají kombinovat s jakýmkoliv vybavením. Ovšem, pokud kupujete zrcadlo vsazené do masivního, dřevěného rámu, zbytek vybavení místnosti by měl být totožný.

 
 
Nabízíme krásná zrcadla z borovicového, dubového, mahagonového i teakového dřeva. Zrcadlo v rámu ze dřeva je ozdobou našeho domu, proto nabízíme široký výběr rustikálních i moderních zrcadel do chodby, obývacího pokoje a koupelny.
1

ZRCADLO V DŘEVĚNÉM RÁMU?

Zrcadlo v dřevěném rámu je funkčním vybavením bytu, nejenže plní svou praktickou úlohu, ale slouží i jako forma dekorace. Naše nabídka zahrnuje stylová zrcadla do obývacího pokoje. Mohou být pověšena na skříni nebo volně stát v prostoru. Nejenže interiéru dodávají eleganci, ale také opticky zvětšují prostor. 

MALÉ NEBO VELKÉ ZRCADLO?

Zajímavým doplňkem do ložnice je velké zrcadlo na stropě. V ložnici v retro stylu bude nejvhodnější masivní rustikální zrcadlo. Jeho tlusté dřevěné rámy vypadají jako zrcadla ze starých chat. Pro klasický styl budou vhodná dubová zrcadla v jednoduchém moderním stylu. Zrcadla do chodby mohou být jak menší - visící nad komodou, tak větší - zabírají celou výšku postavy. Zajímavým řešením jsou také dřevěná kulatá zrcadla.

ZRCADLO V DŘEVĚNÉM RÁMU - KDE HO ZAVĚSIT? 

Podle stylu zrcadla ho věšíme do obývacího pokoje, chodby nebo koupelny. Zrcadla z naší nabídky jsou vyráběna s náležitou péčí a důrazem na každý detail. Pro jejich výrobu bylo použito nejkvalitnější dřevo, díky němuž zrcadla vypadají krásně a jsou mimořádně odolná.