Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Zrcadla v masivním dřevěném rámu

Kde bude ideální zrcadlo umístit?

Každé prostředí domu potřebuje zrcadlo. Především vstupní místnost, ložnice, koupelna a někdy i obývací pokojHorizontální modely zrcadel mohou zdobit obývací pokoje nebo ložnice, kdy se jednoduše postaví na zem, zatímco menší zrcadla jsou vynikající volbou pro vstupní místnosti či koupelny. V naší kolekci zrcadel najdete kusy jak pro vertikální uložení, tak i k pověšení, tedy menší zrcadla, jež jsou vyrobené ze smrkového nebo borovicového dřeva. Materiály jsou velmi odolné a nabízí krásnou a bohatou přírodní strukturu.

Jaké druhy zrcadel nabízíme?

Zrcadla jsou sice určena k tomu, aby se každý z nás mohl pohodlně upravit či ohodnotit svůj zevnějšek. Ale víte, že takové dřevěné zrcadlo vám může posloužit jako dekorace či dokonce zvětšit váš prostor v jakékoliv místnosti? Bezpochyby zrcadla přinášejí nezapomenutelný pocit pohody a tepla. Jestliže potřebujete zvětšit menší prostor, doporučujeme zakoupit zrcadlo obdélníkového tvaru a umístit jej horizontálně. Naopak do vstupní místnosti bude ideální zrcadlo čtvercového tvaru uložené na komodě stejného materiálu, jako je sám zrcadlový rám. Zrcadla z naší nabídky jsou ideální dekorací do interiérů vybavených pomocí dřevěného nábytku v rustikálním, retro a tradičním stylu.

Jak vybrat zrcadlo?

Jaký nábytek společně s vybraným zrcadlem bude tvořit dokonalou kombinaci? Zrcadla mají jednu velkou výhodu a tou je, že se dají kombinovat s jakýmkoliv vybavením. Ovšem, pokud kupujete zrcadlo vsazené do masivního, dřevěného rámu, zbytek vybavení místnosti by měl být totožný.

 
 
Nabízíme krásná zrcadla z borovicového, dubového, mahagonového i teakového dřeva. Zrcadlo v rámu ze dřeva je ozdobou našeho domu, proto nabízíme široký výběr rustikálních i moderních zrcadel do chodby, obývacího pokoje a koupelny.
1

ZRCADLO V DŘEVĚNÉM RÁMU?

Zrcadlo v dřevěném rámu je funkčním vybavením bytu, nejenže plní svou praktickou úlohu, ale slouží i jako forma dekorace. Naše nabídka zahrnuje stylová zrcadla do obývacího pokoje. Mohou být pověšena na skříni nebo volně stát v prostoru. Nejenže interiéru dodávají eleganci, ale také opticky zvětšují prostor. 

Výběr typu zrcadla závisí na mnoha různých faktorech. Víme-li, do jaké místnosti budeme chtít takové zrcadlo umístit, musíme si odpovědět na otázku týkající se velikosti místnosti. Budeme mít kam stojící zrcadlo umístit? Pokud víme, že plocha koupelny nebo chodby takové řešení neumožňuje, musíme zakoupit nástěnné zrcadlo. Nástěnné zrcadlo může být samostatným prvkem interiérové výzdoby, ale může být také součástí většího celku, například závěsného panelu se zrcadlem nebo dřevěné koupelnové skříňky se zrcadlem. V předsíních je nejčastějším řešením multifunkční toaletní stolek se zrcadlem, lavicí a botníkem.


Typ rámu zrcadla bychom měli volit podle stylu, ve kterém je interiér zařízen. Rustikální zrcadla mívají spíše masivní postarší dřevěný rám, který bude dobře vypadat na pozadí z cihel, kamene a obklopený přírodními látkami a dalšími idylickými dekoracemi. Může se jednat o rustikální zrcadlo v borovicovém rámu, ponechané v přírodní barvě dřeva, ale stejně oblíbená jsou i zrcadla v obíleném rámu, obohacená o nápadné tence. Bílá zrcadla si získávají stále více obdivovatelů. Takové bílé zrcadlo je vysněným dekorativním doplňkem do interiérů v provensálském, skandinávském nebo moderním stylu. Provensálská zrcadla se vyznačují tvarovou jemností, dřevěný bílý rám tohoto typu zrcadla bývá obohacen charakteristickým dekorem. Propracované dekorace vypadají krásně v kombinaci s dřevěným toaletním stolkem v provensálském stylu nebo stylovou bílou konzolou. Ve skandinávských a moderních interiérech najdete také zrcadla s bílým rámem, ale pak jsou minimalistická, jednoduchá. Pokud se rozhodnete pro mahagonové zrcadlo, získáte elegantní a stylový doplněk interiéru, který dodá lesk každému obývacímu pokoji. Zrcadla z borovice, smrku a dubu lze označit za klasiku žánru - taková zrcadla se uplatní v každém interiéru, jsou univerzální a nadčasová.

MALÉ NEBO VELKÉ ZRCADLO?

Zajímavým doplňkem do ložnice je velké zrcadlo na stropě. V ložnici v retro stylu bude nejvhodnější masivní rustikální zrcadlo. Jeho tlusté dřevěné rámy vypadají jako zrcadla ze starých chat. Pro klasický styl budou vhodná dubová zrcadla v jednoduchém moderním stylu. Zrcadla do chodby mohou být jak menší - visící nad komodou, tak větší - zabírají celou výšku postavy. Zajímavým řešením jsou také dřevěná kulatá zrcadla.

ZRCADLO V DŘEVĚNÉM RÁMU - KDE HO ZAVĚSIT? 

Podle stylu zrcadla ho věšíme do obývacího pokoje, chodby nebo koupelny. Zrcadla z naší nabídky jsou vyráběna s náležitou péčí a důrazem na každý detail. Pro jejich výrobu bylo použito nejkvalitnější dřevo, díky němuž zrcadla vypadají krásně a jsou mimořádně odolná.

-->