Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Nástěnné uchycení

Kde použít nástěnné pojezdy?

Nástěnné pojezdy pro průchozí posuvné dveře jsou mimo jiné návrhy pro místnosti s nestandardní šířkou otvoru. Systémy průchozích stěn se osvědčují také v místech, kde stěny nejsou symetrické nebo kde není možné použít dveře ve standardním uspořádání. Díky těmto vodítkům je možné posunout obě dveřní křídla na jednu nebo druhou stranu. 

Proč použít tento systém?

Nástěnné pojezdy pro posuvné dveře jsou výrobky vyráběné svědomitě, s důrazem na detail a s nasazením. Výrobky jsou odolné a robustní, což dokazují jejich technické možnosti. Posuvné skříně jsou schopny udržet i masivní posuvné dveře, což je zárukou bezpečného a dlouhodobého používání. To je mimořádně důležitý aspekt, který zároveň ovlivňuje komfort používání nabízených posuvných systémů. 

Co nabízíme?

Dostupné modely se dodávají v různých variantách - některé varianty se zaměřují na eleganci a konstrukční jednoduchost, jiné na dekorativní aspekty. Ať už hledáte decentní doplněk k systému posuvných dveří, nebo chcete svůj interiér trochu zpestřit, v našem obchodě najdete zajímavá řešení.

 
 
1
-->