Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Stolní desky z masivu

Proč si vybrat zvlášť stolní desku a podnože?

Stůl je nezbytným kusem nábytku v každé domácnosti. Aby plně vyhovoval členům domácnosti, měl by být kromě svého vzhledu především pohodlný. Vzhledem k nadprůměrnému používání této skupiny nábytku je třeba dbát na to, aby desky stolů byly mimořádně odolné. Proto, abychom splnili očekávání našich zákazníků, vytváříme masivní dřevěné stolové desky, které budou zdobit interiér po dlouhá léta a těšit své uživatele.

Jak se stolní desky vyrábí?

Dřevěné stolové desky jsou přírodní produkty z vybraného dřeva. Soudržný a harmonický interiér je snem každého estéta. Proto je tak důležité zahrnout prvky, které spolu budou korespondovat. Takovými výrobky jsou jistě stolní desky.

Jak vybrat stolní desku?

Při rozhodování o dřevěné desce stolu se vyplatí vsadit také na desky konferenčních stolků stejného charakteru. V závislosti na vašich preferencích nabízíme dřevěné stolové desky v surovém stavu nebo ošetřené vhodně zvolenými oleji. Díky naší široké nabídce najdete dřevěnou desku stolu, která dokonale ladí s charakterem vašeho interiéru. Pokud jste nadšenci odvážných řešení, jistě se vám budou líbit desky stolů s prasklinami a suky. V naší nabídce najdete i subtilnější modely, které potěší milovníky klasiky.

 
 
1

Zamilujte se do stolní desky z masivu, hned několikrát denně

Pokud přemýšlíte, do kterého kusu nábytku se vyplatí investovat, pak stůl – jídelní nebo pracovní – je určitě jedním z nich. A věřte, že na stolní desku se podíváte během jednoho dne hned několikrát. Dopřejte si proto krásnou masivní stolní desku z dubového dřeva, do které se zamilujete na první pohled. 

Pozorujte jednotlivé letokruhy, suky a další dokonalé nedokonalosti, které tvořila příroda několik let. Za rozhodnutí investovat do stolní desky z masivu, vás odmění pohled na tu krásu každý den. 

Krása a především také kvalita!

O stolní desku z masivu nemusíme mít strach. Dubové dřevo patří mezi velice odolné materiály a při správné péči vám tento kousek vydrží opravdu mnoho let, dokonce i generací. Dub vyniká pevností a odolností proti nástrahám každodenního používání. Stačí správně používat lak, impregnaci nebo každodenní čističe a pomůžete dřevu být stále krásné. Doporučujeme však stolní desky z masivu pouze lakovat, aby stále vynikla unikátní kresba na desce. 

Desky určené na stůl (ať už pracovní či jídelní) si můžete vybírat v několika rozměrech i provedeních. Oblíbené jsou masivní stolní desky Rustwood, které zachovávají přirozený tvar dřeva a nejsou po bočních stranách seřízlé rovně. Každá deska, ať je kratší nebo 2 metry dlouhá, však donutí toho, kdo kolem ní jen projde, sáhnout si na dřevo a na chvilku se zadívat do mnoha obrazců, které příroda vytvořila.

Stůl podle vašich představ = stolní deska z masivu + ocelové nohy

Pokud stále hledáte svůj ideální stůl a přejete si stolní desku z masivního dubu, máme pro vás řešení. Na našem e-shopu si můžete vybrat stolní desku a k ní vybrat ocelové nohy, které dokonale sedí k vaší představě. Vybrat si můžete z mnoha typů, stylů i velikostí podnoží a jistě vyberete ty správné. Ocelové podnože a masivní deska stolu, to je osvědčený kus nábytku, který oceníte teď i za mnoho let. Klasika totiž nestárne. 

A ačkoliv se jedná o univerzální spojení dřeva a kovu, díky různým stylům podnoží si můžete zvolit hned několik stylů, do kterých budete chtít svůj nový stůl vyladit. Bude to přehledný styl loftových bytů vytvořených ze starých továren? Nebo si představujete hřejivý rustikální prostor a v něm tento dokonalý stůl s deskou z masivního dubu? Fantazii se meze nekladou a na našem e-shopu na hranice nenarazíte.

Stolem to ale končit nemusí! Pokud vybíráte jídelní stůl do kuchyně či jídelny, podívejte se ještě na nabídku desek z masivu, které jsou užší a vhodné pro výrobu lavic. I těm můžete vybrat ocelové podnože a celek se stolem tak bude krásně ladit. 

Proč kupovat masiv na e-shopu SEART.cz?

Všechny produkty, které jsou dostupné na našem e-shopu, pochází od stejného výrobce. A to od nás. Jsme hrdí na to, že si můžeme stále kontrolovat kvalitu výrobků a to během celého procesu výroby. Nestává se často, že by zákazník vracel naše zboží. Proto nemusíte mít obavy při nákupu dražšího kusu nábytku. A abychom si ohlídali zacházení s výrobky na cestě k vám, rozhodli jsme se pro vlastní dopravu. Můžete se spolehnout, že vše, co si koupíte u nás, budete milovat.

 

-->