Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Cedule ve tvaru pivního víka

Co představují cedule ve tvaru pivního víka?

Dekorativní nástěnné krytky představují nový způsob výzdoby interiéru. Víčka jsou vyrobena z kovu a jsou pečlivou kopií typických víček. Nástěnné dekorace jsou návrhy, které upoutají pozornost milovníků originálního, lehce odvážného designu. 

Kam se hodí taková ozdoba?

Dekorativní nástěnná krytka je prvek, který ozdobí nejen veřejné prostory. Kromě míst, jako je hospoda, cukrárna nebo tetovací studio, se bude hodit i v obytných prostorách. Ozdobná kovová čepice je dekorace, která zpestří pokoj pro mladé, retro kuchyni nebo mužský prostor. 

Co nabízíme?

Obrovský výběr motivů na přední straně čepic znamená, že si každý najde model, který ozvláštní prostor a učiní ho jedinečným. Kovové nástěnné dekorace jsou univerzálními prvky, protože se budou atraktivně vyjímat nejen v retro interiéru, ale také v loftovém nebo rustikálním. Originálním nápadem na dárek je také plechový ozdobný uzávěr.
 
 
1

Kam umístit ceduli ve tvaru pivního víčka?

Nápaditou a hravou dekorativní ceduli ve tvaru pivního víka můžete umístit úplně kamkoliv. Své místo najde v kuchyni, obývacím pokoji, pracovně nebo i ložnici. Ovšem kreativitě se meze nekladou! Umístěte kovové dekorativní víko do chodby nebo na stěnu v koupelně a uvidíte, že atmosféra se rázem změní i tam! 

Kovová víčka na stěnu jsou velká 35 cm a tak přímo vybízejí k jejich kombinaci. Vyberte si ty, které k sobě ladí barevně nebo například značkou či tématem. Taková víčka oblíbených nápojů v kuchyní, to je přece skvělý nápad! Coca-cola, Fanta nebo Sprite? Nechce své hosty rozhodnout o jejich nápoji pohledem na stěnu. Na zdi můžete vytvořit příjemnou koláž z víček. Vyberte všechna dekorativní kovová víčka se stejným průměrem a nemusíte si ani příliš lámat hlavu s rozmístěním. Je to jednoduchá, jako výběr víčka. Budou buď v řadě pod sebou nebo cik-cak, jako když bublinky Fanty letí vzhůru.

Jak vybrat vhodnou ceduli pivního víka?

Pokud vybíráte dekorativní víčka na stěnu pro sebe, pak je jediným kritériem, aby se vám líbil vzor. Takové nákupy jsou nejjednodušší. Pokud však chcete víčko na stěnu darovat přátelům či mladým novomanželům do jejich bydlení, pak je dobré mít na paměti pár rad, jak vybrat to nejlepší. Vzor by měl obdarovanému připomenout něco příjemného – společnou dovolenou, oblíbený nápoj, sportovní tým, kterému fandíte či další drobnosti, které máte společné. Tak ukážete nejen cit pro detail, ale i to, jak moc si druhého člověka vážíte a znáte ho. Dalším tipem pro snadný výběr je ladit víčko se stylem jeho již zařízeného domova. Pivní víčka na stěnách vypadají skvěle v prostorných loftových bytech, rustikálních kuchyních či v moderně pojatých vintage obydlích, ve kterých zdánlivě nic nemá svůj jednotný styl a tak je osobitý styl vytvořen z malých dílků. A poslední radou před výběrem dekorativního víčka na stěnu jako dárku je: uvolněte se. Tato dekorace je především hravá a zábavná, proto nemusí mít vždy v interiéru velký smysl. Vyberte jednoduše to, co vám připomíná obdarovaného a on bude jistě rád za vaši iniciativu a originalitu, kterou touto dekorací přinášíte i do jeho domácnosti. 

Je instalace dekorativního pivního víčka náročná?

Jedním slovem – není. Instalaci dekorativního pivního víčka zvládne každý a potřebuje k tomu jen velmi málo nářadí. Na kovovém víčku je z jeho spodní strany připravený otvor na zavěšení a záleží jen na vás, jestli zvolíte hmoždinku či ho zavěsíte jen na skobu ve stěně. I díky tomu, že si víčko na stěnu pověsíte během chvilky, je tato dekorace vhodná k velkému rozrůstání. Svou sbírku můžete sami začít velkým počtem víček a na stěně vytvořit galerii, nebo si nechte od přátel a rodiny kupovat pravidelně jedno víčko k narozeninám. Široká nabídka designů se postará o to, abyste neměli stejné víčko vícekrát. 

Galerie pivních víček může být i skvělým lákadlem do nově otevřené restaurace, kavárny či bistra. Interiér míst, kam hosté chodí trávit svůj volný čas, se odráží nejen na délce pobytu, ale často i na výši útraty. Proto se nebojte svůj podnik zviditelnit nejen skvělým jídlem a obsluhou, ale i celkovou atmosférou a dekorací. 

Jak se v interiéru starat o pivní víčko na stěně?

Kovový plát, který je vytvarovaný do tvaru víčka, je téměř nesmrtelný. Jedná se o pevný a kvalitní kov odolný ve všech situacích v interiéru. Stejně tak jsme při výrobě přistupovali i k potisku designu. Vysoce pigmentované barvy jsou dále chráněny odolným lakem. Jediné, co vás čas od času čeká, je otřít prach z víčka a dodat mu lesk, jako když vám přišlo zcela nové ještě zabalené v krabici. 

 

-->