Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Kuchyňské baterie

Jak vybrat kuchyňské baterie?

Pokud vybíráte kuchyňské baterie do nové či rekonstruované kuchyně, pak se řiďte především vlastní představou o ideální kuchyni. Kuchyňské baterie mohou pomoci vytvořit celkovou atmosféru a styl. Kromě klasických baterií si možná budete přát něco speciálního – a to přesně najdete u nás na e-shopu SEART.cz. Pokud hledáte kuchyňské baterie v retro stylu a zlaté barvě či něco minimalističtějšího, ale stále netypického, pak se podívejte na černé baterie různých výšek i tvarů. Nespokojte se s obyčejnou kuchyňskou baterií.

Kde koupit stylové kuchyňské baterie? 

Stylové a unikátní kuchyňské baterie můžete koupit na našem e-shopu, a to přímo od výrobce SEART.cz. Vyberte si z mnoha stylů i barev. Zlaté baterie baterie v retro stylu či vhodné i do glamour a moderních industriálních kuchyní vás jistě zaujmou. Pokud se však rozhodnete pro něco střídmějšího, i takové kuchyňské baterie u nás najdete. Prohlédněte si kolekci v černé matné barvě a mnoha různých tvarech a výškách umyvadlové baterie.

Jak poznat kvalitní kuchyňské baterie?

Při hledání kuchyňské baterie se neřiďte pouze vzhledem, ale mnohem důležitější je kvalitní zpracování a moderní technologie, které zajistí bezproblémový chod. Ideálními materiály je mosaz a keramické komponenty uvnitř kuchyňské baterie pro správný rozvod vody.

 

 
 
Zlaté, černé nebo bronzové kuchyňské baterie ke dřezu do vaší nové kuchyně – srdce celé domácnosti.
1

Kuchyňské baterie – záleží na nich?

Pokud si právě stavíte nebo rekonstruujete vaši kuchyň snů, velice pravděpodobně mají kuchyňské baterie přesné obrysy, barvu i umístění. Každý, kdo rád vaří a tráví čas v kuchyni totiž ví, že na bateriích opravdu záleží! Jde o třešničku na dortu, která dotváří celkový dojem z interiéru a veškerého zařízení. Právě proto vybírejte pečlivě a neslevujte ze svých vysněných baterií. Na našem e-shopu najdete netypické kuchyňské baterie, vysoké vodovodní baterie a mnoho různých stylů i tvarů v té nejvyšší kvalitě. 

Před nákupem doporučujeme pečlivě změřit prostor a vyladit baterii i s umyvadlem či okolními skříňkami a dekoracemi. Kuchyň by měla být bezpečným a příjemným ostrůvkem v celé domácnosti. Přizpůsobte tomu barvy i tvary a nebojte se experimentovat. I v malé kuchyni se dají udělat zázraky. A ty mohou začít u vhodně zvolené stylové kuchyňské baterie.

Kvalitní kuchyňské baterie

Styl není vše. To ví každý, kdo někdy vařil v hezké ale ne zcela praktické kuchyni. Proto i při výběru kuchyňské baterie dbejte na kvalitních materiálech a pečlivém zpracování nejen designu, ale i funkčních prvků. Mosazné kuchyňské baterie si oblíbíte nejen díky odolnému a věčně krásnému materiálu, ale i díky snadné údržbě. Čištění je rychlé a snadné jen za pomocí teplé vody a mýdla s neutrálním pH.

Kromě mosazi hledejte v popisek i keramiku. Ta z kuchyňských baterií dělá spolehlivé výrobky s dlouhou životností. Keramické hlavice zajišťují správný rozvod teplé a studené vody během letitého používání. Dále se v kuchyňských bateriích objevují perlátory, které pomáhají s úsporou vody při mytí nádobí či dalších každodenních činností. Instalované vnitřní perlátory nijak neruší promyšlený design kuchyňských baterií a jejich využití poznáte pouze na nižší faktuře za vodu.

Jaký styl kuchyňských baterií najdete na e-shopu SEART.cz?

Hledáte něco nového a neokoukaného do kuchyně? I kuchyňská baterie může mít dekorační prvek, pokud ji správně vyberete! Na našem e-shopu najdete baterie vhodné do industriálních kuchyní, vintage a rustikálních kuchyní a kuchyňských koutů i moderních minimalistických linek bez jakékoliv výzdoby. Černé kuchyňské baterie jsou stále více trendy a pokud chcete jít s dobou, podívejte se na ně. Různě vysoké dřezové baterie doplňují i nástěnné baterie, díky kterým je úklid dřezu o něco snazší. 

Na výběr máte i zlaté či měděné retro kuchyňské baterie, které bude vypadat skvěle v industriálním prostoru a snadno ho rozzáří. Klasický protáhlý tvar výpustní hubice a otočné kohoutky na teplou vodu jste jistě už viděli ve starých černobílých filmech – teď si takovou atmosféru můžete užívat ve své vlastní kuchyni každý den. 

SEART.cz – mosazné kuchyňské baterie od výrobce

Vyberte si stylové kuchyňské baterie přímo od výrobce a spolehněte se na kvalitní materiály a pečlivé provedení každého detailu. Mosazné kohoutky s detailním zdobením či doplněné keramikou vás na pohled potěší každý den. Prohlédněte si širokou nabídku a nespěchejte s výběrem, tyto kuchyňské baterie jen tak vyměňovat nebudete.