Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Sošky

Patří kovové sošky do každé domácnosti?

Ukažte, že vám umění není cizí. Nemusíte mít doma celou galerii, stačí pár barevných kousků, které vám udělají radost. Kovové sošky, znázorňující postavy v pohybu s abstraktní malbou, jsou tou správnou volbou. Barevná paleta jasných tónů zdánlivě nikam nezapadá, což v praxi znamená, že se hodí kamkoliv.

Opravdu se kovové sošky hodí do jakéhokoliv interiéru?

Mohlo by se zdát, že chladný kov se bude hodit spíše do industriálních či moderních minimalistických domovů, ale možnosti pro umístění těchto kovových sošek je opravdu mnoho! Díky veselé barevné paletě si najde místo i v městských bytech či rustikálně zařízených prostorech plných dřeva a oblých tvarů. Socha na sebe snadno strhne pozornost vaší i hostů a skvěle oživí prázdné prostory na komodě nebo v prázdné polici v knihovně. S výškou kolem 50 cm ji můžete také postavit na podstavec do prostoru či rohu a opravdu se párkrát za den cítit jako ve vlastní umělecké galerii.

Jakou sošku zvolit jako dárek? 

Pokud hledáte dárek pro přátele či rodinu, kovová socha zobrazující jejich oblíbenou činnost bude to pravé. V kontrastu kovu, strohých tvarů a veselých jasných barev si každý najde co obdivovat. Zvolte jako neobvyklý dárek kovovou sochu přímo od výrobce a zapište se do každého dne vašich přátel. 

 

 
 
1

Ruční práce na kovových soškách

Pokud chcete mít doma umělecký kousek, který vás každý den překvapí novým detailem, kterého jste si nevšimli, naše ručně kované a malované sochy jsou pro vás tím pravým. Na každém sváru, spoji kovových plátků i nánosu barvy štětcem najdete podpis lidské ruční práce a tím tedy “nedokonalosti”, které můžete obdivovat stejně jako v galeriích nahlížíme na obrazy starých mistrů. Takové sochy jsou moderní a vyšší alternativou interiérových dekorací. Zaujmou vás i každého hosta. Veselé a jasné barvy ve spojení s kovem vytváří příjemnou hru, a ta vás bude bavit v jakémkoliv okolním prostředí – loftovém moderním bytě, minimalistické pracovně či rustikální chatě na venkově. 

Trvalé umění i z recyklovaných materiálů

Kov i použité barvy jsou časově stálé, takže nemusíte mít strach z klesající hodnoty během vystavených let. A v kontrastu stálosti se hodí zmínit i fakt, že naše kovové sochy vyrábíme z recyklovaného materiálu. Opravdu tedy dáváme nepotřebným kusům kovu novou šanci. Do interiéru snadno přinese nádech romantiky a radosti. A to na výšce kolem 50 cm, což představuje sochu, které si všimne každý. Umístit ji můžete na komodu, polici či do knihovny. Také se bude vyjímat na podstavci na podlaze, tam bude vypadat jako opravdový galerijní exponát a získá tak veškerou pozornost. 

Kovové sochy v pohybu

Pohyb či činnosti, které kovové sošky představují, vás může přenést do vzpomínek nebo připomenou oblíbenou kratochvíli z dřívějších let. Takovou moc mají naše kovové sošky. Abyste je mohli sami, v průběhu let, přenášet do různých místností nebo měnit jejich umístění, stojí všechny sochy na kovovém podstavci. Mají tak svůj stabilní bod a i přes pohyb, který představují, se nemusíte bát jejich rozpohybování. 

Náhodná barevnost veselých tónů jen podporuje dojem pohybu a neustálé změny. Jasné odstíny červené, bílé, modré a žluté zároveň vzbuzují radost a chuť do života. Vystavte si takovou sošku do pracovny a uvidíte, jak vám práce půjde od ruky! 

Kovová soška je i skvělým dárkem pro přátele, rodinu i významné obchodní partnery. Jsou to milovníci hudby, pak jim vyberte kovového muzikanta. Hledáte svatební dárek pro zamilovaný pár? Kovová socha tančícího páru jim bude připomínat jejich první manželský tanec každý den. Takto trvalý a hodnotný dárek snadno ukáže obdarovanému, že vám záleží na vztazích a přejete si je udržovat po celý život. Stejně jak dlouho bude kovová soška zkrášlovat domov jejího majitele.  

Výrobce, umělec i prodejce v jednom

Při koupi kovové sošky na e-shopu SEART.cz máte jistotu, že nakupujete přímo od výrobce a mistra svého řemesla. SEART vznikl jako malý obchůdek s dílnou, ve které se vyráběl nábytek z masivního dřeva a ocele. Díky zájmu zákazníků se však malý prostor rozšířil až na 1700m2 se 40 zaměstnanci. Ti jsou, stejně jako už od začátku, mistry truhlářského oboru a zkušení zpracovatené oceli. Kovovou sošku tak vybíráte přímo od nás, tvůrců. Milujeme krásný nábytek z přírodního dřeva, spojení přírody s pevnou ocelí i detaily i dekorace, které si vás získají na první pohled. Nečekejte tedy s nákupem a vyberte si sošku vašeho srdce. 

 

-->