Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Barové židle

Kam se hodí barové židle?

Využití barových židlí je opravdu velké! Skvěle řeší problém s prostorem v malých kuchyních, protože je lze snadno zasunout pod barový stůl a ve chvílích, kdy na nich nikdo nesedí, vůbec nezabírají místo. Barové židle tedy oceníte v kuchyních a jídelnách, ale i v kancelářích a open space prostorech. Jednoduše všude tam, kde se schází lidé a pracují, ovšem není to jejich primární pracovní místo.

Jsou barové židle s pohodlné?

Nejpohodlnější barové židle jsou ty, které mají stupátko na nohy a opěrku. Díky tomu budou vaši hosté dlouho sedět u stolu a užívat si večera. Pokud víte, že hledáte barové židle ke stolu, u kterého se nebude vysedávat hodiny, pak můžete zvolit i barové židle bez opěradla. Ty se například skvěle hodí do firemních kuchyněk.

Do jakého stylu se hodí barové židle SEART.cz?

Naše barové židle v sobě kombinují 2 přírodní materiály – masivní dřevo a kov. Díky kovovým akcentům se skvěle hodí do loftových bytů a kuchyní, industriálních pracovních prostor i moderně zařízeným bytům a domům, které ocení masivní dřevo a subtilní kovové nohy. 

Vybírat si tedy můžete z výrazných barových židlí ve tmavých barvách nebo židlích, ve kterých je větší důraz na přirozenou barvu dřeva. 

 

 
 
1

Barové židle do loftových prostor

Vybíráte poslední kusy nábytku do bytu? Zkuste si představit ve vašem interiéru stylové barové židle. Hodí se vám? Pak nemusíte dlouze přemýšlet, naše barové židle jsou z pečlivě opracovaného masivního dřeva a ocelových stylových nohou. Stylové barové židle mohou i v jednoduchém prostoru vykouzlit atmosféru – kombinace dřeva a kovu přímo vybízí ke spojení se stylem loftových industriálních prostor, ale hezky zvýrazní i jednodušší moderní interiéry plné ostrých hran a klasických tvarů. 

Pevné nohy zajišťují pocit bezpečí pro kohokoliv, kdo na barovou židli usedne. O pohodlném sezením se dá mluvit pouze v případě, že si sedící má kde opřít své visící nohy, proto v naší nabídce najdete takové židle, které tento základní předpoklad splňují. Kvalitní a pohodlné sezení je přece to hlavní, o co jde vám i nám při výrobě barových židlí.

Materiály, které vyniknou na barových židlích

Materiály, používané na barové židle vysoké kvality spojuje často několik faktorů – jedná se o přírodní zdroje (masivní dřevo a ocel), snadno se udržují a především jsou odolné a pevné v průběhu mnoha let. Takové barové židle najdete u nás na e-shopu SEART.cz. Barové židle z masivního dřeva vypadají dlouho krásně a při péči vhodným lakem prodloužíte jejich lesk i barvu. 

Kvalitní posezení zajišťuje nejen materiál a design, ale i čalounění barových židlí. Vintage stoličky jsou také oblíbené svou jednoduchostí a pokud zároveň vyberete masivní kousek, uvidíte, že si ho oblíbí každý člen domácnosti.

Stylové barové židle 

Kvalitní a stylové posezení může přilákat i nové zákazníky do vaší kavárny, restaurace či baru. Dejte si záležet s výběrem barových židlí a vyberte takové, které hosté jinde nepotkají. Moderní styl loftových a industriálních interiérů je oblíbený nejen pro bydlení, ale také i jako prostor k setkávání s přáteli v kavárnách, barech i trendy restauracích. Oslovte nové hosty nejen výbornou nabídkou a servisem, ale také stylovým interiérem, o který se následně nemusíte příliš starat. 

Barové židle ale mají své využítí nejen v barech či pracovních koutech, nejčastěji je najdete v domácnostech. V menších kuchyních řeší kvalitní barové židle problém s místem a v těch prostornějších se zase stávají oblíbeným posezením u centrálního ostrůvku.

Kde vybírat barové židle z masivu?

Na našem e-shopu SEART.cz máte jistotu nejen bezproblémových služeb, ale především i kvalitního zpracování přírodních materiálů. Jsme totiž výrobci nábytku z masivního dřeva. Nakupte si barové židle do kuchyně nebo kanceláře bez prostředníků a v té nejvyšší kvalitě. Pečlivé zpracování dřeva až po ocelové nohy, doplňky i nejmenší šrouby vás ujistí o správnosti koupě hned na první pohled. Vyberte si barové židle z masivu s dopravou zdarma a možností montáže.