Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Příslušenství k bateriím

JAKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ K BATERIÍM NABÍZÍME?

Na našem e-shopu si můžete vybrat z mnoha kvalitních příslušenství k bateriím. Například sprchové dešťové hlavice, které jsou v posledních letech velice populární pro jejich příjemný a uklidňující efekt. Mimo jiné nabízíme i umyvadlové výpusti v barvách zlaté a černé, aby vše ladilo ke stylovým bateriím a vy jste mohli být pyšní na detailní sladění i nejmenších drobností v kuchyni, koupelně či na toaletě.

K JAKÝM BATERIÍM NABÍZÍME PŘÍSLUŠENSTVÍ?

Příslušenství k bateriím na e-shopu SEART.cz sedí perfektně k námi prodávaným bateriím do koupelen a kuchyní. Můžete tak snadno rozšířit například své sprchové hlavice a dopřát si pocit koupele pod dešťovými kapkami díky sprchovými dešťovým hlavicím s Anti-Calc systémem proti poškození vodním kamenem.

Doplňkem, na který málokdo myslí, jsou i umyvadlové zátky. Stylovým spojením vodovodní baterie a umyvadlové výpustě vytvoříte dokonalý celek, který ocení každý estét, který projde kolem. Mosazné výpustě click-clack jsou nejen krásné na pohled, ale velice snadné na každodenní používání. Usnadněte si život a obklopte se krásnými drobnostmi. 

JAK MŮŽE PŘÍSLUŠENSTVÍ K BATERIÍM OVLIVNIT JEJICH ŽIVOTNOST?

Využívání moderních technologií i na těch nejmenších drobnostech se vyplácí! Můžeme to tvrdit i o příslušenství k bateriím do koupelny a kuchyně. Právě technické funkce a jejich bezproblémový chod každý den je zásadní pro spokojenost všech členů domácnosti. Umyvadlové výpusti ve zlaté či černé barvě jsou tak nejen dekorativní prvky, ale především technologicky pečlivě zpracované příslušenství k bateriím. Vyberte si z mnoha možností a věnujte se drobnostem, které vytváří celek.

 

 

 
 
1

Příslušenství k bateriím

Jsou to drobnosti – vodovodní výpusti, koupelnové armatury či designové sprchové hlavice – ale tyto drobnosti právě dotváří celkovou atmosféru nejen koupelny, kuchyně či samostatného WC, ale celé domácnosti. Architekti i interiéroví poradci vám potvrdí, že na příslušenství k bateriím se šetřit nemá. Vybírejte ho proto rovnou při nákupu ostatních koupelnových baterií či armatur do kuchyně a ušetřete si tak čas i starosti s pozdním objednáváním a laděním barevných odstínů od jiných výrobců a dodavatelů.

Barevné příslušenství k bateriím – zlatá a černá barva

Na e-shopu SEART.cz si můžete vybrat z mnoha barevných i stylových variant příslušenství k bateriím. Zlaté nebo černé výpusti s přepadem nebo bez přepadu vám jistě ušetří mnoho starostí díky kvalitnímu zpracování a vhodně zvoleným materiálům. Každodenní používání tak nijak neohrozí funkčnost ani za mnoho let a stejně tak zlatou či černou barvu produktů. V barevných variantách zlatá, černá, měděná nebo bronzová si také můžete  vybrat ze sprchových hlavic s funkcí dešťových kapek.

Jak si vybrat dokonalé nástěnné baterie ve starém stylu?

Co byste měli zohlednit při výběru retro nástěnných baterií? V první řadě jejich vzhled, aby působily dojmem ideálního starého zařízení. Stejně tak je důležité, aby jejich tvar a barva ladily s celkovým designem. Důležité je také zajistit, aby se baterie ve vintage stylu pohodlně používala - navzdory své staromódní podobě se nesmí zasekávat, vrzat ani protékat: musí být těsná, odolná a spolehlivá. Při nákupu retro nástěnné baterie je nezbytné se ujistit, že jsou součástí dodávky všechny montážní díly: výběr správných dílů sám o sobě může být obtížný a nemůžete dopustit, aby jedna matice zkazila celý efekt. 

Důslednost je nezbytná také při dalším plánování designu koupelny. Rustikální baterie pro vanu a umyvadlo vyžadují také použití dalších detailů ve starém stylu. Pro retro koupelnu byste měli zvolit starodávnou zátku umyvadla (zlatou či černou), retro osvětlení, rustikální, nejlépe dřevěný nábytek s kovovým nábytkovým kováním, vhodné zrcadlo ve starožitném rámu a další doplňky ve vintage stylu, které příjemně podtrhnou atmosféru minulosti.

Historický dojem však nesmíte mít z každodenního používání koupelnového zařízení a příslušenství. Základem je sice historický design, ovšem využívání moderních technologií a postupů při výrobě. Kvalitní používané materiály a pečlivé zpracování doplňují na příslušenství k bateriím i dalších technologické možnosti moderní doby. Proto například na sprchových hlavicích najdete ochranu Anti-Calc, která zabraňuje usazování vodního kamene. Ten by mohl zamezovat snadnému průtoku v jednotlivých průchodech a čištění tak drobných trysek je velice zdlouhavá činnost. Té se však při správně zvoleném příslušenství k bateriím můžete vyhnout. 

SEART.cz nabízí vodovodní baterie i vhodné příslušenství

Stylové rustikální, loftové, vintage či glamour koupelny či kuchyně máme v oku – od nábytku z masivu po vodovodní stylové baterie až po vhodné příslušenství. V koupelnách trávíme každý den pár minut až hodiny, proto je důraz na zařízení této místnosti přirozeně velký a i hosté ocení váš důvtip a styl při zařizování detailů v koupelně. Nebojte se tak vše nakoupit od jednoho výrobce a zařídit si koupelnu či kuchyň přesně podle svých představ. Na e-shopu SEART.cz najdete vše pro krásné domácnosti ve vysoké kvalitě zpracování i materiálů. Naši zákazníci jsou spokojení a věříme, že i vy se s vaším nákupem ke spokojeným zákazníkům přidáte.

 

 

-->