Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

3D obrazy

 
 
2

3D obrazy osvěží váš interiér

Doma vám něco chybí? Pokud je to výrazný doplněk, umělecké dílo, pak se porozhlédněte v sekci 3D obrazů. Pouhý jeden obraz dokáže proměnit celou atmosféru v místnosti a dokonce i v bytě. Výrazné 3D obrazy vytváří poutavá díla představující auto-moto obor, zvířata, krajinu i abstraktní vzory, které vás vtáhnou do obrazu. Pozorovatel může jen obdivovat nejmenší detaily i velikost, jaké lze dosáhnout na relativně malém kusu kovového plátu. 

Nejoblíbenější jsou 3D obrazy do obývacích pokojů, pracoven i prostornějších chodeb. Ve firmách je často uvidíte v jednacích prostorech a stávají se tak snadným námětem ke small talku. 

Ruční práce na každém 3D obrazu

Obrazy jsou vyráběny a zároveň dotvářeny lidskou rukou. Každý obraz je výsledkem ruční práce a lze na něm vidět originální “nedokonalosti”. Kombinace dřeva a ocelového plátu s vytlačeným vzorem je doplněna o barevnou paletu, která odpovídá vybranému vzoru a napomáhá tak wow momentu, když si pozorovatel uvědomí, že obraz je 3D a opravdu vystupuje do prostoru. 

Při detailním pohledu vás vždy překvapí jiná část obrazu. Tím, jak je dílo členité, ho můžete často prozkoumávat a hledat nové a nové pohledy. Stejně tak každý host, který kolem 3D obrazu jen projde. V obrazech najdete originalitu i ruční zpracování mnoho blízkých témat a jistě si vyberete ten pravý. Ať už to budou abstraktní vzory, motocykl či příroda a zvířata.  

Instalace 3D obrazu 

Instalaci obrazu jsme se vám snažili co nejvíce zjednodušit a proto v balení s obrazem najdete i montážní konzole, díky kterým 3D obraz snadno a bezpečně upevníte na stěnu. Při přípravě na instalaci myslete na vyšší váhu kovu a dřeva, než u běžného obrazu na plátně a v tenkém rámu. Při správné instalaci vám obraz vydrží opravdu dlouho krásný a stačí ho jen oprašovat. Vybírejte tedy takový motiv, který vám vykouzlí úsměv na tváří při každém pohledu na obraz.

3D obrazy jsou většinou vidět pouze v tlumených a tmavších barvách. Ano, je to z důvodu ocelové podkladové desky, na kterou se následně barvy nanáší. Takže při výběru myslete i na to, jak bude v interiéru vypadat. Do příliš světlých interiéru můžete zvolit například zlatou abstrakci, ve které je kombinace viditelného dřeva a i ta udělá 3D obraz rázem projasněnější. 3D obrazy nejčastěji visí v loftových bytech a moderně zařízených místnostech. 

Proč vybrat 3D obraz v e-shopu SEART.cz?

Ptáte se, proč si vybrat obraz na e-shopu s nábytkem a navíc ještě od truhlářů? Protože i my máme uměleckého ducha a to je vidět nejen na našich produktech, ale i na celé skladbě zboží e-shopu SEART.cz. Pokud zařizujete nový loftový byt, jistě vás zaujmou skříně z masivu v tomto stylu či další kusy kvalitního nábytku. A právě k tomuto účelu jsme rozšířili nabídku o dekorace. Někdy je opravdu těžké sehnat ladící doplňky do netypického obydlí. Navíc jako výrobci i kovových částí se nemusíte bát nevhodného zpracování či úpravy našich kovových 3D obrazů. Vyberte si obraz a my vám ho doručíme zdarma, jako všechno na e-shopu SEART.cz

 

-->