Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

3D obrazy

Zajímají vás 3D obrazy do interiéru?

Pokud hledáte do svého bytu obraz, ale ne jen tak ledajaký, jste tu správně. 3D obrazy z kovu nebo dřeva zaujmou své pozorovatele téměř ihned a často se od něj neodtrhnou ani po krátké chvíli. Obrazy vystupující z kovu jsou precizně dotažené barevnými tahy štětcem a ocení je každý, kdo hledá jinakost. 3D obrazy můžete i věnovat jako dárek – mezi nejrůznějšími motivy od motocyklů po zvířata jistě vyberete ten pravý.

Kam pověsit 3D obraz?

Abyste ze svého domova nevytvořili nepřehledný mišmaš, dejte si záležet s umístěním 3D obrazu. Nejsnáz tyto výrazné obrazy zapadnou do loftových bytů nebo kanceláří, industriálního stylu nebo příjemně naruší moderní čistý styl. Samozřejmě vše záleží na hlavním motivu a při vhodném výběru lze obraz umístit i do rustikálního prostoru. 

3D obrazy lze zavěsit pomocí masivních montážních konzolí, které jsou připravené na váhu kovového 3D obrazu. Tyto konzole najdete v balení i s obrazem a na montáž máte tedy připravené téměř vše. Při vrtání myslete na tíhu kovového plátu. 

Jakou technikou jsou 3D obrazy vyráběné?

3D obrazy tvoříme na kovové pláty, do kterých je detailně otištěn reliéf obrazu a následně je ručně malován. Každý obraz je ruční práce, takže je možné vidět drobné odchylky i jemné tahy štětcem a další “nedokonalosti” vytvořené lidskou rukou. 3D obrazy vám vydrží velmi dlouho krásné a nemusíte se o ně příliš starat. Stačí ho občas oprášit a každý den se potěšit pohledem na toto výjimečné dílo.  

 

 
 
Prozkoumejte každý kousek kovových 3D obrazů. Ruční práci ocení i ten, kdo umění většinou přechází bez povšimnutí.
3

3D obrazy osvěží váš interiér

Doma vám něco chybí? Pokud je to výrazný doplněk, umělecké dílo, pak se porozhlédněte v sekci 3D obrazů. Pouhý jeden obraz dokáže proměnit celou atmosféru v místnosti a dokonce i v bytě. Výrazné 3D obrazy vytváří poutavá díla představující auto-moto obor, zvířata, krajinu i abstraktní vzory, které vás vtáhnou do obrazu. Pozorovatel může jen obdivovat nejmenší detaily i velikost, jaké lze dosáhnout na relativně malém kusu kovového plátu. 

Nejoblíbenější jsou 3D obrazy do obývacích pokojů, pracoven i prostornějších chodeb. Ve firmách je často uvidíte v jednacích prostorech a stávají se tak snadným námětem ke small talku. 

Ruční práce na každém 3D obrazu

Obrazy jsou vyráběny a zároveň dotvářeny lidskou rukou. Každý obraz je výsledkem ruční práce a lze na něm vidět originální “nedokonalosti”. Kombinace dřeva a ocelového plátu s vytlačeným vzorem je doplněna o barevnou paletu, která odpovídá vybranému vzoru a napomáhá tak wow momentu, když si pozorovatel uvědomí, že obraz je 3D a opravdu vystupuje do prostoru. 

Při detailním pohledu vás vždy překvapí jiná část obrazu. Tím, jak je dílo členité, ho můžete často prozkoumávat a hledat nové a nové pohledy. Stejně tak každý host, který kolem 3D obrazu jen projde. V obrazech najdete originalitu i ruční zpracování mnoho blízkých témat a jistě si vyberete ten pravý. Ať už to budou abstraktní vzory, motocykl či příroda a zvířata.  

Instalace 3D obrazu 

Instalaci obrazu jsme se vám snažili co nejvíce zjednodušit a proto v balení s obrazem najdete i montážní konzole, díky kterým 3D obraz snadno a bezpečně upevníte na stěnu. Při přípravě na instalaci myslete na vyšší váhu kovu a dřeva, než u běžného obrazu na plátně a v tenkém rámu. Při správné instalaci vám obraz vydrží opravdu dlouho krásný a stačí ho jen oprašovat. Vybírejte tedy takový motiv, který vám vykouzlí úsměv na tváří při každém pohledu na obraz.

3D obrazy jsou většinou vidět pouze v tlumených a tmavších barvách. Ano, je to z důvodu ocelové podkladové desky, na kterou se následně barvy nanáší. Takže při výběru myslete i na to, jak bude v interiéru vypadat. Do příliš světlých interiéru můžete zvolit například zlatou abstrakci, ve které je kombinace viditelného dřeva a i ta udělá 3D obraz rázem projasněnější. 3D obrazy nejčastěji visí v loftových bytech a moderně zařízených místnostech. 

Proč vybrat 3D obraz v e-shopu SEART.cz?

Ptáte se, proč si vybrat obraz na e-shopu s nábytkem a navíc ještě od truhlářů? Protože i my máme uměleckého ducha a to je vidět nejen na našich produktech, ale i na celé skladbě zboží e-shopu SEART.cz. Pokud zařizujete nový loftový byt, jistě vás zaujmou skříně z masivu v tomto stylu či další kusy kvalitního nábytku. A právě k tomuto účelu jsme rozšířili nabídku o dekorace. Někdy je opravdu těžké sehnat ladící doplňky do netypického obydlí. Navíc jako výrobci i kovových částí se nemusíte bát nevhodného zpracování či úpravy našich kovových 3D obrazů. Vyberte si obraz a my vám ho doručíme zdarma, jako všechno na e-shopu SEART.cz