Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Desky z masivního dřeva

Jaké jsou výhody lavice?

Lavice jsou nábytek, který nabízí mnoho neobjevných možností designu. Po období, kdy s nimi bylo zacházeno okrajově, přišla opět chvíle jejich chvíle. Abyste co nejlépe využili jejich potenciál, je důležité zvolit správné desky lavic. V závislosti na místě určení je vhodné určit barevné provedení, které by měly mít dřevěné desky lavic. Dalším kritériem výběru je samozřejmě styl interiéru, ve kterém bude lavice umístěna.

Jak vybrat lavici?

Při výběru dřevěné desky pro průmyslové nebo rustikální lavice můžete být v pokušení zvolit model s nepravidelnými hranami nebo prasklinami. Na druhou stranu, měkčí verze dřevěných desek lavic bude vypadat skvěle v minimalistických nebo klasických interiérech. V úvahu je třeba vzít také místo určení nábytku. V případě pomocné lavice v ložnici bude skvěle vypadat rozmanitý model, zatímco deska lavice do předsíně by měla být především pevná a pohodlná.

Proč si sestavit lavici?

Lavice najde využití nejen na vaši chodbě, ale například i ve vašem obývacím pokoji, jako odkládací stolek či místo navíc pro větší návšťěvu. Lavice je kus náybytku, který může být sice nenápadný, ale rozhodně užitečný. Pokud zvolíte variantu kdy si můžete lavici složit, můžeta zvolit takové podnože aby vám ladili ke zbytku interiéru a zároveň v případě že si zvolite nejen kovové podnože, ale i masivní desku, tento kousek nábytku budete moci využívat opravdu dlouho.

 
 
1

Lavice z masivní dubové desky – staré časy v moderním kabátě

Do našich domácností se vracejí lavice. K jídelnímu stolu se tak pohodlně vejde více strávníků a praktickou stránku doplňuje ta estetická. Velká plocha dřevěné masivní desky na lavici totiž dává prostor ukázat krásu přírodního dřeva v celé jeho kráse. 

Na délce až 2 metry můžete obdivovat každý zákrut letokruhu, každý malý suk i barevné odchylky. Tuhle nádhernou podívanou můžete mít doma a kdykoliv se pokusit najít další novou část, která vás znovu okouzlí. Mít na dosah kus nábytku z masivního dřeva, se kterým přijdete tak často do kontaktu, jistě oceníte první den stejně jako po několika letech. Tuto krásnou a voňavou část kuchyně nebo jídelny si zamilujete. 

Ovšem lavice z masivní dubové desky není pouze dokonalá na pohled. Dubové dřevo patří mezi nejodolnější a nejpevnější přírodní materiál, ze kterého lze vytvářet nábytek. A pokud si přejete mít nábytek na mnoho let, vyberte ten z dubového masivu. Určitě budete spokojení. 

Nenáročná péče o masivní desku na lavici 

Máte obavy, zda se o takový kousek dokážete dlouhodobě starat s takovou péčí, aby časem nezašel? Strach není na místě! Péčí o lavici z masivní desky a kovových nohou nestrávíte hodiny a hodiny vašeho času. Stačí lak, impregnace a vhodné čisticí prostředky na každodenní péči.

Masivní dubové desky na lavici jsou odolné i běžnému zacházení v početné rodině. Nebojte se investovat do takového kousku nábytku do vašeho domova. Jistě budete spokojeni i po letech používání.

Vytvořte si vlastní lavici. Z masivní desky a nohou, které si vyberete

Univerzálnost desky z masivního dubového dřeva ocení také ti, kteří si přejí vytvořit vlastní design své lavice. Ať už ji umístíte kamkoliv, bude vám dělat radost. Barvu, tvar i velikost desky lavice si můžete vybrat. Stejně jako ocelové nohy. Ty doplní vaši lavici v jakékoliv stylu – loftový, rustikální, provence, minimalistický… Vyberte si podle svých představ a vytvořte si vlastní DIY kvalitní lavici. 

Černé podnože z oceli si můžete zvolit v mnoha výškách. Ocel může být celočerná nebo s “poškrábaným” efektem, aby celkový výrobek vypadal starší a opotřebovaný. To je například v loftových interiérech velice žádaná vlastnost. 

Masivní deska lavice je to pravé pro každou domácnost

Ať už si vyberete zcela přírodní vzhled nebo budete preferovat masivní desku s ozdobnými mašličkami a páskami, stále ve vašem domově upřednostníte přírodní materiály. A to je sázka na jistotu v každém prostoru i času. Přírodní materiály celkově vytvářejí příjemný prostor pro život. Když pomineme kvalitu a udržitelnost těchto materiálů nemůžeme nezmínit design, který tvoří sama příroda. Přírodní kresby a suky na dřevě jsou originálním designem každého kousku dřevěných desek. Další výhodu je, pokud si vyberete surovou desku, můžete si ji nabarvit odstínem, který bude ladit přímo s původním nábytkem, který už vlastníte či můžete zvolit daný odstín jen na propojení stylů.Jak dřevěné desky tak v kombinaci s našimi podnožemi tvoří nekonečnou nabídku možností, jak je buď společně nebo zvlášť využit ve vašich interiérech či obchodních prostorech. Dřevěné desky mohou být i velmi zajímavou volbou právě do restaurací a kaváren, kde určitě obzvláštní daný prostor a zároveň jsou desky jednoduché na údržbu a přitom v daných prostorech bude masivní dřevo působit pokaždé dobře.

-->