Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Hřebíčky a cvočky, které dotáhnou detaily k dokonalosti

 
 
1

Stylové hřebíčky a cvočky 

Věděli jste, že nábytek si můžete personalizovat i takovou maličkostí, jako je stylový hřebíček či cvoček? Každý kus nábytku z masivu je originál, protože přírodní dřevo má kus od kusu jinou kresbu, barevnost i “nedokonalosti”. Pokud si však přejete ještě trochu originality či do nábytku promítnout vlastní osobnost, pak vás naše hřebíčky a cvočky nadchnou! Stylovými a různorodými cvočky snadno otisknete svou stopu do nábytku z masivního dřeva. Ozdobte si komodu, konferenční stolek či jídelní stůl rustikálními cvočky  a hřebíky s ručně opracovanou hlavičkou a detaily, které vás budou bavit i za mnoho let. 

Kdo stojí za rustikálními hřebíčky a cvočky?

Jako výrobci nábytku z masivního dřeva pracujeme s mnoha doplňky a materiály, které utváří celkový vzhled produktu – ať už se jedná o rustikální komodu, industriální stolek pod televizi či klasickou manželskou postel. Za našimi produkty si stojíme a věříme, že pouze s velkou dávkou péče a správně provedeného řemesla mohou naše kousky nábytku vydržet krásné mnoho a mnoho let. Při práci na rustikálních kouscích nábytku nám však někdy chyběla ta “třešnička na dortu”. A proto jsme naši kovovýrobu obohatili ještě o několik dalších produktů.

Kovové cvočky a hřebíky vyrábí a ručně opracovávají naši kolegové. Dodávají na hlavice detaily, díky kterým všechny hřebíky i cvočky vypadají jako součásti starožitného nábytku. Rustikální vzhled a příjemná atmosféra se nedá postavit na levných materiálech. Nešetřete na detailech, které uvidíte každý den.

Jak lze využít hřebíčky a cvočky?

Nevíte, jak pracovat s ručně opracovanými hřebíčky a cvočky? Nebojte se, takovým doplňkem masivní dřevo nikdy nezkazíte. Hřebíčky můžete použít jako klasické hřebíky, tedy spojit jimi kusy dřeva. Nebo je, stejně jako cvočky, použít k nenásilné dekoraci nábytku z masivu. Ze cvočků lze vytvořit ozdobný lem kolem desky konferečního stolku nebo jimi ozdobit dřevěné nohy stolu. Rustikální ocelové cvočky vypadají skvěle také na boční straně komody z masivu či jako ozdoba předních dveří šatních skříní.

V interiéru připomínají staré časy, takže nejen rustikální styl, ale jistě i vintage domácnosti je mohou využít. Stejně tak v menší míře industriální nábytek. Ocelové hřebíčky a cvočky u nás najdete v černé nebo přirozeně ocelové barvě. Vybírat můžete z kulatých, hranatých i detailněji zdobených hlav různých průměrů. Vše záleží na vaší představivosti a záměru, již zařízeném interiéru a také samotnému kusu nábytku z masivu, který získá nový šmrnc. Uvidíte, že i pár cvočků dokáže zázraky.  

SEART.cz – od hřebíčků a cvočků po postel z masivu 

Firma SEART.cz je výrobce i dodavatel zároveň. Nábytek z masivu totiž vyrábějí od prvního kusu neopracovaného dřeva, po lak i kovové detaily. Vše, co si na našem e-shopu koupíte jsme vyráběli od prvního kroku až po ten poslední – montáž u vás doma. Objevte krásu masivního dřeva. S jistotou můžeme říci, že po prvním kousku nábytku budete chtít vyměnit levné napodobeniny za ty, které voní po dřevu. Jakmile jednou propadnete kouzlu masivního dřeva, rázem začnete hledat židle, skříňky i stoly. Od stolu je pak jen krůček k DIY stolu sestaveného z masivní desky a ocelových podnoží. A od velkého projektu k tomu malému vás už nic nezastaví. Dekorovat konferenční stůl ocelovými rustikálními hřebíčky nebo cvočky vás jistě bude bavit. Najděte možnosti, vyberte si styl a jděte do toho! 

 

-->