Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Extravagantní i minimalistické konzole

Jak ovlivňují konzole design police?

Tak jednoduchá a praktická věc, jako je police, s sebou může do vaší domácnosti či kanceláře přinést i mnoho krásy. A ačkoliv je police často téměř neviditelná, důraz je kladen na konzole, které polici drží. Zvolte z široké nabídky kovových konzolí nejrůznějších stylů a možností zdobení. 

Hodí se kovové konzole do domácnosti?

Jistě, kovové konzole k policím se hodí do domácností přímo skvěle! Precizní práce je vidět na zdobených konzolích i těch minimalistických. Litina je ošetřena tak, aby se dlouho leskla a v případě konzolích v patině to platí stejně. Výraznější konzole krásně doplní police, které v určité výšce již nejsou příliš vidět a tak nepřijdete o dekorativní prvek v domácnosti a stále budete moci využívat tu báječnou praktičnost polic v kuchyni, koupelně, ložnici či na chodbě. 

Jak vybrat vhodnou konzoli?

Tu správnou konzoli vyberte podle stylu, ve kterém je místnost již zařízena. Výrazné a zdobené konzole skvěle vypadají v rustikálním a venkovském interiéru. Jednodušší konzole zase patří do moderních bytů či kanceláří. Ale fantazii se meze nekladou, tak si prohlédněte naši nabídku a jistě najdete vhodnou konzoli na police.

 

 
 
Litinové konzole k policím – zdobené, jednoduché i ve vintage vzhledu. Přesně podle vašich představ.
1

Police a konzole nikdy nevyjdou z módy

Jedná se totiž o jeden z nejpraktičtějších malých kousků nábytku v našich domovech. Už naše babičky měly po své domácnosti mnoho menších i větších poliček a vzhledem k tomu, jak se naše obydlí postupně zmenšují, bude poptávka po policích stále růst. 

Díky stylovým konzolím police snadno zapadnou do vytvořeného stylu v bytě a stanou se součástí. Kovové konzole lze vybírat z mnoha stylů a designů – od jednoduchých tvarů až po ty propracované a bohatě zdobené. Police a konzole, tak praktická věc a může přinést tolik krásy. Zakomponujete konzoli do již zařízeného bytu ve rustikálním, moderním, minimalistickém či industriálním stylu? Pro každý případ si vyberete na našem e-shopu.

Z jakého materiálu jsou konzole vyrobené?

Kovové konzole si můžete vybrat ze dvou materiálů – oceli a litiny. Ocelové konzole vynikají svou pevností a vyrábíme z ní jednodušší motivy, které následně lze ošetřit i barevným lakem. Litinové konzole jsou pevné a odolné, ale materiál nám dává možnost tvořit zdobenější a jemnější motivy. Litinové konzole jsou na konci výrobního procesu ručně opracované a přirozená patina jim dává vintage a rustikální šmrnc.

Konzole jsou vyrobené tak, aby vydrželi “na věky věků” a spíš, než že by přestaly plnit svůj účel. Pokud se vám z nějakého důvodu přestanou líbit, nečekejte s jejich výměnou, až doslouží. Tak byste totiž mohli čekat až do konce světa. Z toho důvodu při výběru konzole nespěchejte a zvažte všechny designové prvky v místnosti i celé domácnosti. 

Neobyčejné konzole do každé domácnosti

Minimálně jedna (či více) police a k ní určené konzole se najdou snad v každé domácnosti. Je to zásluha především praktičnosti a neomezených možností, jak polici využít. Ať už na ni postavíte květinu, vystavíte oblíbené hrnečky či zde uložíte dokumenty, vždy je máte na očích a nemusíte se dlouho rozmýšlet, kam jste je dali. 

Na očích ale budete mít nejen polici, ale především konzoli, která polici drží. Proto vybírejte s rozmyslem a také s ohledem na již zařízené prostory. V široké nabídce stylových konzolí si vybere každý – milovník jednoduchosti a moderních interiérů, minimalista, který si na polici přidá jednu knihu i zastánce vintage, který ji zaplní květinami, vázami i starými knihami. Konzole by měla interiér doplňovat, určitě ne narušovat. Zdobené konzole se hodí do rustikálního interiéru a ty jednodušší zase do industriálního. Každý si najde to své, tak se do toho můžete vrhnout. 

SEART.cz – výrobce kovových konzolí a mnoha dalších produktů

Výrobce SEART.cz se nezabývá pouze kovovými konzolemi, ale především se jedná o výrobce kvalitního nábytku z masivního dřeva. Stoly, skříně a postele z masivu však potřebují v interiérech doplnit a protože na trhu nebyl nikdo podle představ – ať už se jednalo o kvalitu zpracování kovů či stylů, které se by hodily k nábytku z masivu, SEART.cz začal vyrábět i kovové doplňky a příslušenství. V nabídce tak najdete i dekorace a obrazy z kovu, pojezdy pro posuvné dveře či vintage kovové cedule. Pokud plánujete nákup nového nábytku a máte opravdu vysoké nároky, podívejte se na e-shopu SEART.cz a jistě nebudete zklamaní. 

 

-->