Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné vitríny

Každá domácnost má určité předměty, které si zaslouží, aby byly vystaveny tím nejlepším a nejbezpečnějším způsobem. Firma Seart nabízí vysoce kvalitní vitríny pro vystavení všech vašich důležitých věcí v různých stylech a velikostech, ze kterých si můžete vybírat. Je libo prosklené vitríny s kovovými prvky, vyřezávanou kresbou nebo s minimalistickými tvary pro dokonale uspořádanou místnost? Věříme, že každý najde perfektní skříň vhodnou pro vaši domácnost.

Která vitrína pro vás bude ta pravá? To už bude záležet pouze na vašich představách, oblíbeném stylu a barvě. Jestliže máte blízko k tradici a venkovu, zajisté pro vás bude vhodná vitrína v tmavší barvě s tmavými rukojeťmi. Vesnickou atmosféru nejideálnější pro chalupy najdete ve vitríně s nádhernou ručně vyřezávanou kresbou a decentními úchyty ve tvaru srdce. Pokud jste se shlédli v eleganci, moderním a minimalistickém stylu, jednoduché vitríny ve světlé barvě bez úchytů se stanou dokonalou a praktickou dekorací ve vaší domácnosti.

Každá námi nabízená vitrína ať už v jakémkoliv stylu, je vyrobena z velmi kvalitního, prvotřídního dřeva, při jejíž výrobě byl brán zřetel na každou skulinku a nejmenší detail. Dokonalé zpracování je zárukou, že vám bude dodán jedinečný a kvalitní kus nábytku, který vydrží věčně. Podle svého uvážení vybírejte vitríny, které jsou ošetřené pomocí olejování, voskování či lakování.    

Víte, že vitrínu je možné umístit jak do obývacího pokoje, jídelny, tak i do pracovny? I v pracovně můžete své dokumenty a důležité potřeby skladovat stylově. Do pracovny k vitríně přidejte psací stůl podle vašich představ a vytvořte tak originálně a harmonicky pojatou pracovní místnost. V naší nabídce najdete také vybavení pro obývací pokoje - Tv stolkykomody a jiné. Nebude vaše vybraná vitrína umístěna v pracovně ani v obývacím pokoji, ale v jídelně? Potom tedy pro inspiraci doporučujeme k nahlédnutí článek “vitríny a kredence v jídelně”, který vás inspiruje a zároveň vám prozradí výhody tohoto nádherného kusu nábytku.

 
 
Nabízíme vitríny do obývacího pokoje, jídelny a kuchyně v různých stylů a typech dřevin. Najdete u nás vitríny bílé, moderní, s LED osvětlením i rustikální. Staro působící dřevěná vitrína je ideální do kuchyně zařízené v retro stylu.
1

VITRÍNA Z MASIVNÍHO DŘEVA

Vitrína je kus nábytku, který by měl být v každém elegantním obývacím pokoji. Naše nabídka zahrnuje nejkvalitnější druhy dřeva v různých formách a stylech. V závislosti na stylu interiéru volíme druh vitríny. Do obývacího pokoje se volí vitrína více prosklená, do jídelny naopak vitrína s neprůhlednými skříňkami, kam můžeme ukládat ubrusy, ubrousky a příbory.  Vitrína je kusem nábytku, který bude skvěle dopňovat interiér domácí kanceláře. 

DŘEVĚNÁ VITRÍNA DO OBÝVACÍHO POKOJE - JAKÝ STYL VYBRAT? 

Vitrína by měla svým stylem zapadat do interiéru, který jsme se rozhodli o tento kus nábytku doplnit. Bílé vitríny se hodí do interiéru v provensálském stylu. Dřevěná rustikální vitrína je inspirována vesnicí a skvěle dopňuje interiér ve venkovském stylu. Masivní vitrína s kováním dokonale zapadne do interiéru v rustikálním stylu. Pro příznivce jednoduchého stylu a minimalismu nabízíme moderní vitríny. V moderních interiérech budou skvěle vypadat vitríny ze dřeva a kovu.   

JAKOU VITRÍNU VYBRAT?

Vitríny z naší nabídky jsou vyrobeny z masivního dřeva. Nabízíme vitríny z borovice, smrku, dubu a buku v několika povrchovách úpravách: olejované, voskované a lakované. Všechen nábytek v naší nabídky je vyráběn s velikou péčí. Kvalitní dřevo zaručí odolnost a dlouhou životnost nábytku.