Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné vitríny

 
1

VITRÍNA Z MASIVNÍHO DŘEVA

Vitrína je kus nábytku, který by měl být v každém elegantním obývacím pokoji. Naše nabídka zahrnuje nejkvalitnější druhy dřeva v různých formách a stylech. V závislosti na stylu interiéru volíme druh vitríny. Do obývacího pokoje se volí vitrína více prosklená, do jídelny naopak vitrína s neprůhlednými skříňkami, kam můžeme ukládat ubrusy, ubrousky a příbory.  Vitrína je kusem nábytku, který bude skvěle dopňovat interiér domácí kanceláře. Dřevěné vitríny se v současné době těší velkému zájmu, pokud jde o prostorový design. Uživatelům totiž mají co nabídnout. Proto je důležité znát výhody kvalitně zpracovaných dřevěných vitrín. Tyto znalosti se mohou ukázat jako velmi užitečný nástroj při rozhodování o vybavení místnosti. K dispozici je velké množství různých návrhů, což ztěžuje konečný výběr. Přesto stojí za to brát tuto výzvu vážně a důkladně se na ni připravit. Vyplatí se zamyslet se nad vlastními představami o designu a podívat se na své osobní preference. Důležité jsou také individuální potřeby koncového uživatele, rozpočtové hledisko a styl místnosti. Jak tedy vidíte, estetické cítění, smysl pro detail, komplexní myšlení a praktický přístup k celému projektu jsou zde zásadní.

DŘEVĚNÁ VITRÍNA DO OBÝVACÍHO POKOJE - JAKÝ STYL VYBRAT? 

Vitrína by měla svým stylem zapadat do interiéru, který jsme se rozhodli o tento kus nábytku doplnit. Bílé vitríny se hodí do interiéru v provensálském stylu. Dřevěná rustikální vitrína je inspirována vesnicí a skvěle dopňuje interiér ve venkovském stylu. Masivní vitrína s kováním dokonale zapadne do interiéru v rustikálním stylu. Pro příznivce jednoduchého stylu a minimalismu nabízíme moderní vitríny. V moderních interiérech budou skvěle vypadat vitríny ze dřeva a kovu.   

JAKOU VITRÍNU VYBRAT?

Vitríny z naší nabídky jsou vyrobeny z masivního dřeva. Nabízíme vitríny z borovice, smrku, dubu a buku v několika povrchovách úpravách: olejované, voskované a lakované. Všechen nábytek v naší nabídky je vyráběn s velikou péčí. Kvalitní dřevo zaručí odolnost a dlouhou životnost nábytku.

Kam patří vitrína?

Víte, že vitrínu je možné umístit jak do obývacího pokoje, jídelny, tak i do pracovny? I v pracovně můžete své dokumenty a důležité potřeby skladovat stylově. Do pracovny k vitríně přidejte psací stůl podle vašich představ a vytvořte tak originálně a harmonicky pojatou pracovní místnost. V naší nabídce najdete také vybavení pro obývací pokoje - Tv stolkykomody a jiné. Nebude vaše vybraná vitrína umístěna v pracovně ani v obývacím pokoji, ale v jídelně? Potom tedy pro inspiraci doporučujeme k nahlédnutí článek “vitríny a kredence v jídelně”, který vás inspiruje a zároveň vám prozradí výhody tohoto nádherného kusu nábytku.

Dřevěná vitrína - styl a třída pro každý interiér!

Dřevěné vitríny byly oblíbené před mnoha lety, ale ani dnes nevyjdou z módy. Na jedné straně nám umožňuje uchovávat naše cenné památky tak, aby byly chráněny před prachem a poškozením, na druhé straně je umožňuje vystavit tak, aby je mohli obdivovat všichni členové domácnosti a hosté. Současné moderní vitríny jsou elegantním dřevěným nábytkem vyrobeným s důrazem na detail. Vitrína s LED osvětlením dodá interiéru jedinečnou atmosféru a účinně zvýrazní detaily předmětů uvnitř nábytku. Klasická dubová vitrína je naopak kombinací modernosti s tradičním designovým řešením. V tak bohaté a rozmanité nabídce dřevěných vitrín si jistě každý najde něco pro sebe. A k jakému interiéru se vitríny hodí? Vlastně do každého interiéru! Vitrína do obývacího pokoje je ideálním způsobem, jak vystavit knihy, sbírky CD nebo rodinné památky předávané z generace na generaci. Vitrína do jídelny je ideálním kusem nábytku pro uložení krásného svátečního nádobí. Kuchyňská vitrína dodá kuchyni idylický nádech, protože na ní budou k vidění šálky a dezertní talířky rozmístěné na policích. Dřevěné vitríny jsou k dispozici v mnoha různých stylech, stejně jako v různých velikostech a konfiguracích polic a zásuvek. Vysoká vitrína, nízká vitrína, široká nebo úzká vitrína, skříňová vitrína, působivá knihovní vitrína - to vše najdete v naší nabídce stylových vitrín.