O nás


Seart čili co?

Mnoho lidí či firem se ptá sami sebe, čímž se vlastně zabývá Seart?

Na to je velmi jednoduchá odpověď - věnujeme se plnění snů mnoha, mnoha lidí. Děláme jich šťastnými naší prací a tím, co vytváříme. Snažíme se, aby každý námi vyrobený kus nábytku byl radostí i hrdostí jeho majitele. Naším cílem je úsměv na tvářích těch, kteří si koupili náš nábytek, lepší kvalita jejich života, pocit pohodlí a útulnosti.

Společnost Seart byla založena v měste Busko-Zdrój jako malinký podnik s obchůdkem na ploše 16 m2. Jejím zakladatelem byl SEkula ARTur, ze kterého jména vzešel i název samotné společnosti. Od roku 2005 je vlastníkem firmy Anna Sekula, která neustále pracuje na rozvoji společnosti a zvyšuje úroveň výroby i zákaznického servisu. Časem získané vědomosti a zkušenosti umožnily významný rozvoj firmy, nejen jako výrobního závodu, který má dnes rozlohu 1700 m2 a zaměstnává přes 40 osob, ale i nás jako lidí pracujících ve firmě.

Obecně společnost Seart není jen producentem ale i dovozcem nábytku z celého světa, vývozce do mnoha zemí a největší internetový obchod s masivním dřevěným nábytkem v Polsku.

Není nic, co bychom neudělali, děláme to pro naše zákazníky s vědomím, že jsme tu pro ně a díky nim. Každý námi vyrobený, či z jiného koutu světa dovezený nábytek musí splňovat vysoké standardy kvality, které jsme si sami stanovili, protože jen tak můžeme nabídnout našim zákazníkům to nejlepší. Každý produkt musí být takový, jaký bychom sami chtěli mít ve vlastních domech, každá práce provedena tak, jako bychom ji dělali sami pro sebe a obsluha zákazníků taková, jak bychom i sami chtěli být obslouženi.

Do dokonalosti nám chybí hodně, ale neustále na ní pracujeme.

1