Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

O nás


Seart čili co?

Mnoho lidí či firem se ptá sami sebe, čím se vlastně zabývá Seart?

Na to je velmi jednoduchá odpověď - věnujeme se plnění snů mnoha, mnoha lidí. Děláme naše zákazníky šťastnými díky naší práci a tím, co vytváříme. Snažíme se, aby každý námi vyrobený kus nábytku byl radostí i hrdostí jeho majitele. Naším cílem je zdraví a úsměv na tvářích těch, kteří si koupili náš nábytek. Nejenže budete mít ve svých domovech kvalitní nábytek, ale i váš život bude kvalitnější, pohodlnější s nepostradatelným pocitem útulnosti.

Společnost Seart byla založena ve městě Busko-Zdrój jako malinký podnik s obchůdkem na ploše 16 m2. Jejím zakladatelem byl SEkula ARTur, ze kterého jména vzešel i název samotné společnosti. Od roku 2005 je vlastníkem firmy Anna Sekula, která neustále pracuje na rozvoji společnosti a zvyšuje úroveň výroby. Časem získané vědomosti a zkušenosti umožnily významný rozvoj firmy, nejen jako výrobního závodu, který má dnes rozlohu 1700 m2 a zaměstnává přes 40 osob, ale i nás jako lidí pracujících ve firmě. Obecně společnost Seart není jen producentem ale i dovozcem nábytku z celého světa, vývozce do mnoha zemí a největší internetový obchod s masivním dřevěným nábytkem v Polsku. Není nic, co bychom neudělali, děláme to pro naše zákazníky s vědomím, že jsme tu pro ně a díky nim. Každý námi vyrobený, či z jiného koutu světa dovezený nábytek musí splňovat vysoké standardy kvality, které jsme si sami stanovili, protože jen tak můžeme nabídnout našim zákazníkům to nejlepší. Každý produkt musí být takový, jaký bychom sami chtěli mít ve vlastních domech, každá práce provedena tak, jako bychom ji dělali sami pro sebe a obsluha zákazníků taková, jak bychom i sami chtěli být obslouženi. Ale dost už o Seart, podívejme se raději společně na to, proč vůbec náš nábytek bude tím pravým, věrným, celoživotním partnerem a kam se obrátit v případě nejasností. Raději se usaďte, protože láska k nábytku od firmy Seart může být tak silná, že vás jistojistě usadí sama.

Nábytek, který můžete najít na našem eshopu je vyroben z velmi kvalitního dřeva a ošetřený nezávadným nátěrem. Setkáte se s dřevinami jako jsou dub, buk, smrk, jedle či borovice, které mají bohatou stylistiku, jenž dokáží vytvořit vámi preferovaný styl. Pokud zařizujete chatu, domácnost nebo dokonce restauraci, jsme tu pro vás, abychom vám pomohli. Vyberte si z pohodlí domova nábytek a vše ostatní vyřešíme za vás. A co je nejlepší? Za dopravu po celé České republice nemusíte platit ani korunu. Doprava je zcela zdarma a nábytek vám doveze příjemný a usměvavý dopravce až před vaše dveře. Nebo je také možné si objednávku vyzvednout přímo na našem skladu na adrese Nová Ves 64, 565 43 Zámrsk. Na jakékoliv dotazy či nejasnosti vám rádi odpoví naši zaměstnanci, které můžete kontaktovat prostřednictvím emailu, nebo pokud na informace spěcháte, můžete nás kontaktovat mobilním telefonem na naší infolinku. Jsme tu pro vás, abychom vám zprostředkovali kvalitní, přírodní a ekologický nábytek od největší polské firmy Seart. Jak samotné logo Seart napovídá, zelená barva symbolizuje přírodu a ekologii, zatímco jeho tvar připomíná borovici, ale zároveň odkazuje i na iniciály zakladatelů firmy, Anny a Artura Sekulových.

Na závěr bychom vám ještě rádi sdělili, že i přes naše kvalifikace a zlepšování se v našich činnostech, se může stát, že daný kus nábytku nebude podle vašich představ a vy jej tak budete chtít vrátit. I v tomhle směru vám rádi vyhovíme a vše řádně vyřešíme telefonicky či přes naši elektronickou poštu. Více informací o reklamaci najdete v obchodních podmínkách elektronických služeb v bodě 6. Milujeme krásný a kvalitní nábytek z přírodního dřeva, stejně jako si vážíme našich zákazníků, proto dbáme na to, aby se tyto situace nestávaly, a abychom vám zprostředkovali kvalitní nábytek, který bude plnit svou funkci po desetiletí. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli!

Těšíme se na Vaše nákupy!

Tým SEART.CZ

1
-->