Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Originální rustikální nábytkové panty

Panty nábytkové

Pro koho jsou tyto panty nejvhodnější?

Pohodlné zavírání všech skříní je nutností. Pokud hledáte funkční a zároveň stylové retro řešení. Není pochyb o tom, že nábytkové panty jsou jednou z nejdůležitějších součástí pro pohodlné používání skříní, skříněk a dalšího nábytku. 

Jak se vybírají panty?

Při výběru správných závěsů pro nábytek dbáme nejen na jejich funkčnost, ale také na jejich vzhled. Každý chce dát svému nábytku krásný a jedinečný vzhled. Náš široký sortiment závěsů vám umožní vybrat si dokonalé kování pro váš nábytek. V nabídce našeho internetového obchodu najdete masivní nábytkové závěsy. 

Jaké výhody obnáší?

Jejich originální tvary a snadné upevnění vám umožní dosáhnout požadovaného efektu a vybavit interiér doplňky, které podtrhnou jeho krásný rustikální charakter. Zajistí také bezproblémové funkční využití veškerého nábytku a zaručí velkou spokojenost. Díky péči o každý detail našich výrobků si můžete být jisti, že vám nábytkové závěsy budou sloužit dlouhá léta. Naše nabídka rustikálních nábytkových závěsů je jedinečná a unikátní.

 

 
 
1

Co jsou to nábytkové panty?

Nábytkové panty v rustikálním stylu jsou nejen praktickým prvkem, který je pro skříně nezbytný, ale především vynikající dekorací nábytku a dřevěných doplňků. Závěsy umožňují pohodlné zavírání skříní a skříněk. Výrobky nabízené v obchodě rustyklaneuchwyty.pl jsou funkční a stylové, vyrobené ve starém retro stylu a odpovídající uspořádání v takovém mírně zastaralém klimatu.

Závěsy jsou prvky připravené k instalaci do skříní, takže pokud se zabýváte výrobou nábytku a doplňků ve starém stylu, doplnění o tyto retro nábytkové zámky vám umožní lépe prodávat váš výrobek. Rustikální nábytkový závěs doplní retro styl. Kromě toho je doporučujeme těm, kteří vyrábějí dekorativní krabičky a schránky, např. zdobené technikou decoupage. Takový hotový rustikální závěs dokonale podtrhne staromódní charakter vámi vyrobených předmětů.

Nábytkové závěsy - co nabízíme?

Nábytkové závěsy v retro stylu, které nabízí náš obchod, se snadno připevňují k nábytku a poskytují úžasný efekt. Podtrhnou rustikální charakter interiéru, zejména proto, že je vyrábíme ručně tradičními postupy. Díky tomu je každý závěs jedinečným ručně vyrobeným produktem s nejjemnějšími detaily a zdobením. Navíc jsou velmi účinné, nezasekávají se a umožňují pohodlné otevírání skříní.

Náš sortiment nábytkových pantů zahrnuje panty s hrotem, řemínkové panty, truhlicové panty, ručně tepané dveřní panty, panty ve venkovském stylu, ozdobné panty s ornamenty, efektní panty v gotickém stylu nebo rustikální panty. Hodí se k různým stylům místností a nábytku. Je to maličkost, ale dokáže zázraky.

Nábytkové panty - jaké výrobní postupy používáme?

Naše retro nábytkové závěsy jsou vyráběny v osvědčených formách - jak jednoduchých, tak i dekorativnějších a propracovanějších. Jejich tvary umožňují kombinovat je s mnoha kusy dřevěného nábytku a zároveň zdůrazňují jejich rustikální styl. Naše závěsy vyrábíme z nejkvalitnější oceli a litiny. Ke každému závěsu přidáváme odpovídající upevňovací šrouby, takže jsou připraveny k instalaci ihned po obdržení zásilky od nás.

-->