Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

DŘEVĚNÉ DESKY

Dřevěné desky zaručují odolnost, nejvyšší kvalitu a přirozenou krásu. Neobvyklá kresba a přírodní odstíny dřeva udělají z těchto desek perfektní dekoraci do obývacího pokoje, kuchyně, ateliéru nebo i koupelny. K jejich výrobě byly použity pečlivě vybrané druhy dřeva tak, aby se zvýšila odolnost proti dlouhodobému používání, kolísání teplot a vlhkosti.

Jedinečný charakter této dřevěné desky prostoupí pak tím nejkrásnějším – atmosférou rodinného domu.

 

 
 
1

Kráse surového dřeva podlehlo už mnoho majitelů a jejich řady se stále rozšiřují. Proč? Protože masiv s sebou do místnosti přináší kus přírody, odkaz na tradiční zpracování dřeva a zároveň neopakovatelné umělecké dílo. Proto jsou dřevěné desky z masivu velmi prodávaným kusem na e-shopu Seart a věříme, že se to jen tak nezmění. Vybírat si můžete ze stolních desek v obdélníkovém či kulatém tvaru a také z úzkých dubových desek vhodných k výrobě lavic.

Na e-shopu najdete převážně masivní dřevěné desky z dubu. Ten se vyznačuje především vysokou pevností, tvrdostí a díky tomu i dlouhou trvanlivostí. Dubové desky patří mezi nejžádanější, a to nejen vzhledem k jejich vlastnostem, ale i výrazné kresbě. Každá deska je originál a my doporučujeme nechat ji dostatečný prostor vyniknout. Přirozené zbarvení můžete podpořit výběrem olejového nátěru, který dokáže zvýraznit jednotlivé uzly i letopočty. Věříme, že pokaždé, kdy si ke stolu s dřevěnou deskou z masivu sednete, najdete nový obrazec nebo linku.

Nejčastějším využitím dřevěných desek z masivu je výroba vlastních stolů či lavic. Na e-shop Seart najdete i kovové či dřevěné podnože nejrůznějších tvarů i výšek. Nakupte si tak vše potřebné pro svůj nový DIY stůl či lavici a vyrobte si kus nábytku přesně podle vašich představ. Kovové podnože se k masivním dubovým deskám hodí nejen svou trvanlivostí. Spojení dřeva a kovu skvěle zapadne do industriálních bytů či kanceláří, ale i rustikálních nebo naopak velice moderních domovů. Stolem s masivní deskou nemůžete šlápnout vedle nikdy.

Dřevěné desky máme od menších rozměrů až po 2 metry. Velké rozměry jsou náchylnější na pečlivé zacházení při dopravě, proto jsme se rozhodli je doručovat pouze vlastní dopravou a pro všechny naše zákazníky zdarma. Nakupujte masivní dubové desky u férového prodejce a budete spokojeni mnoho a mnoho let.