Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

DŘEVĚNÉ DESKY

Desky z masivu

Kam se hodí dřevěné desky?

Dřevěné desky zaručují odolnost, nejvyšší kvalitu a přirozenou krásu. Neobvyklá kresba a přírodní odstíny dřeva udělají z těchto desek perfektní dekoraci do obývacího pokoje, kuchyně, ateliéru nebo i koupelny. K jejich výrobě byly použity pečlivě vybrané druhy dřeva tak, aby se zvýšila odolnost proti dlouhodobému používání, kolísání teplot a vlhkosti.

Jedinečný charakter této dřevěné desky prostoupí pak tím nejkrásnějším – atmosférou rodinného domu.

Jaké jsou výhody dřevěných desek?

Dřevěné pracovní desky jsou zárukou trvanlivosti, špičkové kvality a přirozené krásy. Díky neobvyklé struktuře a přírodním odstínům dřeva budou naše dřevěné pracovní desky dokonalou ozdobou vašeho obývacího pokoje, kuchyně, pracovny nebo koupelny. Při jejich výrobě byly použity pečlivě vybrané dřeviny, aby se zvýšila odolnost proti dlouhodobému používání, teplotním výkyvům a vlhkosti. Tento věčný materiál časem získá jedinečný charakter a nasaje to nejkrásnější - atmosféru rodinného domu.

Jaké dřevěné desky u nás najdete?

V naší nabídce najdete pracovní desky z dubového masivu, netradiční pracovní desky z borovice a originální pracovní desky z ořechu. Široká škála velikostí a barevných provedení umožňuje použít desky na stoly, police nebo lavice. Dubové pracovní desky, které nabízíme, mají různé podoby. Prodáváme rovné modely, které se skvěle hodí do klasických interiérů, i návrhy desek s nepravidelnými hranami a silně exponovanými prasklinami. Díky použití masivního dřeva při výrobě je každá námi vytvořená dřevěná pracovní deska jedinečná a nenapodobitelná.

 

 
 
2

proč zvolit dřevěnou desku stolu?

Kráse surového dřeva podlehlo už mnoho majitelů a jejich řady se stále rozšiřují. Proč? Protože masiv s sebou do místnosti přináší kus přírody, odkaz na tradiční zpracování dřeva a zároveň neopakovatelné umělecké dílo. Proto jsou dřevěné desky z masivu velmi prodávaným kusem na e-shopu Seart a věříme, že se to jen tak nezmění. Vybírat si můžete ze stolních desek v obdélníkovém či kulatém tvaru a také z úzkých dubových desek vhodných k výrobě lavic.

Na e-shopu najdete převážně masivní dřevěné desky z dubu. Ten se vyznačuje především vysokou pevností, tvrdostí a díky tomu i dlouhou trvanlivostí. Dubové desky patří mezi nejžádanější, a to nejen vzhledem k jejich vlastnostem, ale i výrazné kresbě. Každá deska je originál a my doporučujeme nechat ji dostatečný prostor vyniknout. Přirozené zbarvení můžete podpořit výběrem olejového nátěru, který dokáže zvýraznit jednotlivé uzly i letopočty. Věříme, že pokaždé, kdy si ke stolu s dřevěnou deskou z masivu sednete, najdete nový obrazec nebo linku.

Jaké je využití dřevěných desek?

Nejčastějším využitím dřevěných desek z masivu je výroba vlastních stolů či lavic. Na e-shop Seart najdete i kovové či dřevěné podnože nejrůznějších tvarů i výšek. Nakupte si tak vše potřebné pro svůj nový DIY stůl či lavici a vyrobte si kus nábytku přesně podle vašich představ. Kovové podnože se k masivním dubovým deskám hodí nejen svou trvanlivostí. Spojení dřeva a kovu skvěle zapadne do industriálních bytů či kanceláří, ale i rustikálních nebo naopak velice moderních domovů. Stolem s masivní deskou nemůžete šlápnout vedle nikdy.

Dřevěné desky máme od menších rozměrů až po 2 metry. Velké rozměry jsou náchylnější na pečlivé zacházení při dopravě, proto jsme se rozhodli je doručovat pouze vlastní dopravou a pro všechny naše zákazníky zdarma. Nakupujte masivní dubové desky u férového prodejce a budete spokojeni mnoho a mnoho let.

Dřevěné pracovní desky - jak se vyrábějí?

Všechny nabízené dřevěné desky mají rovné boční hrany zformátované v pravém úhlu, různou kresbu a přirozené zbarvení, které dodává dřevu jedinečný charakter a originální strukturu (suky a praskliny). Pracovní desky řady Antique jsou navíc vybaveny dekorativními vložkami a spoji s holubičím ocasem, jakož i zpevňující a dekorativní lištou umístěnou na obou hranách pracovní desky. Naproti tomu pracovní desky ze dřeva Rustwood mají nerovné, přírodní boční hrany a ozdobné vložky.

Dřevěná pracovní deska - jaké máme možnosti povrchové úpravy?

Naše dřevěné pracovní desky jsou dodávány v nedokončeném stavu, takže každý může přizpůsobit barvu i povrchovou úpravu svému interiéru a individuálním potřebám. Na pracovní desky lze nanášet vosky, oleje a laky. Ty se získávají přísným výběrovým řízením, protože k výrobě pracovních desek se používá jen několik desek. Nic nenahradí krásnou pracovní desku z přírodního dřeva, která nám při správné impregnaci a pravidelné péči bude sloužit a lahodit oku po mnoho let.

-->