Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Úchyty na posuvné dveře

Jak vybrat správný úchyt na posuvné dveře?

Při volbě posuvných dveří do vašeho interiéru na vás čeká řada doplňkových rozhodnutí, která však nesmíte podcenit. Jedním z nich je i výběr úchytu, kterým budete každý den otevírat vaše posuvné dveře. Vyberte si z mnoha různých stylů tak, aby i úchyt seděl do celkové nálady vašeho bydlení. Zvolit můžete z jednoduchých tvarů, zdobenějších vintage nebo rustikálních ocelových úchytů.

Z čeho vyrábíme úchyty na posuvné dveře?

Úchyty pro posuvné dveře vyrábíme, stejně jako všechno ostatní příslušenství k posuvným dveřím, z oceli. Tento materiál jsme zvolili především kvůli vysoké a stálé pevnosti a také odolnosti vůči času a dalším vlivům. Ocelové úchyty na posuvné dveře jsou ošetřeny práškovým černým lakem, který není náchylný na poškrábání a oděrky způsobené každodenním používáním.

Proč koupit úchyt na posuvné dveře v e-shopu SEART.cz?

Naše úchyty snadno namontuje každý. A to nejen na dveře. Můžete je využít i jako výraznější úchytky na dvířka nebo zásuvky z masivu. Na našem e-shopu nakoupíte vše pro snadnou instalaci posuvných dveří z masivu – samotné dveře v různých designech, šířkách i barvách, příslušenství k zavěšení a hladkému chodu v domácnosti i úchyty k posuvným dveřím, které dotvoří celý váš DIY projekt k naprosté dokonalosti.

 

 
 
1

Jsou posuvné dveře to pravé pro vás?

Přemýšlíte, zda jsou posuvné dveře to pravé do vašeho bytu, domu či kanceláře? Jejich výhody vás jistě přesvědčí a vy s nimi budete dlouho spokojeni. Posuvné dveře, pokud jsou správně nainstalovány a mají vhodné doplňky – ten nejdůležitější je úchyt k posuvným dveřím – si oblíbíte hned z několika důvodů! Ušetří mnoho místa v malých místnostech, snadno oddělí místnost v případě, že přijde návštěva, ale vy jste běžně zvyklí mít všechny pokoje stále průchozí, díky spojení 2 posuvných dveří vytvoříte clonu i ve velkém průchodu z místnosti do místnosti nebo v bytě s netypickým půdorysem. 

A tím posledním, ale velice důležitým důvodem pro koupi posuvných dveří, je jejich design.

Úchyty k posuvným dveřím – třešničky na dortu

Velká deska masivního dřeva a kovových doplňků upoutá pozornost každého, kdo kolem dveří projde. A nejen to! Ocelové úchyty k posuvným dveřím by se mohly považovat za takové malé šperky. I když ocel nepředstavuje typický šperkařský materiál, na posuvných dveřích jsou tyto úchyty nepřehlédnutelné. Vybírat můžete podle svého stylu – jednodušší, zdobený vintage, loftový nebo rustikální design najdete v naší nabídce. Dřevěné posuvné dveře vyrábíme s pečlivostí mistrů truhlářů a protože nám na výsledku záleží, stejnou péči věnujeme i ocelým doplňkům – nejen úchytům, ale i dalšímu kování pro bezpečné usazení a snadné zacházení se dveřmi.

Výroba a materiály úchytů posuvných dveří 

Jsme hrdí na to, že i ocelové komponenty si vyrábíme sami. Ocelový materiál jsme zvolili především pro jeho odolnost a vysokou nosnost. Stejně tak i opravdu dlouhá životnost hrála do karet nejen pro výrobu pojezdů a stropních úchytů, ale i úchytů na posuvné dveře, které vezmete do ruky hned několikrát denně. Náročnou zkouškou tak musela projít i povrchová úprava. Černý práškový lak není náchylný na stáří ani běžné denní oděrky. Proto jsme se pro tuto úpravu rozhodli u všech ocelových částí z příslušenství i dekorů přímo na masivních dřevěných deskách.

Vyberte si přímo od výrobce kompletních posuvných dveří

Díky tomu, že jsme výrobci obou součástí, můžeme s klidným srdcem říci, že za naše výrobky dáme ruku do ohně. Ať už po truhlářské části, tak i po té, která zpracovává kov. Až po tom, co jsme obě tyto složky spojili, jsme byli schopni vytvořit nádherné posuvné dveře i ladící úchyty, za které je radost zatáhnout. Posuvné dveře od SEART.cz jsou spojením mistrů truhlářů, kovářů a designérů. Zvolte si jako poslední krok úchyt k posuvným dveřím a mějte radost z dokonalosti výroby a nedokonalosti přírody, které hrdě necháváme vyniknout.

 

-->