Dřevěná komoda Country

Více pohledů

Smrková komoda Country New 16

24 590 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 180 cm
Výška 77 cm
Hloubka 48 cm

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrková komoda Country New 16

Také jste obdivovatelem netradičních kousků nábytku, které často nevídáte v domácnosti u svých známých? Máte dobrý pocit, když uděláte něco dobrého pro své zdraví? A víte, že vaše zdraví nebude pevné pouze z kvalitního jídla, ale také z toho, pro jaký nábytek se rozhodnete? Opravdu čtete správně! Levný nábytek většinou obsahuje velké množství chemikálií, jako jsou ftaláty a jiné druhy, které ve velké míře negativně ovlivňují lidské zdraví. Navíc životnost levného nábytku nebude nikterak vysoká. Jestliže přemýšlíte, zda se online nákup komody na Seart vyplatí, tak věřte, že ano. Nábytek u nás najdete nezávadný lidskému zdraví a jeho životnost vás velmi pozitivně překvapí. 

Tato dřevěná komoda Country New 16 není takzvaný obyčejný kus obyčejného nábytku, ale je to komoda, vyrobená s dlouholetou tradicí a láskou. Na výrobu bylo použité masivní smrkové dřevo, u kterého byla podpořena a zvýrazněna přírodní krása dřeva pomocí broušení. Díky tomuto postupu nemá komoda hladké stěny, ale jde na ní vidět přírodní struktura a jemné praskliny, které podtrhují celkový vzhled. Nejenže vás na první pohled nadchne krásná barva, kterou jsme několik let zkoušeli a míchali, ale také vás zajisté zaujme netradiční tvar celé komody Country New 16. Komoda má jedinečnou masivní konstrukci, ve které jsou v pravé části uložené dvě hluboké zásuvky a v levé části jsou dvoje dvířka, za kterými se ukrývá police.

Country New nábytek můžete párovat v souladu s moderním tradičním či rustikálním stylem s přírodními doplňky. Jestliže ani jeden z těchto stylů není váš oblíbený šálek kávy, zkuste eklektický styl. Tento styl je ideálním řešením pro kreativní lidi, kteří preferují nemít vše dokonale sladěné a spárované. Zde můžete míchat různé styly, ale i barvy. Například komodu Country New 16 můžete umístit do obývacího pokoje společně s konferenčním stolkem z kolekce Grande a dalším rozdílným nábytkem. Nezapomínejte na pohodlné pohovky s barevnými polštářky, které tento styl podtrhnou. 

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 180 cm
Hloubka 48 cm
Styl Rustikální nábytek
Výška 77 cm
Lhůta pro provedení 14 dní
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Obývací pokoj
ID PRODUKTU 3498
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

Recenzje

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Alena25.11.2019

    Dobrý den od vnoučat jsem dostala tuto komodu a jse mnaprosto uchvácena. Komodu doplním stolem a židlemi. Děkuji.

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha