Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Rustyk

Uchwyt rustykalny
Zawias rustykalny
 
 

Vyberte si nábytek odolný vůči stále se měnícím trendům, který je zhotoven s ohledem na nejvyšší kvalitu a designový standard. Nábytek z kolekce Sara změní váš domov na útulné, milující prostory plné tepla a ekologie. Kromě využitého masivního smrkového dřeva, ze kterého je nábytek vyroben, byla použita i ekologická ochrana povrchu. Smrkový nábytek byl ošetřen přírodním olejem v barvě medu, ale i pro milovníky Skandinávie můžeme nabídnout nábytek ošetřený bílým lakem, který se pyšní svou čistou elegancí. Uspořádejte váš domov na příjemné a stále moderní bydlení pomocí kolekce Sara. Nábytek z této smrkové řady nabízí vybavení pro vaši ložnici, jídelnu, obývací pokoj či vstupní místnost.

 Seart, a taktéž kolekci Rustyk borovicový založili Anna a Artur, kteří se zabývají vlastní výrobou originálního a ekologického nábytku, do kterého bezprostředně spadá i kolekce Rustyk. Rustikální nábytek je jeden z nejoblíbenějších stylů, který z vaší ložnice, obývacího pokoje, ale i chodby dokáže vytvořit příjemný, bezpečný domov s tváří retro stylu. Níže najdete nábytek, jako jsou skříně, lůžka, komody, stoly a mnoho dalších. Celá série Rustyk nábytku je vyrobená z masivního borovicového dřeva, které je trvanlivé a kvalitní. Na závěrečné ošetření byl použitý přírodní vosk, který nejenže dodává nábytku jedinečnost, ale také bude nezávadný pro vaše zdraví. Což je velmi užitečné pro lidi a děti, kteří trpí například astmatem.

Kolekce dřevěného nábytku Rustic je zařazena mezi 100% ekologický nábytek a to nejen z hlediska dřeva použitého na jeho výrobu, ale i olejů a vosků, které byly použity na zbarvení jeho původního vzhledu. Nábytek z této série je určen všem milovníkům stylu retro. Nábytek z naší kolekce nepředstavuje jen část zařízení domu či bytu, ale díky svému nadčasovému designu a nejvyšší kvalitě dřeva bude součástí dědictví, které se předává z generace na generaci.

-->