Borovicová šatní skříň Rustyk 105

22 190 Kč
Kolekce: Rustyk borovicový Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 105 cm
Výška 190 cm
Hloubka 60 cm
Popis

Borovicová šatní skříň Rustyk 105

Šatní skříň, která byla zhotovena podle přání a představ našich zákazníků. Na její výrobě se podíleli zkušení pracovníci, kteří dbají na kvalitu a bezpečnost spotřebitelů. Ručně zhotovená skříň byla vyrobena pomocí masivního borovicového dřeva, které pochází z obnovitelných lesů. Na její povrchovou úpravu byl využit přírodní zdravotně nezávadný vosk.

Masivní dřevo o šířce 26 milimetrů zajistí stálost a pevnost tohoto výrobku. Nejen to, ale také vám nabídne svou funkčnost, lehce kombinovatelný vzhled a vysokou životnost. Použité dřevo je velmi odolné a tvrdé, tudíž ani nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Stačí pouze občas setřít prach pomocí jemného hadříku z mikrovlákna, namočeného v mýdlovém roztoku.

Masivní nábytek je dlouhověký a trvalý, proto jsme i na tyto dva aspekty brali zřetel a vyvinuli tak skříň, která bude trendy i v budoucích letech a to zejména díky spojení venkovského nábytku s moderním designem. Na skříň byly použity kovové prvky, které dodají charakteristiku celku a pomůžou vám při výběru dekoraci pro zbytek místnosti. 

Na našich zákaznících nám záleží, proto jsme s péčí ručně vytvořili tuto sofistikovanou vonící přírodou skříň, v té nejvyšší kvalitě.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Styl rustikální nábytek
Materiál Borové dřevo
Šířka 105 cm
Hloubka 60 cm
Výška 190 cm
Lhůta pro provedení Dostupné ze skladu
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Chodba, Ložnice
ID PRODUKTU 1918
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha