Popis

Unikátní konferenční stolek, který vašemu obývacímu pokoji dodá moderní charakter.

Konferenční stolek Tennessee 1 je vyroben z borového dřeva a kovu. Díky speciálnímu designu horní části vypadá, že je vyrobena z jednotlivých desek. Kovový rám dává průmyslovému charakteru a zajišťuje vysokou odolnost nábytku. Odreniny na oceli a stopy po pile na desce stolu navíc zdůrazňují půdní design. Za zmínku stojí také strukturovaný vrchol. Toto ošetření krásně odhaluje přirozenost dřeva a činí mimořádnou barvu ještě zajímavější.

Jemné tóny šedé rozbité přírodní barvou dřeva vytvářejí úžasný efekt, díky kterému je každý kus jedinečný. Barva, navzdory tomu, že je tak charakteristická, dokonale zapadá do různých interiérů. Vypadá skvěle jak v prostředí studených barev - šedé, tmavě modré, tak i černé. Vypadá stejně výhodně v kombinaci s béžovou a starým zlatem.

Konferenční stolek Tennessee 1 je docela výrazný kus nábytku. Přesto se velmi dobře hodí do různých stylů. Hodí se perfektně do moderních interiérů, vypadá skvěle v průmyslových a dokonce i boho úpravách. Vše záleží na použitých dekoracích. Jednoduchá forma a originální barva nábytku umožňují velkou svobodu při výběru doplňků.

Konferenční stolek z kolekce Tennessee je dokonalým doplňkem obývacího pokoje. Uspořádání by mělo být doplněno skříňkou RTV, vitrínou a komodami, aby byla zachována konzistence.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Borové dřevo
Styl Boho nábytek, Skandinávský nábytek
Šířka 92 cm
Hloubka 92 cm
Výška 48 cm
Místo určení Kancelář, Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 6-10 týdnů
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18897
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha