Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Koupelnové baterie

 
1

Široký výběr koupelnových baterií

Hledáte koupelnovou baterii do své netypické koupelny? Pak dále nehledejte. U nás najdete baterie do loftových a industriálních bytů, moderních koupelen i výjimečných koupelen v hotelových pokojích či penzionech v retro stylu. Koupelnové baterie SEART – různé sprchové hlavice, vanové baterie či vysoké či nízké baterie na umyvadlo – si jistě zamilujete na první pohled. Takovou nabídku totiž nenajdete všude. Vyberte si dekorativní a funkční doplněk do koupelny, který budete používat každý den hned několikrát. Věříme, že nebudete litovat peněz uložených do kvalitního zařízení koupelny.

Koupelnové baterie: moderní uvnitř, historické zvenku

Ačkoliv oceňujete náš retro design koupelnových baterií do sprchy, na vanu či umyvadlo, jistě oceníte i moderní zařízení a použité kvalitní materiály, které ušetří nejen peníze, ale i váš čas během častějších výměn levnějších výrobků. Každodenní používání může dát zabrat a rychlejší opotřebení se může projevit již brzy po první instalaci. 

Ne však u baterií SEART.cz, které spojují keramické kartuše, Anti-Calc systém zabraňující usazování vodního kamene ve sprchových hlavicích a keramické hlavici, které zajišťuje správný a rychlý rozvod horké a studené vody. 

Zlaté koupelnové baterie, to je jen začátek

Nemusíte se spokojit se stříbrnou klasikou, kterou vám nabídnou všude. Pokud se chcete ve své koupelně cítit výjimečně a nebojíte se barev, pak pro vás máme koupelnové baterie v barvě zlata, mědi či bronzu a dokonce i černé baterie do koupelny. Kvalitní používaný materiál zajišťuje dlouhou životnost barvy a vy se nemusíte bát používat klasické čisticí prostředky. 

Nevybírejte koupelnové baterie ve spěchu a dejte si dostatek času na rozhodování. Vše totiž musí ladit nejen barvou, ale i stylem a tvarem. Jinak by výsledná atmosféra nebyla uklidňující, ale spíše chaotická. A barva samozřejmě hraje velkou roli – rozhodli jste se pro zlaté, měděné či bronzové koupelnové baterie? Pak další barvy v koupelně volte raději mírnější a zemitých tónů. 

H2: SEART.cz – koupelnové baterie přesně podle vašich představ

Vyberte si na e-shopu SEART.cz koupelnové baterie a určite si také prohlédněte kategorii s nábytkem z masivu, který přímo vyrábíme. Masivní nábytek si zaslouží obklopení kvalitními materiálu a pečlivým zpracováním, proto jsme začali i s výrobou a designem kovového vybavení do domácnosti – ať to jsou nohy ke stolu, dekorace, kvalitní vodovodní baterie nebo další drobnosti dotvářející ty nejmenší detaily ve velký celek. V takové domácnosti se totiž každý cítí dobře a vítaný.