BLOG - Seart.cz - Tipy a rady


Eklektický styl pomocí masivního nábytku? Hravě!

Eklektický styl? Chaos či bláznovství? Nenechte se zastrašit! Eklektický design společně s masivním dřevem může tvořit okouzlující interiér. Zajímá vás jak jej přesně praktikovat? Prozradíme vám jak na to.

Čti více

Lehký a vzdušný obývací pokoj s kolekcí Grande

Lehkost, útulnost, nadčasový vzhled a mnohem více s naší kolekcí Grande, která vytvoří z vašeho obývacího pokoje dechberoucí prostor, ideální pro vaši rodinu i přátelé!

Čti více

Výhody dubového nábytku pro vás i váš domov

Jistě už znáte výhody smrkového i borovicového dřeva, ale seznámili jste se s výhodami dubového dřeva? Že ne? Tak to vás moc rádi zveme na příjemné čtení tohoto článku.

Čti více

Bydlet jako na farmě může každý z nás

K tomu, aby byl váš domov pojatý v historickém farmářském stylu, nepotřebujete dům s terasou, ale klidně i malý městský byt. Jak na to? To se dozvíte zde v článku.

Čti více

Minimalismus s minimálním úsilím

Milujete čistotu a vzdušnost? Že ano? Tak to pro vás minimalistický styl bude jako stvořený. Už víte, co je minimalismus a jaký nábytek jej vystihuje? Čtěte dále a nechte se inspirovat!

Čti více

Pět způsobů, jak vytvořit holandský styl v interiéru

Pojďte s námi prozkoumat nádherný holandský styl a díky kvalitnímu nábytku z obchodu Seart, který má smysl pro kombinaci materiálů a barev, vytvořit ve vašem interiéru harmonické prostředí.

Čti více

Jakou zvolit správnou výšku lůžka? Poradíme vám!

Mnohým z nás se může zdát, že výška postele nehraje až tak zásadní roli, ale opak je pravdou.

Čti více

Několik důvodů, proč zvolit ekologický nábytek ve svém interiéru

Víte, že kvalita ovzduší v našem interiéru může být několikanásobně horší než kvalita vnějšího, tedy venkovního ovzduší? Jak je to možné a čím je to způsobeno?

Čti více

Poradíme vám, jak vybavit chalupu

Chaty - chalupy jsou velmi oblíbené místa, kde mnoho Čechů tráví nejen své letní prázdniny, ale i jarní a podzimní.

Čti více

Jednoduché kroky k vybavení interiéru v tradičním stylu

Interiéry v tradičním stylu jsou příjemné a charakterní. Líbí se vám tento styl a chcete jej i u vás doma? Provedeme vás jednoduchými kroky, které vám pomohou k vybavení interiéru v tradičním stylu.

Čti více