BLOG - Seart.cz - Tipy a rady


Nebuďte všední! Buďte originální pomocí jídelního stolu

Už v dávných dobách lidé brali jídelní stoly jako prioritní nábytek celé domácnosti, proto by každý z nás měl mít doma stůl, který bude dokonalý po všech stránkách. Který to bude?

Čti více

Máme pro vás interiérové trendy pro rok 2020

Za malou chvíli tu máme opět další nový rok a s ním další novinky v interiéru. Nebuďte pozadu a včas zjistěte, jaké novinky budou v novém roce in. Jdeme na to!

Čti více

Neútulný industriální styl? Ani náhodou!

Co je industriální styl a jak jej můžu přidat i do své domácnosti? Nebude to nic složitého. Pouze pár změn a můžete obdivovat krásu, jednoduchost a osobitost tohoto nevšedního stylu.

Čti více

Světlý nebo tmavý nábytek?

Na tuto otázku známe odpověď! Každopádně jednoznačně nedokážeme říci, který nábytek chcete mít, ale dokážeme říci, který byste pro daný prostor měli mít. Chcete znát odpověď? Potom tedy čtěte dále!

Čti více

Jak vytvořit dokonalý jídelní prostor?

Tápete jak vytvořit dokonalý jídelní prostor? Nyní už nemusíte! Máme pro vás několik rad, díky kterým to zvládnete na jedničku. Můžeme začít!

Čti více

4 alternativní prostory, které jednoduše proměníte v domácí kancelář

Máte možnost pracovat z pohodlí domova? Je to váš splněný sen, o který jste tak dlouho bojovali? Jenže díky malým prostorům v domácnosti nemáte kam umístit pracovní stůl? Nezoufejte, s námi alternativu najdete!

Čti více

Jak míchat dřevo a kov v interiéru

Chcete ve svém interiéru více než jen dřevo a textilii? Zkuste změnit tyto kombinace za kov a dřevo a váš interiér bude neodolatelný. Praktikovat jej můžete hned ve třech oblíbených stylech. Které to jsou?

Čti více

Smaragdová - tmavě zelená: Barva podzimního interiéru

Milujete tmavé interiérové barvy, které místnost nezesmutní, ale naopak rozzáří? Zkuste to s letošní podzimní novinkou, kterou je smaragdová.

Čti více

Naučte se, jak správně vybrat nábytek

Nezapomínejte svoje vybavení vybírat velmi pečlivě. V dnešním článku se dozvíte, jak správně vybrat nábytek, který vás potěší svou vysokou životností a také nádherným vzhledem. 

Čti více

4 nejlepší zásuvkové komody pro vaši ložnici

Vyberte si takovou komodu do vaší ložnice, která vám padne jako ulitá. Ať už oblíbeným stylem či velikostí úložného prostoru. Vybrali jsme pro vás malé i velké komody, ze kterých si vybere i velmi náročný zákazník!

Čti více