BLOG - Seart.pl


Máme pro vás ideální stůl pro vaši jídelnu

Tyto čtyři top jídelní stoly vyhovují řadě stylů, které mohou být umístěny v tradiční, venkovské či moderní jídelně. Přízně našich zákazníků se velmi vážíme, proto dbáme na to, abyste našli perfektní stůl. Který se stane ústředním bodem každé rodinné události.

Čti více

Olejování dřeva

Dřevo je velmi populární materiál pro výrobu dřevěného nábytku. Nabízí vysokou životnost, nezaměnitelný vzhled a jednoduchou kombinovatelnost s moderním i tradičním vybavením. Někdy se ale může zdát, že váš nábytek potřebuje patřičnou pozornost a péči. Proč je tomu tak a jak postupovat? My vám to prozradíme, proto čtěte dále.

Čti více

Tři populární barvy nábytku pro rok 2019

Mnoho barev, mnoho stylů, jaká barva nábytku bude vládnout celým rokem 2019? Připravili jsme pro vás tři nejpopulárnější barvy, které by neměly chybět v žádné moderní domácnosti. Čtěte dále.

Čti více

Jídelní stůl z borovice a jeho výhody

Rozhodujete se nad koupí jídelního či konferenčního stolu z masivního dřeva? Potom jste se rozhodli správně.

Čti více

Získejte nesmrtelnou životnost nábytku z masivu

Dřevěný nábytek je nejčastějším vybavením domácností, o které je třeba pečovat. Mnoho
lidí se domnívá, že občasné setření prachu pomáhá nábytek udržovat ve stále vynikajícím
vzhledu.

Čti více

Rustikální nábytek u vás v ložnici

Už dávno se vám líbil rustikální nábytek v ložnici, ale nebyli jste si jisti, zda tento styl dokážete umístit ve vaši svatyni spánku, proto jste se raději přiklonili k často vídanému městskému stylu? 

Čti více

Vybrali jsme pro vás nejlepší lůžka nejen pro rok 2019

Chystáte se k nákupu nového lůžka? Ale nejste si jistí, jaké pro vás bude ideální? Žádné obavy, jsme tu pro vás, abychom vám poradili.

Čti více

Bukový nábytek a jeho výhody i nevýhody

Stejně jako borovicové dřevo, je i bukové dřevo velmi atraktivním materiálem pro výrobu nábytku. Ať už to jsou židle, stoly nebo jiný interiérový nábytek, chtěli bychom vám představit výhody i nevýhody bukového dřeva. 

Čti více

TOP pět komod pro rok 2019

Prohlédněte si našich TOP pět komod a vyřešte vaše skladovací dilema s jednou z našich skříní.

Čti více

Několik výhod dřevěného nábytku, které byste měli znát

V dnešní barvité době najdete na trhu různý nábytek z různého materiálu. Avšak jeho výhody a životnost nejsou tak úctyhodné, jako nábytek z masivního dřeva. Proč je tedy dřevěný nábytek vyráběný už po staletí tak významný? Čtěte dále a dozvíte se hlavní důvody!

Čti více