Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

BLOG - Seart.cz


JAKÉ KOUPELNOVÉ BATERIE SI VYBRAT?

Výběr koupelnového vybavení je jednou z nejpříjemnějších etap při rekonstrukci bytu. Tehdy se skutečně vytváří nálada, která nás bude provázet každý den po mnoho let. Po výběru keramických obkladů, dokončovacích prvků stěn a dokončení sanitárního zařízení přichází na řadu umyvadlové a dřezové baterie. Zdůrazní a dotvoří celé aranžmá, proto si jejich výběr dobře promyslete.

Čti více

Jak vybrat ideální noční stolek?

Zařízení a vybavení ložnice je stejně důležité jako zařízení a vybavení obývacího pokoje. V ložnici celkově strávíme až jednu třetinu našeho života, relaxujeme v ní, odpočíváme a spíme, a proto by měla být ložnice maximálně pohodlná. Mimo zvolení těch správných barev, je nejdůležitější zvolit ten správný dřevěný nábytek do ložnice, jako je komoda nebo dřevěná postel. Důležité je však nezapomenout ani na funkční a dekorativní vybavení, jako jsou například dřevěné noční stolky a dřevěné žebříky, které umožní uspořádat prostor kolem postele.

 

Čti více

Jak nejlépe kombinovat tmavé stěny v interiéru

Líbí se vám tmavá zeď, ale obáváte se, že se váš prostor promění v pochmurný a tmavý prostor bez života? Nemějte strach, pomůžeme vám vytvořit dokonalý kontrast s tmavou zdí. Tak hurá do toho!

Čti více

Jak jednoduše stylizovat dřevěný nábytek?

Jak stylizovat domácnost, která je vybavená pomocí dřevěného nábytku? Divili byste se, ale jde to velmi lehce a efektivně. Přečtěte si pár našich nápadů, jaké dekorace použít a kam je umístit společně s dřevěným nábytkem.

Čti více

Dřevěný či kovový? Jaký vybrat rošt pro lůžko?

Matrace jsou neodmyslitelnou součástí postele. Ovšem, s nekvalitním roštem vaše matrace ztrácí na životnosti. Jaký tedy rošt pořídit pro udržení dlouhé životnosti matrace?

Čti více

Uspořádejte ložnici podle Marie Kondo

Ukliďte a uspořádejte ložnici podle Marie Kondo. Kdo to je, a jaké způsoby pořádku preferuje tato japonská milovnice úklidu? To vám v dnešním článku rádi prozradíme. 

Čti více

Rustikální styl pomocí nábytku od Seart

Neustále se měnící interiérové trendy nejsou nic pro vás? Vyzkoušejte rustikální styl, který je úzce spjatý s přírodou, a který tu bude věčně.

Čti více

Nebuďte všední! Buďte originální pomocí jídelního stolu

Už v dávných dobách lidé brali jídelní stoly jako prioritní nábytek celé domácnosti, proto by každý z nás měl mít doma stůl, který bude dokonalý po všech stránkách. Který to bude?

Čti více

Vybrat správný konferenční stolek nemusí být věda

I při výběru konferenčního stolku se může chybovat. Aby byl pro vás výběr tohoto kusu nábytku jednodušší a jasnější, přečtěte si článek, jak ve třech jednoduchých krocích vybrat správně a neprodělat. Jdeme na to!

Čti více

Máme pro vás interiérové trendy pro rok 2020

Za malou chvíli tu máme opět další nový rok a s ním další novinky v interiéru. Nebuďte pozadu a včas zjistěte, jaké novinky budou v novém roce in. Jdeme na to!

Čti více