BLOG - Seart.cz


Jak míchat dřevěný nábytek v interiéru? Žádné složitosti zde nehledejte!

Dnům, kdy se doporučovaly kupovat pouze totožné sady nábytku už naštěstí odzvonilo. Nyní máte velké možnosti, které můžete využít a míchat nejen různé styly, ale i barvy, textury a navrhnout tak domov, který ohromí každého kdo do něj vejde. 

Čti více

Jednoduchost! Aktuální trend interiéru

Zařizujete nový byt či dům? Nebo vás jen nebaví váš starý styl? Proč jej tedy nemít podle nynějšího módního stylu, který je ke všemu velmi jednoduchý?

Čti více

4 alternativní prostory, které jednoduše proměníte v domácí kancelář

Máte možnost pracovat z pohodlí domova? Je to váš splněný sen, o který jste tak dlouho bojovali? Jenže díky malým prostorům v domácnosti nemáte kam umístit pracovní stůl? Nezoufejte, s námi alternativu najdete!

Čti více

Nenechte vaše interiérové dveře bez povšimnutí! Ty pravé vás v interiéru očarují

O dveřích se často nemluví a to především o těch interiérových. Jenže to je velká škoda, protože dveře, například v obývacím pokoji dokáží velké věci. Zdá se vám to nemožné? Přesvědčte se sami!

Čti více

Jak míchat dřevo a kov v interiéru

Chcete ve svém interiéru více než jen dřevo a textilii? Zkuste změnit tyto kombinace za kov a dřevo a váš interiér bude neodolatelný. Praktikovat jej můžete hned ve třech oblíbených stylech. Které to jsou?

Čti více

Smaragdová - tmavě zelená: Barva podzimního interiéru

Milujete tmavé interiérové barvy, které místnost nezesmutní, ale naopak rozzáří? Zkuste to s letošní podzimní novinkou, kterou je smaragdová.

Čti více

Každý domov by měl mít konzolový stůl! A víte proč?

Další méně používaný nábytek, který dokáže vytvořit nejen nádherný design v domácnosti, ale i mnohem více. Jste zvědaví, co takový decentní stůl dokáže? 

Čti více

Naučte se, jak správně vybrat nábytek

Nezapomínejte svoje vybavení vybírat velmi pečlivě. V dnešním článku se dozvíte, jak správně vybrat nábytek, který vás potěší svou vysokou životností a také nádherným vzhledem. 

Čti více

4 nejlepší zásuvkové komody pro vaši ložnici

Vyberte si takovou komodu do vaší ložnice, která vám padne jako ulitá. Ať už oblíbeným stylem či velikostí úložného prostoru. Vybrali jsme pro vás malé i velké komody, ze kterých si vybere i velmi náročný zákazník!

Čti více

Vybírání šatní skříně nikdy nebylo snazší! Zkuste to s naším malým průvodcem

Trvanlivé, nezbytné, bezpečné, prostorné, funkční. To jsou slova, která vám pobíhají v myšlenkách jako první, před samotným výběrem šatní skříně. Jenže jakou vybrat a z jakého materiálu? Pomůžeme vám!

Čti více