BLOG - Seart.cz


Každý domov by měl mít konzolový stůl! A víte proč?

Další méně používaný nábytek, který dokáže vytvořit nejen nádherný design v domácnosti, ale i mnohem více. Jste zvědaví, co takový decentní stůl dokáže? 

Čti více

Naučte se, jak správně vybrat nábytek

Nezapomínejte svoje vybavení vybírat velmi pečlivě. V dnešním článku se dozvíte, jak správně vybrat nábytek, který vás potěší svou vysokou životností a také nádherným vzhledem. 

Čti více

4 nejlepší zásuvkové komody pro vaši ložnici

Vyberte si takovou komodu do vaší ložnice, která vám padne jako ulitá. Ať už oblíbeným stylem či velikostí úložného prostoru. Vybrali jsme pro vás malé i velké komody, ze kterých si vybere i velmi náročný zákazník!

Čti více

Vybírání šatní skříně nikdy nebylo snazší! Zkuste to s naším malým průvodcem

Trvanlivé, nezbytné, bezpečné, prostorné, funkční. To jsou slova, která vám pobíhají v myšlenkách jako první, před samotným výběrem šatní skříně. Jenže jakou vybrat a z jakého materiálu? Pomůžeme vám!

Čti více

5 hlavních důvodů proč koupit masivní, dřevěný nábytek

Proč bych měl/a investovat do dřevěného nábytku, když je dnešní trh přehlcený od shora až dolů velmi levným nábytkem? Čtěte dále a zjistíte vše, co potřebujete vědět!

Čti více

5 klíčových potřeb pro vybavení ložnice

Vybavujete ložnici? Potom tedy zastavte a přečtěte si náš článek, který vám prozradí pár klíčových potřeb, bez kterých se vaše ložnice neobejde! Jdeme na to!

Čti více

Eklektický styl pomocí masivního nábytku? Hravě!

Eklektický styl? Chaos či bláznovství? Nenechte se zastrašit! Eklektický design společně s masivním dřevem může tvořit okouzlující interiér. Zajímá vás jak jej přesně praktikovat? Prozradíme vám jak na to.

Čti více

Lehký a vzdušný obývací pokoj s kolekcí Grande

Lehkost, útulnost, nadčasový vzhled a mnohem více s naší kolekcí Grande, která vytvoří z vašeho obývacího pokoje dechberoucí prostor, ideální pro vaši rodinu i přátelé!

Čti více

Výhody dubového nábytku pro vás i váš domov

Jistě už znáte výhody smrkového i borovicového dřeva, ale seznámili jste se s výhodami dubového dřeva? Že ne? Tak to vás moc rádi zveme na příjemné čtení tohoto článku.

Čti více

Vybavení pro jídelnu, které se dědí po generace!

Vybíráte nábytek pro jídelnu? Jenže jste jako na trní z velkého množství stolů, židlí a ostatních kusů? Které bude to pravé, a které nemusíte po pár letech měnit? Čtěte dále!

Čti více