Smrkový rozkládací stůl Country New 38

21 490 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 140 / 200 cm
Výška 78 cm
Hloubka 90 cm

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrkový rozkládací stůl Country New 38

Pevný a zajímavý jídelní stůl Country New může zdobit vaši jídelnu. Mnoho lidí si klade otázky: proč kupovat drahý jídelní stůl, který najdu za poloviční cenu? Na tohle je velmi jednoduchá odpověď. Protože levný stůl nebude nikdy kvalitní a trvanlivý, který byl vyroben z přírodního masivního dřeva. Levnější stoly jsou vždy vyrobené pomocí lepenky a ostatních materiálů. Pokud koupíte jídelní stůl z masivního dřeva, nejenže bude hezky vypadat, ale také bude zdravotně nezávadný, což je v jídelně velmi důležité a navíc jeho životnost bude několikanásobně vyšší. S dobrou péčí a údržbou se tyto stoly dědí po generace.

My vám nyní nabízíme stůl vyrobený z masivního smrkového dřeva, ošetřený světle šedou barvou, která zabrání drobným oděrkám a škrábancům. Tento stůl se vyznačuje svou originalitou, kvalitním zpracováním a masivní konstrukcí, která se dá rozložit, čímž získáte prostornější jídelní stůl. Po rozložení bude váš stůl 200 centimetrů dlouhý, u kterého jistojistě pohodlně pohostíte svou rodinu nebo přátelé. Použitá lehká šedá barva zvýrazňuje krásu přírodního materiálu, které má smrkové dřevo dostatek. Vysoká kvalita zpracování a silné nohy jsou jistotou pro bezproblémové užívání po mnoho let.

Tento jídelní stůl bude ideálním nábytkem jak pro jídelní prostory, tak i pro obývací pokoje. Mnoho z nás má kvůli stísněnému prostoru rozdělený obývací pokoj na menší jídelnu a odpočinkový prostor. A právě tento stůl k tomuto kroku bude velmi ideální. Doplnit jej můžete krásnými proutěnými židlemi nebo naopak polstrovanými židlemi a krásnou keramikou v zemitých barvách. 

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 140 / 200 cm
Hloubka 90 cm
Styl rustikální nábytek
Výška 78 cm
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Obývací pokoj
ID PRODUKTU 18586
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole


Další produkty z této kategorie

Recenzje

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Slávka25.11.2019

    Stůl jsem dostala od dětí k vánocům a řekla jsem si, že vám musím napsat. Je to opravdu krásný nábytek, to už se dnes málo vidí. Objednám určitě něco dalšího.

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha