Smrkový rozkládací stůl Country New 38

21 490 Kč

19 390 Kč

Kolekce: Country Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 140 / 200 cm
Výška 78 cm
Hloubka 90 cm
Popis

Smrkový rozkládací stůl Country New 38

Pevný a zajímavý jídelní stůl Country New může zdobit vaši jídelnu. Mnoho lidí si klade otázky: proč kupovat drahý jídelní stůl, který najdu za poloviční cenu? Na tohle je velmi jednoduchá odpověď. Protože levný stůl nebude nikdy kvalitní a trvanlivý, který byl vyroben z přírodního masivního dřeva. Levnější stoly jsou vždy vyrobené pomocí lepenky a ostatních materiálů. Pokud koupíte jídelní stůl z masivního dřeva, nejenže bude hezky vypadat, ale také bude zdravotně nezávadný, což je v jídelně velmi důležité a navíc jeho životnost bude několikanásobně vyšší. S dobrou péčí a údržbou se tyto stoly dědí po generace.

My vám nyní nabízíme stůl vyrobený z masivního smrkového dřeva, ošetřený světle šedou barvou, která zabrání drobným oděrkám a škrábancům. Tento stůl se vyznačuje svou originalitou, kvalitním zpracováním a masivní konstrukcí, která se dá rozložit, čímž získáte prostornější jídelní stůl. Po rozložení bude váš stůl 200 centimetrů dlouhý, u kterého jistojistě pohodlně pohostíte svou rodinu nebo přátelé. Použitá lehká šedá barva zvýrazňuje krásu přírodního materiálu, které má smrkové dřevo dostatek. Vysoká kvalita zpracování a silné nohy jsou jistotou pro bezproblémové užívání po mnoho let.

Tento jídelní stůl bude ideálním nábytkem jak pro jídelní prostory, tak i pro obývací pokoje. Mnoho z nás má kvůli stísněnému prostoru rozdělený obývací pokoj na menší jídelnu a odpočinkový prostor. A právě tento stůl k tomuto kroku bude velmi ideální. Doplnit jej můžete krásnými proutěnými židlemi nebo naopak polstrovanými židlemi a krásnou keramikou v zemitých barvách. 

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 140 / 200 cm
Hloubka 90 cm
Styl rustikální nábytek
Výška 78 cm
Lhůta pro provedení Dostupné ze skladu
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Obývací pokoj
ID PRODUKTU 18586
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha