Lámete si hlavu nad svým interiérovým vybavením, které by mělo oplývat nádhernými přírodními vzory a kombinovat tradici s nadčasovým designem? Tak to jste tedy na dobré cestě, protože žádný jiný nábytek těmto podmínkám nebude vyhovovat lépe, než dubový nábytek. Dubový materiál má dokonalý, lehký rustikální vzhled a na každém kusu nábytku dokáže předvést své krásné detaily. Kromě neodolatelné krásy a nadčasového vzhledu, vám dub nabízí i několik dalších výhod, které jistě oceníte.

1. Estetika na vysoké úrovni

Jedním z nejoblíbenějších letošních materiálů pro výrobu nábytku, je právě ono dubové dřevo, které je díky své přírodní struktuře považováno za nadčasový design. O této výhodě se sami můžete přesvědčit v naší nejnovější kolekci s nábytkem Grande, jenž je snadno koordinovatelný s tradičním i moderním stylem.

 2. Nábytek vhodný pro každou místnost

Díky svému modernímu vzhledu může být nábytek v interiéru umístěn tam, kde vás jen napadne - od ložnice až po kuchyňské prostory. Nezáleží jaký kus nábytku hledáte, veškerý nábytek, ať už postel, jídelní stoly či skříně, vypadají bohatě a elegantně jsou-li vyrobené z masivního dubového dřeva.

3. Velmi odolný typ dřeva

Dubové dřevo je už po staletí používáno k výrobě nábytku. Jedná se totiž o materiál, který se řadí mezi tvrdé dřeviny, tudíž je také velmi odolný a dlouhotrvající. Pokud hledáte krásný a odolný nábytek, tak právě dubový nábytek bude pro vás nejlepší investicí.

4. Kvalita za skvělou cenu

Jelikož má dubový nábytek velké množství výhod, které se dají srovnat s výhodami vzácnějších dřevin, dubový nábytek bude levnější variantou s jedinečnou a nadčasovou strukturou. Nabízíme interiérové vybavení v dubu pro ložnici, jídelnu či obývací pokoj se spoustou krásných detailů, které podpoří samotný vzhled nábytku.