Natural

S nábytkem z kolekce Natural můžete vytvořit prostory, které vás nadchnou svou svěžestí a přírodní atmosférou. Dokonalé zpracování použitého materiálu s výraznou strukturou ozdobí váš moderní interiér bez toho, aniž byste museli zdobit okolí nábytku Natural spoustou dekorativních předmětů, což potěší lidi, kteří obdivují moderní prostory vybavené v minimalistickém stylu.

Díky odborným znalostem šikovných truhlářů, byl vytvořen nádherný a funkční nábytek z kvalitního bukového dřeva, ošetřený pomocí přírodního oleje, který chrání nábytek a zároveň neškodí lidskému zdraví a je šetrný k životnímu prostředí. Velkou výhodou jsou zaoblené hrany, které zdůrazňují charakter celku a společně s osvětlením, které je možné dodatečně dokoupit, zvýrazní svůj originální vzhled opískovaného dřeva, vhodný pro moderní interiéry. Zaoblené hrany nábytku jsou dokonalým řešením pro rodiny s dětmi, jenž potřebují vytvořit bezpečné prostředí pro své malé děti.

 
 

Nábytek vnádherné světle hnědé barvě, se bude dokonale vyjímat ve vašem obývacím pokoji či ložnici. Vybírejte z krásných kusů nábytku, jako jsou lůžka, prádelníky nebo noční stolky. Pokud i vy obdivujete kvalitu a dlouhou životnost nábytku, bude pro vás tato kolekce jako stvořená na míru.