Wczytywanie..

Product was successfully added to your shopping cart.

INFOLINKA:

Váš košík je prázdný.

Kredenc - Komoda Bodge s nádstavcem

34 583,67 Kč

Napište první recenzi tohoto produktu

Kolekce: Bodge Termín realizace: ok. 8 tyg. Stav produktu: sestaven
Popis

Každý z nás oceňuje teplo domova a pohodlí, jaké tu vládne, proto hraje tak důležitou roli jeho zařízení a pěkný nábytek, který se v něm nachází. V současné době kromě pohodlí přihlížíme i na originalitu nábytku a vysokou kvalitu jeho zpracování, rádi se obklopujeme oblíbenými předměty, které potěší naše oči a vytvoří tu správnou atmosféru. Je to velmi důležité zvláště ve chvílích, kdy se unavení vracíme domů, tehdy se nedá uniknout a sníme pouze o jediném - odpočinku a klidné atmosféře.

Z této myšlenky vzešla naše nová kolekce Bodge. Krásný nábytek v rustikálním stylu, vyznačující se ušlechtilou jednoduchostí, útulností a originálním designem. Nábytek je vyráběn ze starého rustikálního borovicového dřeva, které prošlo renovací.

Kredenc je vyroben z masivního borovicového dřeva s viditelnou strukturou v krémově-medové barvě. Díky svému neokázalému, jednoduchému vzhledu a teplé barvě vnáší do každého interiéru příjemnou atmosféru. Nábytek z kolekce Bodge dodá neuvěřitelné kouzlo, útulné teplo a styl jakémukoliv prostoru. Kredenc je vyroben pečlivě, s důrazem na všechny, i ty nejmenší detaily, což zaručuje vysokou kvalitu, idylickou atmosféru a komfort užívání po dlouhá léta.

V horní části kredence se nachází dvoje prosklených dvířek, za kterými se ukrývají tři prostorné police.

Ve středové části jsou umístěny tři otevřené police.

Spodní část tvoří komoda se dvěma velkými dvířky, nad kterými jsou umístěny dvě zásuvky, zatímco uprostřed se nacházejí čtyři menší zásuvky.

Na výrobu této kolekce bylo použito dřevo získáno ze starých skříní, palet a pod. Po jeho zpracování tak získaly části dřevěné nábytku jedinečný vzhled - vnější trhliny, přirozené rýhy či díry po hřebících. Tento úmyslný efekt nábytku poznamenaného časem mu dodává jedinečný, osobitý a exkluzivní charakter.

Další informace

Výrobce M&C - Holandia
Materiál Borové dřevo
Šířka 160 cm
Hloubka 45 cm
Výška 215 cm
Místo určení Jídelna
Termin realizacji ok. 8 tyg.
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
Zapytaj o produkt

Zeptejte se na výrobek

* Povinná pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha