Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Postelové sety

CO NALEZNETE V SEKCI POSTELOVÉ SETY?

Nabízíme postelové sety, které obsahují vše, co ke kvalitnímu spánku potřebujete. Postel, matrace a rošty v jednom. Kvalita, dlouhá životnost a navíc krásný design. Proto jsou naše postelové sety pro vás tím nejlepším řešením pokud hledáte jednoduché a výhodné řešení, které vám zajistí co nejpohodlnější a nejkvalitnější spánek.

PROČ BYSTE MĚLI POSTELOVÝ SET NAKOUPIT U NÁS?

Mezi největší výhody našich postelových setů patří jejich dlouhá životnost, protože jsou vyrobeny z nejkvalitnějších částí masivní borovice a následně prochází důkladnou kontrolou. Dále pestrý výběr, kde si každý vybere tu pravou postel. Objevte mnoho barevných kombinací, velikostí i různé doplňky. Navíc při nákupu on-line se nemusíte obtěžovat s dovozem rozměrného kusu nábytku z obchodu k vám, protože vám celý set dovezeme až domů.

JAK SI VYBRAT TU SPRÁVNOU DO VAŠEHO INTERIÉRU?

Při hledání ideální postele je důležité s výběrem nespěchat a pečlivě si promyslet, jakou preferujete barvu, materiál a především jaký rozměr bude zapadat do vašich snů i vašeho domova. My nabízíme různé rozměry od 90 × 200 cm, které jsou vhodné do dětských pokojů, po největší 200 × 200 cm, které budou zdobit manželskou ložnici. Při výběru rozměrů matrace a celkové velikosti postele dbejte nejen na vaše preference a spánkové návyky, ale také na možnosti prostoru. 

 
 
1

Jaké jsou výhody dřevěných postelových setů?

Rozdíl mezi vybíráním jednotlivých kusů nábytku do ložnice, následným porovnáváním výhod u prodejců a dopravou v různých dnech a časových intervalech a nákupem postelového setu u jednoho osvědčeného prodejce je v jednoduchosti. Při koupi postelového setu si zvolíte jen jednu možnost a máte vše vyřízené. Rovnou vám přijde samotná postel, rošty i matrace. Zatímco u nakupování jednotlivých části si musíte dát práci s hledáním postele, vhodných roštů a matrace stejných rozměrů.

Dřevěné postelové sety z masivu vás navíc překvapí svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Produkt, do kterého investujete čas s výběrem a také finanční prostředky, by měl vydržet. To u našich dřevěných postelí z masivní borovice je zajištěno hned v několika fázích výroby. Vydrží vám několik desítek let a při volbě nestárnoucího klasického designu může postelový set používat i více generací po sobě. Navíc postel není nábytek, který se často mění, takže by na ní mělo být spolehnutí. To vám naše postele zajistí.

H2: Hodí se dřevěný postelový set do všech stylů interiérů?

Téměř v každém interiéru bude vynikat kvalitní postel v jednoduchém designu z masivní borovice. Do moderně zařízených pokoju je mezi našimi zákazníky i architekty oblíbený světlý postelový set (bílý, béžový, světle šedý). Naopak do rustikálně vyzdobených místností je vhodné zvolit masivní přírodně zbarvené lůžko s dekorativními prvky. Ať už si do své ložnice koupíte první nebo druhou variantu, tak se můžete spolehnout, že kvalitní dřevěné postele se dobře kombinují s jakýmkoliv stylem v domácnosti.

H2: Proč je jsou sety od nás správnou volbou pro každého?

Moderní postele se vyrábí z různých materiálů. Například z kovu, nebo z polotvrdých dřevovláknitých desek. V určitých interiérech budou postele z těchto materiálů vypadat dobře, ale jejich životnost může být pochybná. Hledáte nábytek, který vám vydrží dlouhá léta a zároveň bude ve vašich domovech vynikat svou krásou? To jsou dřevěné postele, které nabízíme v kategorii Postelové sety. Navíc, tím že si od nás zakoupíte celý set z masivního dřeva ušetříte hodně času i starostí, který byste strávili nad hledáním správných roštů a vhodné matrace ideální na vámi vybranou postel. U postelových setů je totiž vše už zařízeno a vybráno. A to jak správné a kvalitní rošty, tak i ideální a pohodlná matrace v jednom.

H2: Jaké jsou funkční vlastností a zdravotní hlediska postelových setů z masivu?

Postel by měla být hlavně kvalitní a bytelná, ale nároky jsou i na její estetiku – zároveň tedy hezká na pohled a ladící v interiéru. Lidé tráví v posteli hodně času, a to nejenom spaním, ale také koukáním na filmy, sledováním seriálů, četbou knih nebo jednoduše relaxováním v pohodlí a bezpečí své ložnice. 

Postele, které nabízíme jsou z přírodního, netoxického a hypoalergenního materiálu, kterým je masivní dřevo. Nábytek z masivu má další výhodu, a tou je údržba. Postele z masivu jsou jednoduché na očištění a také víme, že zpracovaný nábytek z borovicového dřeva nepřitahuje prach, takže je jeho údržba zase o něco snazší. Pokud si na pořádek a čistotou opravdu potrpíte, pak budete s postelovým setem z masivu spokojeni. 

V nabídce e-shopu SEART.cz máme všechny rozměry, barvy i typy, o které byste mohli mít zájem. Velké luxusní manželské postele i praktičtější postele do menších místností, které mají úložné prostory, do kterých se snadno uschovají vaše lůžkoviny.

 

-->