Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Postel OSTROWIT II 140 x 200 cm + matrace + rošt

18 390 Kč

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 140 cm
Výška  70 cm
Hloubka 200 cm
Popis

Postel OSTROWIT II 140 x 200 cm + matrace + rošt

Elegantní nízké lůžko, které je svou velikostí vhodné zejména do podkrovních pokojů. Tvar postele dokonale kombinuje jednoduchost a charakteristikuPevná konstrukce o síle 2,8 a 9,9 centimetrů, vyrobená z masivního borovicového dřeva zajistí doživotní užívání bez poškození, jako je popraskání či rozklížení. Na povrchovou úpravu jsme použili vosk, který je čistě přírodní, tudíž vhodný i pro alergiky.

Ostrowit se vyznačuje svou elegancí a flexibilitou, ale nejen to, je to také kus nábytku, který zaručí pohodlný, kvalitní spánek a dlouhodobou stabilitu.

Lůžko skvěle vyniká v místnosti zařízené v minimalistickém stylu, kdy je použito co nejméně dekoru. Pokud jste se však rozhodli pro osobitý rustikální styl, k lůžku kombinujte nábytek ve stejném stylu, jako je sama postel.

Matrace Mabo Male 140 x 200 cm

Kvalitní sendvičová matrace se zpevněným jádrem. Dvě různé tuhosti – hnědá tužší 30 kg/m3 a modrá měkčí 28 kg/m3. Použitím vrstvy masážních nopů v sedmi anatomických zónách vzniká správné mikroklima, které prodlužuje životnost matrace. Střed matrace je tvořen tuhou pěnou, pro optimální držení páteře. Matrace disponuje snímatelným, pratelným potahem Minimitch se zipem, pro snadnou manipulaci. Doporučujeme Vám dokoupit k matraci také rošt nebo postel z naší bohaté nabídky.

  • dvoustranná – možnost volby měkčí nebo tužší strany
  • masážní nopy v 7 zónách
  • kvalitní PUR pěny gramáže 30 a 28 kg/m3
  • nosnost 130 kg
  • výška 17 cm (včetně potahu)

Potah Minimitch - Potah z pleteniny Jersey. Prodyšný potah ze 100 % PES vlákna, plošně prošitý 150 g PES rounem. Potah je opatřen čtyřstranným zipem. Pratelný maximálně při 60 ˚C.

Rošt Easy NV

Skladný a vtipně řešený prkenný rošt Easy NV pak zajistí matraci perfektní větrání. Rošt se skládá z dvanácti latí o šíři 6 cm

Další informace

Čelo postele Ano
Typ postele Manželské
Materiál Borové dřevo
Šířka 140 cm
Hloubka 200 cm
VÝŠKA ČELA U HLAVY 70 cm
VÝŠKA ČELA U NOHOU 30 cm
Vnější šířka 156 cm
Vnější délka 220 cm
Místo určení Ložnice
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 21084
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha