Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Postel MARIKA II 140 x 200 cm + matrace + rošt

16 390 Kč

14 790 Kč

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 140 cm
Výška  98 cm
Hloubka 200 cm
Popis

Postel MARIKA II 140 x 200 cm + matrace + rošt

Pohodlná a moderní postel z masivní borovice, ideální pro milovníky nadčasové jednoduchosti. Konstrukční prvky nábytku jsou silné až čtyři centimetry, což zaručuje spolehlivost a vysokou kvalitu, díky čemuž nábytek vydrží po mnoho let.

Konstrukce postele je extrémně stabilní a zajišťuje vysoký komfort odpočinku. Masivní rám, pevné nohy a správně profilovaná opěrka hlavy činí nábytek velmi odolným a pohodlným. K výrobě postele Marika bylo použito speciálně vybrané masivní borovicové dřevo kombinované s použitím moderní techniky hřebenových spojů.

Perfektním doplňkem bude noční stolek a komody ze stejné kolekce.

Matrace Atlas Flexi 140 x 200 x 18 cm

Inovativní oboustranná matrace Atlas Flexi nabídne kvalitní pěnu, robustní střed a několik anatomických zón, vše pro garanci hlubokého zdravého spánku. Matrace poskytuje klasickou rovnou stranu bez profilace z tuhé pěny, která disponuje nižší tuhostí, díky čemuž bude vyhovovat velkému množství zákazníků. Druhá strana z o trochu více tužší pěny naopak poskytne masážní profilaci, která je rozprostřena do sedmi anatomických zón. Masážní nopy a specificky umístěné anatomické zóny uvolní napjaté svalstvo a podpoří správný krevní oběh během spánku. Střed matrace poté tvoří tvrdá a odolná vrstva z ekologické pěny Flexifoam RekoGreen, která má podobné vlastnosti jako studená HR pěna, a to vzdušnost, pružnost, lehkost a tvarovou stálost. Matraci Atlas Flexi doplňuje pratelný, snímatelný antialergický potah Medi&Dry.

  • oboustranná – možnost volby měkčí nebo tužší strany
  • vysoká trvdost
  • masážní profilování
  • 7 anatomických zón
  • kvalitní eko pěna Flexifoam RekoGreen
  • pratelný potah
  • nosnost 135 kg

Potah Medi&Dry - Antialergický potah, který umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vzdušné prostředí bez vlhkosti a alergenů. Potah je opatřen zipem, který dělí potah na dvě poloviny. Je důležité dodržovat maximální teplotu při praní, a to 60˚C.

Rošt Easy NV

Skladný a vtipně řešený prkenný rošt Easy NV pak zajistí matraci perfektní větrání. Rošt se skládá z dvanácti latí o šíři 6 cm

Další informace

Typ postele Manželské
Materiál Borové dřevo
Šířka 140 cm
Hloubka 200 cm
VÝŠKA ČELA U HLAVY 98 cm
VÝŠKA ČELA U NOHOU 40 cm
Vnější šířka 148 cm
Vnější délka 215 cm
VÝŠKA OD ZEMĚ K BOČNICI 20 cm
Místo určení Ložnice
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 21087
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha

-->