Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Postel OSTROWIT II 160 x 200 cm + matrace + rošt

21 490 Kč

18 790 Kč

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 160 cm
Výška  70 cm
Hloubka 200 cm
Popis

BOROVICOVÁ POSTEL RUSTYK / OSTROWIT II 160

VLASTNOSTI PRODUKTU:

- postel vyrobená výhradně z masivního borovicového dřeva
- povrch dřeva je chráněn přírodním voskem s antistatickými vlastnostmi
- díky své nízké výšce je postel ideální do podkrovních pokojů
- nadčasový charakter postele umožňuje její použití v různých uspořádáních

POPIS PRODUKTU:

Lůžko Ostrowit z kolekce Rustyk,  rozzáří střed vaší místnosti a dokončí vámi zvolený styl. Tradičně řešená čelní deska zdůrazňuje geometrickou rovnováhu díky svým masivním vodorovným latím. Pevná konstrukce o síle 2,8 a 9,9 centimetrů, vyrobená z masivního borovicového dřeva zajistí doživotní užívání bez poškození, jako je popraskání či rozklížení. 

Tento tradiční kus nábytku, dokáže doplnit řadu stylů a udržuje váš spánek a zdraví kvalitní. Ostrowit je skvělou volbou pro podkrovní ložnice a to zejména díky její velikosti. Pokud si však přejete opticky zvětšit vaši klasickou místnost, lůžko Ostrowit bude skvělým pomocníkem.

Na lůžko bylo použito borovicové masivní dřevo nejvyšší kvality, které zaručí mnoho let ničím nerušený spánek. Dřevo bylo ručně zhotoveno a řádně obroušeno. Na povrchové ošetření jsme použili přírodní vosk, který je vhodný jak pro alergiky, tak pro malé děti. Touto jednorázovou investicí, se vám vaše finance po několika letech mnohonásobně vrátí. Ostrowit byl vyvinutý tak, aby nikdy nezestárnul a zůstal stále nadčasový. Lůžko skvěle vyniká v místnosti zařízené v minimalistickém stylu, kdy je použito co nejméně dekoru. Pokud jste se však rozhodli pro osobitý rustikální styl, k lůžku kombinujte nábytek ve stejném stylu, jako je sama postel.

Matrace Atlas Flexi 2x 80 x 200 x 18 cm

Inovativní oboustranná matrace Atlas Flexi nabídne kvalitní pěnu, robustní střed a několik anatomických zón, vše pro garanci hlubokého zdravého spánku. Matrace poskytuje klasickou rovnou stranu bez profilace z tuhé pěny, která disponuje nižší tuhostí, díky čemuž bude vyhovovat velkému množství zákazníků. Druhá strana z o trochu více tužší pěny naopak poskytne masážní profilaci, která je rozprostřena do sedmi anatomických zón. Masážní nopy a specificky umístěné anatomické zóny uvolní napjaté svalstvo a podpoří správný krevní oběh během spánku. Střed matrace poté tvoří tvrdá a odolná vrstva z ekologické pěny Flexifoam RekoGreen, která má podobné vlastnosti jako studená HR pěna, a to vzdušnost, pružnost, lehkost a tvarovou stálost. Matraci Atlas Flexi doplňuje pratelný, snímatelný antialergický potah Medi&Dry.

  • oboustranná – možnost volby měkčí nebo tužší strany
  • vysoká trvdost
  • masážní profilování
  • 7 anatomických zón
  • kvalitní eko pěna Flexifoam RekoGreen
  • pratelný potah
  • nosnost 135 kg
  • na velikost postele 160 x 200 jsou použity v setu 2ks matrace Atlas

Potah Medi&Dry - Antialergický potah, který umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vzdušné prostředí bez vlhkosti a alergenů. Potah je opatřen zipem, který dělí potah na dvě poloviny. Je důležité dodržovat maximální teplotu při praní, a to 60˚C.

Rošt Easy NV

Skladný a vtipně řešený prkenný rošt Easy NV pak zajistí matraci perfektní větrání. Rošt se skládá z dvanácti latí o šíři 6 cm

Další informace

Typ postele Manželské
Materiál Borové dřevo
Šířka 160 cm
Hloubka 200 cm
VÝŠKA ČELA U HLAVY 70 cm
VÝŠKA ČELA U NOHOU 30 cm
Vnější šířka 176 cm
Vnější délka 220 cm
Místo určení Ložnice
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 21085
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha

-->