Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

TV stolek Factory 1 - borovice

23 590 Kč
Kolekce: Factory

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 225 cm
Výška 60 cm
Hloubka 40 cm

Produkty z kolekce Factory

Popis

TV stolek Factory 1

Tento zajimavý designový TV stolek byl vybaven 4 kovovými šuplíky a uprostřed Tv stolku jsou posuvná dvířka s kolejnicí. Tento model se dokonale hodí do syrových, charakteristických interiérů. Ideálně vyplňuje také prostorné interiéry veřejných prostor, jako jsou kavárny, restaurace nebo stylové květinářství. Nábytek z kolekce FACTORY je skutečným mistrovským dílem výroby nábytku! Série je vyrobena ve skutečně průmyslovém stylu, dominantní kombinace dřeva a surové oceli dává každému nábytku jedinečný design a charakter. Každý kus nábytku z řady Factory je výroba, různé odstíny oceli nebo dřeva zdůrazňují autentičnost a „dráp“. Charakteristické jsou také dekorativní prvky.

Tv stolek Factory je designový kus nábytku vyrobený pro lidi, kteří ocení jedinečný styl. Nosná konstrukce je vyrobena z oceli a velikost jejího profilu je 80x20 mm. Kov je ošetřen tak, že je chráněn a současně vypadá, že už byl starý několik let. Dřevo použité v této kolekci je též ekologicky ošetřeno olejem, poté ostařeno a jeho poněkud drsný vzhled je zamýšleným účelem návrhářů. Velmi široký kus nábytku (225 cm) je rozdělen symetricky tak, že na obou stranách jsou zásuvky a ve střední části dvě dvířka, za nimiž je prostor s policí pro TV vybavení, CD desky a další poklady.

Dřevěné zásuvky jsou také vyrobeny z neupraveného dřeva, takže můžete vidět všechny hřebíky použité pro jeho montáž. Šuplíky jsou pojizdné díky kolečkům, což usnadňuje použití. Dvířka ve střední části skříňky se pohybují po kolejnici a ta je vyrobena z ocelové trubky,po které se pohybují profilovaná kola. Tento Mechanismus je sám o sobě velmi jednoduchý a zároveň dodávý surovost svým vzhledem. Rovněž stojí za pozornost věnovat se velmi jednoduché, ale velmi dobře tvarované rukojeti vyrobené z ploché tyče.

Ve výrobku je neuvěřitelné, že s jediným posunem dveří získáme zcela nový vzhled nábytku

 

Další informace

Výrobce RustyklaneUchwyty
Materiál Borové dřevo, Kov
Styl Industriální nábytek / loft, Rustikální nábytek
Šířka 225 cm
Hloubka 40 cm
Výška 60 cm
Místo určení Chodba, Kancelář, Obývací pokoj
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18614
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

Recenzje

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Jaroslav D.26.04.2021

    Nádherný masivní kousek, na který se vyplatí počkat. Doručení trvalo sice delší dobu, ale ocenil jsem snadnou komunikaci se zákaznickou linkou, která má vždy sdělila, jak to s mojí objednávkou vypadá.

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha