Doprava


Dodání zboží&oacute je omezeno na oblast České republiky.


Plánování a logistika, polovina úspěchu.

Již při výrobě nábytku přemýšlíme o co nejvhodnějším dopravním prostředku, který je nejbezpečnější pro přepravované zboží. Aby mohl být nábytek doručen bezpečně a vcelku, musí být splněny dvě základní podmínky: řádné zabalení výrobku a odpovídající dopravní prostředek. Při objednávce našeho zboží můžete využít služeb profesionálního přepravce. Naši zaměstnanci udělají vše, aby Vám vyhověli.

Zásilky s nábytkem musí nejednou překonat stovky kilometrů v různých podmínkách. Aby byly doručeny bezpečně, prvořadý význam má balení a uložení při přepravě, proto 95 % dodávek realizujeme naším firemním dopravním prostředkem, v přesně určeném pořadí. Díky tomu maximálně minimalizujeme náklady na dopravu a riziko poškození,proto Vy můžete mít od první chvíle radost z nového nábytku.

Firemní přeprava Seart

Je to nejbezpečnější a nejekonomičtější dopravní prostředek. Realizujeme dodávky na území celého státu, od východu na západ, od severu k jihu. Neexistuje místo, kam bychom nebyli schopni dojet. Oddělení logistiky pracuje na tom, aby se k Vám nábytek dostal co nejrychleji a co nejkratší cestou. Den, dva před dodávkou Vás budeme kontaktovat, abychom dojednali podrobnosti předání. Takové dodávky mohou být realizovány od 6 do 22 hodin, konkrétnější hodinu lze získat po kontaktování řidiče v den dodávky (telefonní číslo poskytujeme před dodávkou). Pouze řidič ví, jaké podmínky panují na silnici a v kolik hodin k Vám přijede.

Pozor - nevynášíme zboží do domu.

Náklady spojené s montáží a vynáškou nejsou zahrnuty v kupní ceně zboží a prodávající tyto služby není povinen kupujícímu poskytnout. Po kontaktováni a informováni o dovozu zboží našimi pracovníky, si prosím zajistěte vynášku zboží.

Dodávka kurýrem

V den podání zásilky Vás budeme o této skutečnosti informovat a předáme Vám číslo přepravního listu.

Osobní odběr

Můžete si také objednaný nábytek vyzvednout přímo z našeho skladu v obci Kotlice (PL).