Kolekce

Dřevěné skříně

Dětský pokoj splňuje několik funkcí, slouží jako ložnice, jako místo, kde se naučíte, místo hraní a, jak víte, hračky a dětské oblečení nelze přidat. Jenom kde je to všechno? Prostorná šatní skříň, která nejen že uspokojí dětské oblečení, ale také prostor pro pohřbívání hraček, bude užitečným nábytkem. Dětské skříně , které vám nabízíme, jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího borového dřeva pocházejícího z čistých a ekologických oblastí. Naše výrobky nejen zaslouží uznání díky kapacitě a funkčnosti, ale také jsou charakterizovány zajímavým a nadčasovým designem.
 
 
Dětské skříně jsou navrženy pro funkčnost a výjimečné vizuální vlastnosti. Nábytek byl vyroben z nejkvalitnějšího borového dřeva, odolného vůči vnějším vlivům.

Dětské skříně - prostorný nábytek pro oblečení a hračky

Dětská místnost není obvykle příliš velká a zároveň má funkci ložnice, šatny, místa hrát a učit se. Musíte najít vhodný, funkční nábytek, díky čemuž bude dětský pokoj přátelský a napomáhá komplexnímu rozvoji. Při uspořádání místnosti pro dítě je třeba pamatovat na pohodlnou postel s kvalitní dětskou matrací, stůl nebo stůl, polici a nemůžeme zapomenout na šatní skříň. Dětské skříně zaujímají spoustu místa, ale zároveň jsou velmi prostorné a výjimečně praktické. Dřevěná dětská skříňka bude obsahovat oděvy pro batolata a méně často používané a objemné hračky, například deskové hry nebo hádanky. Stejně jako u dřevěného nábytku vyrobeného pro dospělé, dětské šatní skříně jsou k dispozici v několika populárních verzích. Můžeme si vybrat pro dítě klasickou šatní skříň s dvousložkovou borovicou a pokud je v nábytku spousta předmětů a velikost místnosti dovolí, dobrá 3dveřová šatna bude dobrou volbou. Nábytek z borového dřeva je odolný, pevný, přírodní a dostupný za přijatelnou cenu, což je důvodem, proč jsou nejlepší řešení pro uspořádání dětského pokoje.

Stylové a funkční skříně pro děti

Dětské skříňky vyrobené ze dřeva jsou nadčasové a univerzální řešení. Dřevěná dětská skříňka nemusí být obyčejným nábytkem. Vezme si spoustu místa, takže - mimochodem - to vás zasáhne do očí, takže stojí za to, kromě typické praktické funkce je to také nábytek jednoduše pěkný. Pine je vděčný a umělecký materiál, borovicové šatní skříně a další nábytek pro dětský pokoj lze snadno zakrýt voskem nebo lakem. Dětské skříně, které prezentujeme, jsou k dispozici v několika různých odstínech, od světlé teplé barvy dřeva až po mírně tmavší barvy až po bílé skříně, které jsou ideální pro styl současných interiérů. Bílý nábytek opticky zvětší místnost a dá se jí lesk, takže je to skvělé řešení pro malé, temné místnosti. Ale nejen: Bílá borová skříň bude také pracovat skvěle na větší ploše. Bílý nábytek je stejně univerzální jako v přírodních barvách. Vždy se ujistíme, že vizuální přitažlivost nábytku přichází spolu s jeho funkčností - šatník s nohama vypadá lehký a elegantní, ale nebude pracovat s nejmenšími dětmi, kteří by chtěli pod nábytkem tlačit stále více malých předmětů.

Jaký druh šatníku si dítě může vybrat?

Šatník musí být přizpůsoben potřebám malého uživatele, takže než si vybereme konkrétní model, pojďme přemýšlet o tom, co bude uloženo v nábytku. Pokud má být typická šatní skříň, pojďme analyzovat, jaké oblečení má dítě nejvíce. Chlapec rád nosí trička, džíny a mikiny, které mohou být složeny do kostek a uspořádány na regálech, ale dívka potřebuje šatník s barem na závěsů, aby mohl pověsit všechny své krásné šaty. Šatník s dodatečnými zásuvkami v dolní části je volbou, kterou byste měli zvážit, pokud plánujete v šatně uložit některé menší předměty: spodní prádlo, klobouky a šály, maskoty. Tento typ šatníku je vhodný, pokud z důvodu omezeného prostoru v místnosti nemůže najít funkční komoda. Pokud se ukáže, že v místnosti není velká třídveřová šatna a klasická dvoudveřová šatní skříň se nezpůsobí všem oděvům, můžete si vždy vybrat jiný, stejně funkční nábytek, jako je závěsná skříň, která nezaklání podlahu, ale použije prostor na stěně , Je velmi důležité, aby dětská skříňka měla odpovídající rozměry, to znamená ty, které umožňují pohodlné používání nábytku. Dveře skříně musejí být otevřené široké, takže můžete snadno přistupovat k veškerému obsahu. Chceme-li, aby se dítě stalo čím dál více nezávislým, výška police v šatně by měla být přizpůsobena růstu malého uživatele, nebo - když budeme pořídit slušný dřevěný nábytek s myšlenkou, že budou dítěti sloužit po mnoho let - zvolit model v plné velikosti a současně poskytovat praktické děti příslušenství, jako posuvný krok, díky kterému se batole dostane do vyšších částí nábytku. Dětské skříně z naší nabídky byly vyrobeny podle nejvyšších standardů, jsou zcela bezpečné, extrémně odolné a spolehlivé. Dřevěné skříně pro dětský pokoj jsou nejlepší volbou pro batolata a rodiče.